Įkraunama...
Įkraunama...

Neišsipildę norai

Net nežinau nuo ko pradėti... Viskas vis dar jautru ir gyva. Nors prabėgo net 6 laimingi mėnesiai. Vaikelis labai lauktas ir planuotas.
Planuoti šeimos pagausėjimą vyras mane išsivežė į Egiptą per pačias Kalėdas. Buvau pavargusi nuo darbų maratono ir šiek tiek išprotėjusi. Svetimoj šaly pagaliau atgavau save ir visą laiką valgiau, valgiau, valgiau...
Vyras stebėjosi, kad tik pakilusi nuo stalo jau laukiu pietų, užkandžių, pavakarių ar vakarienės. Stebėjosi, kai Kūčių vakarą verkiau jam ant peties, nes... nusifotografavau su pobūvio virėjais savu fotoaparatu, o jų fotoaparatu tai daryti išsigandusi atsisakiau... Jaučiausi tokia begėdė ir tiek ašarojau, kad vyras ėmė siūlytis surasti tuos virėjus ir kiekvienam padaryti po nuotrauką su manimi. lotuliukas.gif
Na, bet apie ką mes čia... ax.gif
Grįžusi iš kelionės paknopstom nulėkiau pas savo ginekologę ir pareiškiau, kad negaliu pastoti. Dar tiek besijuokiančios gydytojos nemačiau gyvenime. Ji tiek kvatojo, kai pasakiau, jog bandau pastoti jau net visą mėnesį, o galų gale pasiūlė ateiti po metų.
Bet atėjau anksčiau. Vargino skausmai. Diagnozė - kiaušidės uždegimas. Gydymas - vieni iš stipriausių antibijotikų. Tik kažkodėl išgėrus vos pora tablečių nuojauta liepė sustoti.
Grįžau toliau terorizuoti gydytojos. Nauja diagnozė - negimdyvinis neštumas. Dabar jau ašarų pakalnė, operacijos baimė ir begalės prisigalvotų bėdų. Dėl viso pikto atliekami dar vieni tyrimai. Gydytoja žiūri į mane ir šypsosi - "sveikinu, neštumas 9 savaičių"...
Apie ilgus laukimo mėnesius, draugišką ir šiltą rugsėjinukių šeimą, kurią atradau čia, SM, nepasakosiu. Neužteks popieriaus... rolleyes.gif

