Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvos namie

QUOTE(Raganėlė @ 2006 08 31, 10:46)
Žalia spalva – neutrali gamtos spalva, kuri suteikia įspūdį, jog patalpos yra artimos gamtai

Pavasario žaluma – tai harmonijos ir nusiraminimo spalva, panašiai kaip ir mėlyna, ramina, pašalina įtampą bei stresus, taip pat nuramina pavargusias akis nuo kompiuterio, ilgo skaitymo ar televizijos žiūrėjimo. Negalima pamiršti, jog ši spalva padeda susikaupti, dėl to siūloma ja nudažyti sienas kabinetuose arba valgomajame.
Patariame derinti spalvas su ryškia raudona arba oranžine – jeigu norime kontrasto, mėlyną, saulės geltonumo bei naturalias spalvas – kai domina harmonija.
Sienos nudažytos šviesiai žaliai suteikia kambariui jaukumo.
Žirnelių spalvos žaluma – tai šalta spalva, kuri suteikia erdvumo bei laisvės pojūtį patalpoje. Taip pat ši spalva tinka, kai norime optiškai papidinti patalpas, todėl dažnai ja dažomi koridoriai, prieškambariai ir mažos virtuvės. Patartina šia spalva nudažyti kambarius, kuriuose yra daug saulės, naudojant “atšaldymo” metodą.

thumbup.gif Kaip faina reiskiasi as pataikiau laaabai norejau zalio (pistazijos spalvos)kambario kadangi jis sujungtas su virtuve ilgai galvojau kokia spalva prie mano zalios deretu,ogi taip nusprendziau kad bus virtuve raudona.Reiskias as buvau visiskai teisi,kad sios spalvos abi tarpusavi dera. clap.gif clap.gif jaba-daba-du
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2006 08 31, 12:02)

o gal kas kokiu pavyzdziu gali imest su zalia spalva?? blush2.gif  blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2006 09 03, 18:45)

o gal kas kokiu pavyzdziu gali imest su zalia spalva?? 



aš kažkada jau buvau įmetus, galiu ir dar kartą ax.gif - mūsų svetainė
Svetainė
Atsakyti
QUOTE(Irmuska2 @ 2006 09 03, 22:11)
aš kažkada jau buvau įmetus, galiu ir dar kartą  ax.gif  - mūsų svetainė
Svetainė



man kazkaip noretus kazko sviesenio,svelnesnio,ryskesnio...bet siaip grazu ax.gif ax.gif
Atsakyti
user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif kaip grazu...bet siandien man jau atrodo per rysku doh.gif doh.gif reiks eitr ieskot ka,jei rasiu idesiu... blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2006 09 04, 10:54)

Aš miegamąjį dažiau lygiai tokia spalva thumbup.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
sveikos merginos, o man kazkaip zalia ne prie sirdies... blush2.gif ne drabuziu nemegstu..ir nenoreciau namuose, kad tokios spalvos vyrautu.. rolleyes.gif labiau patinka geltona, morkvine, pastelines kai kuriose vietose taip taip ryskesnes .... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(nefertite2006 @ 2006 09 04, 07:59)


nū man šitas paveikslas nerealiai fainas, jau seniai svaigstu apie kažką tokio ryškaus

o dėl spalvų namie man patinka ryškios, na ne poilsio kambary. iš patirties žinau nauji namai kokių spalvų bebūtų pradžioj labai mieli, bet su laiku patampa pastelinės spalvos man tapo bespalvės.
Atsakyti
QUOTE(nefertite2006 @ 2006 09 04, 07:59)
user posted image
Papildyta:
user posted image



mano svajone wub.gif
Kitos parodytos zalio, fe schmoll.gif o cia, alpejam kartu su MB
Atsakyti