Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvos namie

.......O as niekada dizaineriui nepatikeciau irenginet mano namu laugh.gif biggrin.gif laugh.gif biggrin.gif
.......Vieni tokie zmones kvietesi dizaineri,padare miegama geltona,o grindis juodas,seimininke niesuprato is pradziu,bet itikino taip,kad paskui susitaike,na bent man tai baisu,o ir tai seiminikei po siai dienai nepatinka sad.gif
..........As manau kiekvienas zmogus yra sau dizaineris,pav. gal jis savo sukurtuose namuose jausis uztikrintas,viskas dziugins,o dizainerio sukurtuose namuose-erzins kiekvienas kampas..............Nieko pries dizainerius neturiu,bet kartais jie tikrai perlenkia...........Ir neitikintu manes joks dizaineris dazyti sienas pav. raudonai,pilkai,juodai,o grindis juodai...........!
Atsakyti
QUOTE (remka @ 2004 10 29, 09:37)
.....paprastai dizaineriai pardeda taip....:
-Cia reiktu geltonos,cia dar dasidetu tokia ir tokia,o va jei cia dar juoda,jie iteigia savo skoni kitam,nemegsta kartu derint! g.gif As sakau,as zinau! biggrin.gif

Remka, su kokiais sarlatanais tau teko bendraut ohmy.gif ... Is savo patirties galiu pasakyti, kad profesionalus dizaineris pirma susipazista su zmogum, su seima, isklauso ju poreikiu, tada aptaria bendras buto idejas. Po to daro detalu plana ir KIEKVIENA dalykeli (o jau spalvas- tai visu pirma), derina su seimininkais. Jei kas kliuna- spalva, fakturos, menkiausias sudniekis, siulomos kelios alternatyvos- ieskoma abiems pusems priimtino sprendimo, taciau be jokiu kompromisu del profesionalumo.

Paskaicius susidariau ispudi, kad kai kas uzleke ant chaltursciku. Jei patys savaip isirenget buta, o tik viena kambari nusprendet atiduot dizainerio irengimui, tai ka as zinau... Gal atejo zmogus, pagalvojo, kad pinigai kisenes nepleso, ir padare koki a la moderna, kuris susisaukia su bendra kakafonija. O gal siaip- bendras buto irengimas normalus, bet patys isreisket nora , kad dizaineris ka originalaus padarytu, tai gal zmogus ir paeksperimentavo. O siaip jau, kazkurioj temoj skaiciau, kad yra dailininku, kuriems galima ne tik paveikslu uzsakyti, ne tik tematika nupasakoti, bet ir pageidavimus del spalvu pareiksti,
smulkiai siuzeta nupasakoti ir pareikalauti pataisyti, jei kas uzsakovo skonio tame paveiksle neatitiks. Ka as zinau.... blink.gif Idomiu dalyku pasaulyje buna. rolleyes.gif
Atsakyti
Sever, nepyk, bet uz 200 lt. tu tikrai dizainerio nepamatysi wink.gif . Jei kada domins kad ir tos pacios iskabos, bet profesionaliai, galiu parekomenduoti keleta zymiausiu firmu, su kuriom dirba vyras. Bet 200 litu- ten nebent susipazinimo pietums. unsure.gif
Atsakyti
Susiginčijau su vyru kaip dažyti sienas name. Aš noriu šiek tiek gyvumo ir kad būtų spalvinga. O vyras nori, kad spavų nebūtų, tik kažkokie pilkai gelsvi atspalviai. Jis net pas dizainerį nuėjo ir parsinešė paletę su spalvom. "Spalvos" tai garsiai pasakyta - viena pilka, kita vos vos gelsva panaši į garstyčių, dar kita pilkai žalsva (vaikų kambariui), o miegamajam išsirinko šv.rudą. Man nepatinka toks bespalviškumas. Jau praėjo mada dramblio kaulų arba viską dažyti baltai, o baldus šokolado spalvos. Dabar interjerai gyvėja ir aš pasiųliau tokį spalvų derinį - šviesiai žalsva (pistacijų), švelniai violetinė, neryški oranžinė, geltona, vaikų žalsvai melsvas pastelinis. Tikiuosi linksmumo ir žaismingumo, bet aišku neperkrauta viskas turi būti, viskas švelniuose suderintuose atspalviuose. Šie atspalviai kaip tik dominuoja visuose interjero žurnaluose.
Nežinau jau ar aš teisi ar ne. Patarkite doh.gif
Atsakyti
Nu pas mus buvo biski atvirksciai laugh.gif Vyras norejo ryskiu, o as ne blankiu, bet ir ne rekianciu smile.gif Matei musu salona, tai jis susvelnintas nuo pirminio varianto 2 tonais. Sutarem abu, kad bus abrikosine, issirinkome paleteje, nudaze, jam patiko, man patiko irgi, bet as sakau vargina, perrysku, susvelninkit, jis kaip ir pyktelejo, nebeliks ryskumo, bet as nugalejau, nes sakiu, kad as dazniau namuose bunu nei jis tongue.gif ir nereikia varginti akiu, nes kai saule pasviecia, tai si spalva suintensyveja. Miegama specialiai dazem vos kremine silta spalva,kad nevargintu ir nebutu "salta", t.y. rausvos, melsvos ir pan, spalvos grazios, bet saltos.
Vaiku kambari nudazem ryskiai, bet nerekianciai. Geltona ir melyna. Skaiciau kad sitas derinys labai blogas, bet ir mums ir Dominykai jis patinka. Tiesa, mes niekur nedazem lubu baltai, o priderinom sviesius tonus prie sienu, nes mums sake, kad tada iseis "dezes".
Tik zinok, niekada nebus taip kaip paletej, reikes "bandyt" ant sienu, kiek zinau vieni dazai buna blyskesni, kiti atvirksciai ryskesni naturoj.
Tai va tiek is mano varpines smile.gif
Atsakyti
Mano diedas pripazista tik kelias spalvas: juoda, balta ir tamsiai melyna. Todel kai pribrendo reikalas apsispresti, kokiomis spalvomis dazysime buta, neisvengiamai kilo konfliktas. Sprendziau si reikala pakankamai primityviai smile.gif Prisitempiau zurnalu, ieskojau interjero pavyzdziu internete ir radus man patinkanti varianta kisau jam po nosim entuziastingai saukdama "Tu paziurek koks grozis!" laugh.gif Matyt, kazkiek suveike. Kita vertus, teko ieskoti ir kompromiso: jo pageidavimu spalvas siek tiek "prigesinome", parinkome ramesnius derinius. Sutareme, kad vieno kambario (darbo) spalvas issirinks pats, be mano lindimo. Mano nuostabai, issirinko geltona (vo kokia efektyvi babskaja pedagogika! biggrin.gif ). Tiesa, baldai bei ivairios detales tame kambaryje bus juodai pilkai baltos. Bet, kita vertus, visai grazu: geltona siena, o ant jos pakabinta nespalvota nuotrauka.. Su laiku tichariom igabensiu dar kokia raudona pagalvele ant juodo fotelio ir bus visai jauku smile.gif
Atsakyti
as rinkciaus blankesnes spalvas, o ryskumo namams suteikciau akcentais- baldu gobelenu, paveikslais, niekuciais ir pan. man atrodo, kad ryskios sienos greitai nusibos, pasikeis madingos spalvos, tai pakeisti baldu apmusalus pigiau kainuos nei viska perdazyti tongue.gif
Atsakyti
Spalvos turi derėti prie žmonių charakterių. Keista, kai dizainerė pateikia spalvų paletę, nesusipažinusi su tavim. g.gif Bent jau mūsų dizainerė, mus pamačius, sutiko, kad pastelinio interjero pas mus nebus tongue.gif . Nudusčiau į trečią dieną, jei reikėtų gyventi kreminiame bute. doh.gif

