Įkraunama...
Įkraunama...

Leliuko svoris

Viena mamyte siandien pagimde sveikute, pilnai isnesiota (40 savaiciu ir 1 diena) mergyte, kuri svere 2570kg ir buvo 52 cm dydzio wub.gif kadangi mamyte smulkute, tai ir lelyte nediduke. Vakar, kai jej dare echo, gydytojaj sake, kad pagal ismatavimus lialius 34 savaiteles atitinka. O va - viskas gerai!!!! smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo multti: 17 balandžio 2007 - 21:36
QUOTE(multti @ 2007 04 17, 22:36)
Viena mamyte siandien pagimde sveikute, pilnai isnesiota (40 savaiciu ir 1 diena) mergyte, kuri svere 2570kg ir buvo 52 cm dydzio  wub.gif kadangi mamyte smulkute, tai ir lelyte nediduke. Vakar, kai jej dare echo, gydytojaj sake, kad pagal ismatavimus lialius 34 savaiteles atitinka. O va - viskas gerai!!!!  smile.gif


Na va, apsiraminau truputi.. siandien ug turejom ir prigasdino, kad galima hipotrofija unsure.gif esam 36 sav, o leliukas tik 2500 sveria (man atrode norma), negana placenta jau subrendus, kas gali trukdyt maziukui medziagas pasisavint. Visgi tikiuos, kad viskas mums bus gerai ir dar pasieksim 3000..
Atsakyti
34sav.4d ligoninėj darė echo, svėrė 2.400, lygiai po savaitės- 35sav ir 4dienų lelka svėrė 2.760, biškelį ūgtelėjo per savaitę doh.gif . o draugė pagimdė visai 33sav, tai vaikas pats nekvėpavo, o svėrė 2.700 blink.gif . vat ir suprask tuos vaikus. aš buvau pilnai išnešiota ir svėriau 2.900.
Atsakyti
Man echoskopijos metu gydytoja gana tiksliai nustatė antrosios dukrytės svorį. Ir pasakė, kad maždaug tiek ir tiek dar priaugs svorio ir ūgio. Ir tikrai taip buvo. Maždaug 36 sav. ji svėrė 3500g, o gimė 4190g. ax.gif
Atsakyti
oho, nieko sau mergytė, ciela pana. tongue.gif tai gal tiatis didelis? mes abu po metrą ant taburetės, tai ir vaikai nedideli ax.gif
Atsakyti
Mums 32 savaitę darė UG ir gydytoja sako, kad mazylės svoris apie 1700...Kadangi mes su vyru smulkoki, tai sake, kad viskas gerai rolleyes.gif
Atsakyti
nu o mano tai leliuko svoris apie 3.200, bent jau taip sake gyd.
Atsakyti
3200...tai nedaug laiko liko ar Tauragėj ruošies gimdyt?Aš iš Tauragės,todėl ir klausiu...Aš Tauragėj negimdysiu,nebent extra būtų...pasimokinau pirmą kart kai gimdžiau,mano kai gimė svėrė 4600!
Atsakyti
o gal mamytes zinot kur galima paziureti kiek sveria vieno as kito amziaus mazylis... mums 19 savaiciu, pries pora dienu buvom pas gydytojus tai sake kad sveriam kazkur 270gramu. kazin cia gerai ar ne... nes gydytoja nieko nepasake daugiau
Atsakyti
O man šiandien darė ehoskopiją ir sakė , kad lelius sveria kažkur 2300g, o man tik 28 savaitę, sakė , kad daugoka. Net nežinau, kokio mažylio tikėtis, nes antras mano sūnus gimė 4090g g.gif
Atsakyti
na man36sav ir 5dienos ir mano vyras sveria 2800g
Atsakyti
Dariausi echoskopa privaciai, tai nustate, kad 31 sav.(beveik 32 jau buvo) svoris tik 1235 gr. Labai neramu. Kaip padeti leliukui daugiau paaugti?
Atsakyti