QUOTE(nnillka @ 2007 04 04, 15:12)
nežinau nebandžiau su kita tešla..
brangiausios yra vyšnios..vienas pak. apie 5 Lt kainuoja
brangiausios yra vyšnios..vienas pak. apie 5 Lt kainuoja

nu o vasara 2kg vargu ar 5lt kainuoja,užsišaldykite,merginos


ačiū už receptuką,reiks pabandyti