Man patinka, kai pagrindas būna neutralus, tačiau švarus, grynas- sakykim, baltos sienos, tačiau viena siena ar sienos dalis dažoma drąsesne spalva. Ne rėkiančia spalva, galbūt negryna, prigesinta, gal tamsesne, bet tik ne pasteline. Patinka, kai spalvą atkartoja akcentai ant kitų sienų- gal paveikslo rėme tos spalvos gali būti, gal gėlių žiedai tokie... Dar- man atrodo svarbu, kad viso buto spalvos tarpusavyje derėtų, nebūtų kakafonijos.

Pvz.- antrame aukšte pas mus bus miegamasis ir du vaikų kambariai. Galbūt miegamajame rinkčiausi dramatiškesnę spalvą- gal slyvos (ta prasme- miegamasis baltas, tačiau viena siena slyvinė, plius, turiu labai gražių siuvinėjimo pavyzdžių su stilizuotomis slyvos spalvos tulpėmis, gal padaryčiau pagalvėlėms ar užtiesalo detales). Sekančiame kambaryje spalvinis akcentas būtų toks žalsvas, kareiviškas - atrodo, ta spalva vadinasi imbieru. Trečias kambarys- šiek tiek garstyčių, bet atspalvis- nesipjaunantis su slyvine ir imbierine (nugesintas). O gal vaikų kambarius tik baltus- juk ten ir taip spalvų pakaks.Grindys visur šokoladinės.

Tai čia mano fantazijos. Dabar varažiju, kad dizainerė, tai išgirdusi, negautų aparpuolio biggrin.gif . Spalvas su ja aptarinėsim tik po gero mėnesio. Ir šiaip jau- visada leidžiuosi perkalbėjama dizainerių profesionalų, nes galutiniam rezultate jie pasirodo teisūs.

