Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 9

karsta.gif Sonatina, kaip džiaugiuosi kad bus dar šita ir dar kita temelė, 4u.gif nors užsuku retai, tačiau visą laiką įlendu pasižvalgyti kas naujo ir skanaus čia atsirado tongue.gif ir vėl ką nors bandau, šiandien žadu gaminti Vištą su adžika kepimo rankovėje blush2.gif , labai džiugu kad vis mus pradžiugini, ačiū Tau labai, auksas tu mūsų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ingutei @ 2007 04 05, 09:38)
Na stai perzvelgiau visus receptukus,kuriuosp lanuoju gaminti ir ziuriu: o gi reikalinga rozmarino sakele. kas tai per vienas? smile.gif su kuo jis valgomas? smile.gif o tiksliau tai klausimas toks: kur butu galima ji nusipikrti ir kaip jis atrodo? kurioj mazdaug vietoj parduotuveje jo ieskoti? smile.gif aciu visoms,kurios atsakys.


rozmarinas, tai prieskoninė žolė smile.gif būna pirkti parduotuvėse, su vazonėliu daržovių skyriaus šaldytuve, ten yra ir daug visokių kitokių gerų prieskoninių žolelių smile.gif
Atsakyti
Sonatina, gal gali pasakyti, kas cia per tortas? Taip skaniai atrodo user posted image

Kaip manai, ar tiktu velykoms?
Beje, tu minejai, kad esi atsakinga uz saldumynus.... Parasyk, kai sugalvosi, ka gaminsi blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sapokliaka @ 2007 04 05, 10:14)
Sonatina, gal gali pasakyti, kas cia per tortas? Taip skaniai atrodo user posted image

Kaip manai, ar tiktu velykoms?
Beje, tu minejai, kad esi atsakinga uz saldumynus.... Parasyk, kai sugalvosi, ka gaminsi  blush2.gif  ax.gif


prašom Šokoladinis pyragas Trupinėlis
Atsakyti
rudens-vaike 4u.gif

dange 4u.gif

akbr 4u.gif

ingakyca, džiaugiuosi, kad apkepas ir vištiena jogurto padaže patiko smile.gif

Manta, prajuokinai su 30 temų biggrin.gif Tiek to, rekordo nesieksiu... ax.gif

WANDA, planai didingi... bigsmile.gif Gal vis dėl to nupirk ką nors ir šunims... biggrin.gif

ingutei, rozmarino tikrai būna vazonėliuose daržovių skyriuje šaldytuvuose... O aš turiu prancūziško džiovinto, pirkto Iki prieskonių skyriuje...

Laurita*, tikiuosi višta gausis skani smile.gif

Sapokliaka, vakar padariau trupiniuotį (tikiuosi sulauks jis Velykų... doh.gif ), dar ketinu iškepti kelias višteles pagal kekso su kiaušinių likeriu receptą... Reikia tortą padaryti, bet vis dar suku galvą... g.gif Greičiausiai darysiu cheesecake su mangu ir braškėmis... Na ir, jei netingėsiu, gal vaikams iškepsiu kiaušinių ir ančiukų formos sausainių ir padekoruosiu... O iš nesaldžių padarysiu Žuvies teriną su jūros gėrybėmis bulvių plutelėje ir ketinu iškepti pikantiškų plikytų pyragaičių...
Atsakyti
Sonatina, o i plikytus pyragelius koki idara desi? ax.gif
Atsakyti
Oi, Sonatina, kaip man pakelei nuotaika, kad dar nedingai bigsmile.gif . Labai aciu uz devinta temele wub.gif .
O as jau pradejau is buvusiu temu viska seivintis. Sakau, dar dings kur per Velykas, - atrodo, tada isvis nieko nebemokeciau padaryti tongue.gif . Dingtu visas pasitikejimo jausmas.
Na, jei rimtai, tai as tavo deka praejau gera kulinarine mokykla smile.gif . Ir mokysiuos toliau ax.gif .

Is anksto linkiu visai Tavo seimynai graziu artejanciu svenciu smile.gif .

Parasysiu veliau, kaip man seksis su stalo paruosimu. Iki.
Atsakyti
Merginos, aišku, kad visos džiaugiamės, jog Sonatina pasižadėjo dar dviems temoms, bet jei dabar visos gerbėjos ims dėkoti, tai iki Velykų tas 10 temų ir pribaigsim ! Gal stojam ir grįžtam prie esmės, ką ? rolleyes.gif
Atsakyti
Noriu pagirdi Sonatinos receptą vištoss adžika. Laaabai skanu. Be to, apskritai tas derinukas grietinė+adžika man labai patiko. Dabar net padažus tokius darau.
Ačiū Tau už tavo temas ir triūsą mirksiukas.gif
Atsakyti
Sonatina,
būk gera, pasakyk, kur tu gauni tų nelemtų avinžirnių? biggrin.gif rolleyes.gif Aš aplandžiojau krūvą parduotuvių ir nieko neradau......... ax.gif
Atsakyti
Sapokliaka, aš plikytus darysiu be įdaro, tiesiog pati tešla bus su sūriu ir prieskoniais smile.gif

rts, ačiū už linkėjimus smile.gif ax.gif

Orchidėja 4u.gif

Armon 4u.gif

ypata drinks_cheers.gif

Comma 4u.gif

Lock, džiaugiuosi, kad višta gavosi skani smile.gif

Smaugliau, va ir šiandien nusipirkau Maximoj prie konservuotų pupelių ir žirnių smile.gif Bet tikrai mačiau ir Iki, ir Rimi... Beje, Maximoj kažkada nusipirkau ir džiovintų, tik tingiu virti... blush2.gif
Atsakyti
Aš irgi jungiuosi prie visų, dėkingų už naujai atidarytą temą 4u.gif
Avinžirnius pirkau Maximoj džiovintus, kaip tik esu išsivirusi ir suku galvą kaip sunaudoti. Labai jau tu čia laiku su sriuba thumbup.gif Rytoj kaip tik išsivirsiu biggrin.gif
Atsakyti