Įkraunama...
Įkraunama...

Jodinėjimo treniruotės

Gal dar kas apie Kauną? Ir kažkas minėjo Marvos kontaktus, tai gal pasidalintumėt?
Atsakyti
QUOTE(Gloria @ 2007 06 22, 14:01)
Kaune zirgynas yra Marveles g. gale (uz vandenvalos pastato). Valstybinis jau uzsidares, bet yra privatus, ten galima ir retkarciais pajodineti tiek vaikams, tiek suaugusiems (del kainu nepasakysiu, nezinau) ir leisti vaikus i treniruotes. Optimaliausia vaikus leisti i jojima 9-12 metu, kai jau truputi jegu atsiranda (arkli suvaldyti, ji isvalyti, ant jo uzlipti) ir ugis 140-150 cm kad kojomis jau kilpas siektu. Turiu vienos treneres telefono numeri, kam bus idomu - galiu issiust, paklausinesit daugiau

Laba diena, Gloria! O gal galima viesai ta tel.?, kad jau daugiau norinciu atsiranda? Jei ne, labai prasau i AZ blush2.gif 4u.gif klausinesim...
Atsakyti
QUOTE(Žmogė @ 2007 08 20, 22:22)
Laba diena, Gloria! O gal galima viesai ta tel.?, kad jau daugiau norinciu atsiranda? Jei ne, labai prasau i AZ  blush2.gif  4u.gif  klausinesim...



Prasom telefoniuka 4u.gif
+370 635 23680 Gitana
Dirba su pradedanciais vaikais ir "prakatu", viska jums papasakos ir susitarsit pasibandyti mirksiukas.gif

Atsakyti
Kaune yra zirgynas vaziuojant link Juragiu (pravaziavus Noreikiskes ir vaziuojant link Kaciargines yra nuoroda i kaire). Arba galima vaziuoti pro Garliava (nuo Galiavos kokie 5 km.) Ten dirba (bent jau pries gerus metus dirbo( trenere Rima. As mokiausi joti savo malonumui, kol netapau nestuke.gif . Tai matydavau daug vaikuciu teveliai atvezdavo. Patiems maziausiems ten buvo mazas baltas ponis. Pusvalandis man kainuodavo 25lt. Man trenere labai patiko (tik neilgai as ten lankausi) ir kiek maciau su vaikuciais graziai elgdavosi. Jos tel. bent jau pries metus buvo 868875206. (Radau internete tai manau, kad nesupyks uz paviesinima ax.gif ) Kas nori gali pabandyti pasiskambinti, tik sakau, as paskutini karta lankiausi biskuti daugiau nei pries metus, tai nezinau ar nebus kas nors pasikeite g.gif
Atsakyti
Atsiprasau jeigu si tema cia netinka, nerandu jai tinkamos vietos blink.gif
tai va, prie esmes... Netoli musu namu vel atgijo vienas dvaras, jame bus auginami zirgai ir skaitysis kaip zirgynas. Ten bus galima jodineti... Velniskai myliu zirgus, tik vat nezinau kaip tevu paprasyti kad galeciau jodineti g.gif
mamytes, ka jus atsakytumet savo vaikams jeigu paprasytu lankyti zirgyna? 4u.gif
Atsakyti
Žiūrint kiek Tau metų tongue.gif Ir kokios tėvų pažiūros mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gegytė @ 2007 12 26, 16:25)
Žiūrint kiek Tau metų  tongue.gif


drinks_cheers.gif
man, kaip mamai dar ir kaina būtų aktualu, tavo dienos grafikas....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karčiama: 26 gruodžio 2007 - 14:30
Man 15, o tevai tai ... tik bijo kad nenukrisciau ir ko nors nesusilauzyciau, bet juk esu jojus ir visai gerai sekesi ... ax.gif patys sako kad visa vasara namie prasedziu o jeigu paprasau kad isleistu su draugais kur nueit tada jau ... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Justuxx @ 2007 12 26, 16:32)
Man 15, o tevai tai ... tik bijo kad nenukrisciau ir ko nors nesusilauzyciau, bet juk esu jojus ir visai gerai sekesi ...  ax.gif  patys sako kad visa vasara namie prasedziu o jeigu paprasau kad isleistu su draugais kur nueit tada jau ...  unsure.gif


bet pamokos žirgyne nepigiai kainuoja, tėvai gali negalėt sau to leist
Atsakyti
Turiu susitaupius gana nemazai pinigu ir gana butu tik to kad tevai truputi pridetu... Manau seimynines pajamos nesumazetu, jeigu nebutu galimybiu net negalvociau apie jodinejima. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Justuxx @ 2007 12 26, 16:38)
Turiu susitaupius gana nemazai pinigu ir gana butu tik to kad tevai truputi pridetu... Manau seimynines pajamos nesumazetu, jeigu nebutu galimybiu net negalvociau apie jodinejima.  4u.gif


na, tada jei su pamokom sekasi puikiai tvarkytis, ir lieka pakankamai laiko, dėl kurio nenukenčia pažymiai belieka su tėvais tau apie savo norą pakalbėt
Atsakyti
Oi ne, per mokslo metus net negaleciau jodinet biggrin.gif dabar jau mokslai spaudzia, o kas bus 10 klasej ... g.gif mokslais tikrai nerizikuociau, bet vasara kai laisvo laiko yra tikrai daug... biggrin.gif
Atsakyti