Bet keista... Kad tavo dizainerė kalbėjo tik su vyru. Juk tikrai spalvos derinamos prie žmogaus, kuriam tame bute gyventi. Jei spalva jam iš pradžių nepatinka, tai ieškoma kompromiso, dizaineris argumentuoja savo pasiūlymus. O ne tai kad - pasiūlo savo mylimiausias spalvas... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norge: 18 gruodžio 2004 - 14:30
Taip norge tu visiskai teisi. Niekada nesiulyciau spalvu nesusipazinus su zmogumi. Siulyciau kelis patarimus. Atsizvelkite i kambariu erdve( mazas kambarys ryskia spalva atrody klaustrofobiskai) Kambario paskirty. Vaikams nenudazykite sienu baltai. Galite zaisti kampa sudarancios sienos vienokia spalva, kitos kitokia (tik butinai pasitarkite su dizaineriu) Taip pat ziurekite i pagalbines medziagas: medis, marmuras etc. Sekmes heart.gif
Atsakyti
Kregzdute, labai sunku kalbet apie spalvas vardinant - zalia, melyna, geltona, etc. Juk jos turi tiek atspalviu, pustoniu, siltumo, saltumo, o dar kur derinys prie baldu, kambario apsvietimo, erdves issidestymo.. doh.gif Spalvas issirinkt- vienas sunkiausiu dalyku interjere, ir siam dalykui, manau, butina nepagailet pinigu profesionalo konsultacijai.
Man labai grazu, kai viena siena nudazyta tamsesne spalva, pvz- bordo rolleyes.gif .. Kaip tik vakar su vyru panasia tema kalbejomes ir man labai patiko jo pasakymas: tamsios spalvos- kilmingos, karaliskos, o visos tos gelsvos, zalsvos tai liaudiskos. biggrin.gif Bet cia irgi reik derinti prie visu kitu dalyku. Galu gale, kas patinka vienam, nebutinai tinka kitam..

Visu pirma tau reikia su vyru rast kompromisa. Susiraskit graziu interjeru pavyzdziu ir padiskutuokit. Paprastai konservatyvus zmones bijo kazko neiprastesnio, bet kartais uztenka parodyt originalios idejos pavyzdi, kaip galima gyvent ir jie susizavi, nes net neisivaizduoja, kad gali graziai atrodyt tas, aks is pirmo zvilgsnio skamba issaukianciai.

Ai, dar prisiminiau viena dalyka. Pastebejau, kad pastaruoju metu visi butus dazo vienodom spalvom, stato panasaus dizaino baldus, tai tuoj bus tas pats kaip ir sovietuose- pas ka uzeini i svecius, ta pati sekcija ar Jotules komplektas biggrin.gif Mes kai baigsim statybas ir priesim prie interjero, svarbiausiu dalyku as laikysiu kokio originalesnio stiliaus paieskas, kazko savito.. Ir spalvos- bus vienas is tu dalyku. Ir ne tik sienu- bet ir grindu, plyteliu, lubu - juk viso to zaisme ir formuoja vaizda.
Sekmes
Atsakyti
Ei, nevarykit ant liaudies biggrin.gif
Mes su vyru dabar gyvenam nu tokiam pasteliniam interjere, net grindys ir tos švelniai pilkos. Tiesa - visi namai pilni akcentų, primėtytų be jokios tvarkos ir dar pastoviai kintančių - ryškių vaikiškų žaislų laugh.gif
Ir naujam name abu pasiryžę taip pat pasteline spalvas taikyti. Ir nesijaučiam tame interjera nei blausiai, nei prislėgtai. Nors kai namas naujas, pinigai nemaži, tai kažkaip iš lėto bręstame prie minties ieškoti dizainerio. Tik mus reikia tokio supratingo, neįkyraus, patariančio ir kantraus, ai ir dar už pigiai smile.gif O tokių aišku, kad nebūna sad.gif
O pas draugus ką tik apžiūrėjau vaiko kambarį - trys sienos ryžkiais žaliais tapetais, viena ryškiai žydrais tapetais. Dukra (4 m.) pati rinkosi. O tėvai laikosi principo - tapetai ne marias kainuoja. Lai vaikas turi ko nori, paaugs - pati kitus išsirinks ir susiklijuos biggrin.gif
Galvoju, kad su vaikų kambariais aš darysiu taip pat tongue.gif
Atsakyti
Mes irgi jau pradejome galvoti apie interjero spalvas smile.gif Ir mums visiskai neidomu, kas si sezona MADINGA - tikrai nezadam kasmet perdazinet sienu biggrin.gif
Mane labai traukia siltos spalvos, ypatingai geltona, apelsinine - aisku, ne pernelyg ryskios, rekiancios...Pas mus taip truksta saules, sviesos, tikriausiai todel ir norisi sauletu atspalviu rolleyes.gif O labai ryskiu, intensyviu spalvu sienos ilgai bunant patalpoje psichologiskai nuvargina...
Atsakyti