Įkraunama...
Įkraunama...

Jodinėjimo treniruotės

O ka tu tiksliai nori suzinoti, raganele? Apie Kauna yra keli zirgynai - Marveleje, Dievogaloj, Pajiesio kaime, Islauze, prie Kauno mariu, Romainiuose. Ir kiekvienu kainos skirtingos.
Atsakyti
O gal galit parašyt jei įmanoma adresus tikslesnius tų žirgynų. Gal kažkas turi nuomones vienu ar kitu žirgynu. Šiai įdomu viskas smile.gif Labai noris pajodinet, pabandyt, senai to nedariau. Tai manau reiktų ten kur geriau tokiems pradedantiesiems smile.gif

Šiaip tikiuosi ir pagalbos. kažkaip bandžiau kituos forumuose pasikalbėt, bet en žiūriu daugiau profės, tai net nenori kalbėt smile.gif

Atsakyti
Sveikutes,
Kokius zirgynus zinote vilniuje?
Labai noriu lankyti zirgyna ir nezinau koki rinktis... joti visishkai nemoku unsure.gif tai mano svajone ax.gif .... koki zirgyna man galetumete patarti? 4u.gif
Atsakyti
na galiu tik bendorėliuose pasiūlyti. patys ten lnkomės mirksiukas.gif jei reiks tiksliau - i až
Atsakyti
Sveikos gal galetumete pasakyti kur kaune galeciau rasti zirgyna 13 metu mergaitei. Kokiios kainos jodineti su treneriu visiskai nieko nemokanciai? Ir ar rejkia priedo moketis uz balna, salma ir kt...?
Atsakyti
QUOTE(zirge @ 2008 07 07, 13:32)
O ka tu tiksliai nori suzinoti, raganele? Apie Kauna yra keli zirgynai - Marveleje, Dievogaloj, Pajiesio kaime, Islauze, prie Kauno mariu, Romainiuose. Ir kiekvienu kainos skirtingos.


Musu mergaitė pamišusi dėl žirgu.. ax.gif važiuojam i konkūrus, kad tik ji galėtu pasižiūrėti ju.. Ir po kiekvienu varžybu eina derybos kada ji turės savo žirga.. mirksiukas.gif Aišku mes bandom visaip aiškinti, kad tai yra beprotiškai brangu ir nėra jo kur laikyti ir tt.. Tai sutarėme, kad kai atsikaustysime i nama, ten kažkur šalia musu yra žirgynas, kažkur prie Žemės Ūkio Akademijos, ar aplik..na aš ne kaunietė tai nežinau.. blush2.gif Gal kas tiksliau galite patarti kur geriau pradėti mums lankyti žirgyna, kad pagaliau igyvendinti ta vaiko nora.. Jai dabar 5 metai mirksiukas.gif
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MoNy @ 2008 07 16, 12:16)
Sveikutes,
Kokius zirgynus zinote vilniuje?
Labai noriu lankyti zirgyna ir nezinau koki rinktis... joti visishkai nemoku unsure.gif tai mano svajone ax.gif .... koki zirgyna man galetumete patarti?  4u.gif


Galiu parekomenduoti gera jojimo trenere, moko joti ant savo ramaus zirgo arba jau patyrusius raitelius treniruoja su ju zirgais.
Atsakyti
o čia api Judrą trenerę, ar ne? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(~degute~ @ 2008 09 06, 11:05)
Sveikos gal galetumete pasakyti kur kaune galeciau rasti zirgyna 13 metu mergaitei. Kokiios kainos jodineti su treneriu visiskai nieko nemokanciai? Ir ar rejkia priedo moketis uz balna, salma ir kt...?


Ir amžius merginos ir kiti klausimai pas mus tie patys. 4u.gif
Atsakyti
Bet tai kodėl vos ne tame pačiame lape pripilat tokių pat klausimų? Atsakymų į juos prikarksėta šiektiek anksčiau - paverskite atgal, ir paskaitykite smile.gif Zirge gal 5 kartus paminėjusi ir trenerę Rimą, ir jos tefeoną, Kaune, Marvoje, Aleksoto kampe po LŽŪU... Priima nuo mažiausių iki jei norit galit senelius vežt jei jiems fizinė forma leidžia smile.gif Kaina nėr maža, bet kokybės netrūksta pradedantiesiems. Jos paslaugos - norintiems IŠMOKTI joti...

O jei jums yra noras nešiotis po gamtą, visiškai nemokant jot - važiuokit į Žiegždrius, pas V. Kuloką (pati pirma sodyba Žiegždrių k., po dešine puse). Gausit ramius žemaitukus arklius (darbinukus nedidelius tokius), vedlys jos pirmas, visi kiti - iš paskos, nereikia nei valdyti nieko - tik sėdėti, ir įsivaizduoti kad esat puikūs raiteliai, kaip iš kaubojiškų filmų biggrin.gif Ten valanda kainuoja 40 Lt. Gamta nuostabi, Kauno marių regioninis parkas, pačios marios, po kurias pabraidyt kartais galima su arkliais, na kaifas visoks koks. Jot tai neišmoksit... tiesiog maloniai pasisėdėsit ant arklių...

Vaikų mažesnių ir nemokančių jot tai nepaleis ten į žygį, juos pavedžios po aikštelę, na kažkiek pamokins (žiūrint kas prižiūrės). Pastoviai leisti vaiką joti mokintis ten kainuos 300 lt/mėn, 3 kartai per savaitę. Mokins šokti per kliūtis.. Bet maždaug nuo 12 metų, ne jaunesnius, reikės nusipirkti šalmus, batus, apdrausti nuo susižalojimų jojant, ir t.t. Tai tiek wink.gif

Kitur nėr aplink Kauną, kad pavieniais turistais užsiimtų. Žirgynai sportiniai, juose rimtai dirbama ir tiek.
Atsakyti
Laba diena. Noreciau pati ismokti jodineti, o vaika (11 metu) leisti jodinejimo treniruotis rimciau ( jeigu jai patiks smile.gif. Mums patogiausi yra zirgynai palei Moletu plenta, netoli Vilniaus. Internete radau informacija apie kelis Rieseje ir aplink. Gal galetumete kas patarti i kuri geriau nuvaziuoti? Kur Jus, mano vietoj, lankytum treniruotes? Aciu.
Atsakyti
Man patogiau netoli Santariskiu smile.gif
Atsakyti