Paskutinėmis neštumo savaitėmis dariausi nekantri. Na kada, kada gi? O vaikelis visai neskubėjo. Gydytojas gąsdinosi kiekvieną kartą man įžengus į kabinetą. "Kokia jūs stora" (Ar aš? Veidrodyje to nematyti... mastau.gif ) Ir vis prognozavo - vaikelis bus labai didelis, uždelsti negalime, galite sunkiai gimdyti. unsure.gif O man visa tai atrodė juokinga. Kaip gi aš nepagimdysiu? Kaip kokią sektos maldelę kartojau Šemetos kursuose išgirstus žodžius - visos pagimdo, pagimdysiu ir aš. Aš galiu, aš galiu, tikrai galiu...
Galop išgirstu nuosprendį - trečiadienį atvažiuokite į Kauną, žiūrėsim. Vėliau girdžiu - gal dar nevažiuokite, blogas mėnulis. blink.gif Dar vėliau - jūsų jau laukiame, nusiteikite gimdyti.
Kaip tai gimdyti? g.gif Su nerimu užmiegu. Paskutinė naktelė dviese. Prabundu nuo kirbėjimo vidure, lekiu į WC, nubėga vandenys. Apsidžiaugiu.
Tikrai apsidžiaugiu. Gal nereikės skatinti. Prigulu šalia vyro ir laukiu sąrėmių. 4 ryte pradeda maudenti. Vis dar nereguliarūs, bet nebenoriu laukti. Skambinam gydytojui, susidedam daiktus, įkalame po 50 brendžiuko (po šiai dienai nesuprantu, o vyras kam įkalė... g.gif ) ir pajudame.
Priimamajame sąrėmiai dingsta ir aš jau užsimanau namo. Ką aš čia veikiu, pati savęs klausiu. Persirengiu ligoninės apdarais, atliekamos visos būtinos procedūros ir kylame į gimdyklas.
Einu koridoriumi pasididžiuodama. Einu gimdyti.
Planavau gimdyti vandenyje. Bent jau taip norėjome. Akušerė džiaugėsi, kad mūsų toks apsisprendimas. Jau seniai niekas taip nenorėjo. Jautėmės išskirtiniai. O kad būčiau žinojusi, ką likimas man ruošia. unsure.gif
Sąrėmiai vis dar nereguliarūs. Nuleidžia likusius vandenis, atsidarymas 1 cm. doh.gif Laukiam. Skausmas vis stiprėja. Gydytojas kraipo galvą. Skalė fiksuoja aukščiausio lygio sąrėmius, o atsidarymas vis dar 1 cm. Po kelių valandų 2...
Vaikštau ratais, bandau prisiminti, ko mokė kursuose. Kvėpuoju. Bandau pastriksėti ant kamuolio. Tai erzina. Vyrui prigrasinu su masažais net nesiartinti prie manęs. Jau praėjo 10 valandų, o atsidarymas vos 3. Skausmas toks, jog baigiu sulankstyti lašelinės strypą plikomis rankomis.
Daugiau nebegaliu. Gydytojas paguodžia - "Šiaip, kai tokie sąrėmiai, parastai jau būna laikas stumti."- Ką?!!!!
Prašau epidūro, nes daugiau nebegaliu. "Bet jūs nebegalėsite gimdyti vandenyje..." "Kokiame vandenyje... Noriu išgyventi!"
Po suleistų vaistų nušvinta saulė. Už lango pasidaro šviesu. Saulėtas rugsėjis.
Deja, gydytojo mina reiškia kažką negero. Aparatas fiksuoja po kiekvieno sąrėmio sulėtėjančius vaikučio tonus. Praėjo jau daugiau nei 15 valandų. Visa drebu. Gydytojas atsiprašinėdamas sako, jog reikia operuoti. O aš niekaip nesuprantu, kodėl jis atsiprašinėja. Vis kartoju, kad mano mažylis svarbiau.
Toliau viskas kaip per miglą. unsure.gif Pasiruošimas operacijai, kelionė į operacinę. Drebu taip, kad dantis ant danties nesueina. Matau susirūpinusį anesteziologės veidą. "Kas jums?" "Nežinau..."
Drebu taip, kad šokinėju ant stalo. Pririša rankas. Jaučiuosi tarsi nukryžiuota ir vis bijau, o kas bus, jei jausiu kaip mane pjausto. Gydytoja gnaibo pilvą, o aš bandau šaukti, kad vis dar jaučiu. Ji laiko mano galvą prispaudusi ir žada raminamuosius.
"Va tik vaikelį išimsime". Girdžių klyksmą. Raudu balsu. Prie veido prikiša mažą susuktą gumulėlį. Pro ašaras nematau... Negaliu įsidėmėti jo bruožų... Prašau, tik dar neišneškite...
Mano sūnų prikiša man prie veido. Puolu bučiuoti, noriu apkabinti.
Kodėl man pririšo rankas?!.
Išneša. verysad.gif O aš nugrimstu į nežinią. Gaunu raminamųjų. Toliau tarpais neprisimenu, kas vyko. Atsigavau palatoje, kur man ant krūtinės ilsėjosi mažas vabalėlis. Mano sūnus. wub.gif O tada jau glaudžiau jį prie širdies, glaudžiau... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Isida: 01 balandžio 2007 - 23:36
Augkite sveiki ir stiprus ir ,kad sitokiu stresu mazulelio gyvenime butu kuo maziau 4u.gif
Atsakyti
graži istorija. Smagu, kad viskas gerai 4u.gif
Atsakyti
Oj kokia istorija cray.gif cray.gif ,tegul auga Joringis sveikutis ir didutis wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
biggrin.gif 4u.gif vajeee,labai grazi istorija .Tik aukit,stiprekit ir dziaukites ,kazkuo istorija primine manaja rolleyes.gif net vaiku vardai panasus
Atsakyti
Isida, is pacio ryto kaip susigraudinau skaitant tavo istorija, apie stebuklinga sunelio atejima i si pasauli wub.gif Daug, daug jums sveikateles 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Graži istorija wub.gif wub.gif wub.gif
Stiprybės jums augant 4u.gif
Atsakyti
stiprybes ir sveikatytes mamytei ir mazajam suneliui 4u.gif 4u.gif
o "neissipildziusius norus", manau su kaupu atperka mazasis angelelis thumbup.gif
Atsakyti
wub.gif kokia grazi istorija wub.gif net asarele istrauke cray.gif
Aukit stipruciai ir sveikuciai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo momima: 02 balandžio 2007 - 09:21
Gyva istorija, tokia, kad skaitai ir rodos jauti viską kartu wub.gif Su tuo neatsidarymu, tai kaip ir man su antruoju doh.gif , žinau ką tai reiškia (kaip iš reklamos kokios nuskambėjo biggrin.gif )

O jau paskutinis istorijos sakinys wub.gif , vienžo PIRMA VIETA first.gif 4u.gif
Atsakyti
cray.gif nu jau parasei tai labai labai sviesiai viska 4u.gif
dziaugiuos kad pacios juodziausios minutes po truputi pasimirsta 4u.gif
o mazasis Zuikius wub.gif tegul auga sveikas ir drutas
Atsakyti
Nu labai graži istorija wub.gif Sveikatytės mažajam 4u.gif
Atsakyti