Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 9

laurindre, o kieno gaminti tie pudingai? Ir kokių skonių yra, nes kažkaip nepastebėjau TP pudingų... g.gif

Akorus, džiaugiuosi, kad pyragas patiko smile.gif Man braškių ir rabarbarų derinys irgi thumbup.gif

kedute, na kokia gi aš profesionalė? blink.gif Glacee pas mus profesionalė, o aš tik mėgėja irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2007 05 24, 11:00)
laurindre, o kieno gaminti tie pudingai? Ir kokių skonių yra, nes kažkaip nepastebėjau TP pudingų... g.gif


Aš pirkau RUF firmos vanilinį, bet buvo ir Dr.Oetker šokoladinių ir grietinėlės skonio, tik tie lyg apie 1,6 lt kainavo. Dar daug kepimo miltelių ir vanilinio cukraus. Tik aš Klaipėdoje, gal pas jus ir nėra ax.gif g.gif
Atsakyti
Dariau Pyragas su persikais ir uogomis. Fantastika!! smile.gif As aisku, kaip visada, truputi paimprovizavau, bet rezultatas vis tiek fantasiskas. gal braskes ne taip graziai atrodo, labaiu tiktu kokios kitos uogos, bet ka turejau, ta dejau blush2.gif Aciu Sonatina, dar daug ka noriu isbandyti is Tavo receptu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2007 05 23, 19:27)
nighttingale, patikrinau kainas, tai želė kainuoja 1,69 Lt, pudingai 0,75 Lt, aromatai 1,45 Lt, kremai 2,89 Lt smile.gif


Aciu notworthy.gif eisiu dabar uzsipirkti vadinasi, nes kaip tik Dr.Oetker zele 99gr pas mumis ax.gif tongue.gif o aromatai irgi atrodo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2007 05 24, 10:20)
Aš pirkau RUF firmos vanilinį, bet buvo ir Dr.Oetker šokoladinių ir grietinėlės skonio, tik tie lyg apie 1,6 lt kainavo. Dar daug kepimo miltelių ir vanilinio cukraus.  Tik aš Klaipėdoje, gal pas jus ir nėra ax.gif  g.gif

Aš esu mačiusi tuos pudingus, bet kiek skaičiau, tai ten vienam pakelyje - viena porcija apie 200ml. O Dr. Oetker išeiga apie 500ml.
Atsakyti
Susigundziau merginų nuotraukomis ir iskepiau vakar kalakutienos zuikį su sūriu...
kažkaip man vakar įsijungė fantazija ir paimprovizavau... ax.gif į faršo masę pridėjau dar kepintų pievagrybių (pamažinau šiek tiek faršo ir sūrio)... ir dariau ne vieną didelį, o keturis mažesnius zuikiukus... NIAM bigsmile.gif vakar, kai valgėm, dar normaliai reagavom, tačiau šiandien parėjus pietų pusę šalto zuikelio sukišau... blush2.gif labai skanu thumbup.gif ir šiandien vakarienės nereikės daryt, galėsiu rytojaus egzaminui pasimokyt, o vyras išgelbėtas nuo makaronų vakarienei gaminimo... lotuliukas.gif
ačiū už receptuką ir idėją aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2007 05 24, 14:07)
Aš esu mačiusi tuos pudingus, bet kiek skaičiau, tai ten vienam pakelyje - viena porcija apie 200ml. O Dr. Oetker išeiga apie 500ml.


Rašo, kad užpilti 0,5 l pieno g.gif
Atsakyti
Sonatina, kaskart žaviuosi tavo receptais ir tavo darbštumu smile.gif Ačiū tau smile.gif
Laukiu vyro grįžtančio po darbų užsienyje - vėl lepinsiu jį tavo patiekalais wink.gif
Atsakyti
Sonatina, gal gali idet ir keptu sumustiniu (tu su svogunais, kiausiniu ir suriu) receptuka i pirma psl, prie meniu smile.gif

As kartais paskaitau meniu ir mastau, ka is turimu produktu namie suregzt, o sumustinukus ir pamirsim, jei neitrauksi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dianute @ 2007 05 24, 12:39)
Susigundziau merginų nuotraukomis ir iskepiau vakar kalakutienos zuikį su sūriu...
kažkaip man vakar įsijungė fantazija ir paimprovizavau... ax.gif į faršo masę pridėjau dar kepintų pievagrybių (pamažinau šiek tiek faršo ir sūrio)... ir dariau ne vieną didelį, o keturis mažesnius zuikiukus... NIAM bigsmile.gif  vakar, kai valgėm, dar normaliai reagavom, tačiau šiandien parėjus pietų pusę šalto zuikelio sukišau... blush2.gif labai skanu thumbup.gif ir šiandien vakarienės nereikės daryt, galėsiu rytojaus egzaminui pasimokyt, o vyras išgelbėtas nuo makaronų vakarienei gaminimo... lotuliukas.gif
ačiū už receptuką ir idėją aciuks.gif

As irgi vakar kepiau kalakutienos zuiki su suriu, bet mano improvizacijos buvo laabai jau drastiskos lotuliukas.gif Pirmiausia tai kad kepiau ne is kalakutienos o is kiaulienos farso, paskui kadangi neturejau dziuvesiu tai dejau miltus ir ko pasekoje turejau mazinti pieno kieki (nemegstu kai zuikis kaip duona). Visa kita dariau pagal recepta. Iskreciau visa makarklioses turini i skarda, suformavau zuiki, aptepiau ketciupu... Na ir kazkaip nepatikliai paziurejau i ji - kazko truksta g.gif Tik tada prisiminiau suri lotuliukas.gif Taigi verciau viska atgal ir dadejau surio. Va tada jau pilnas vaizdelis gavosi drinks_cheers.gif Skonis pasakiskas thumbup.gif Kepsiu dar ir dar ir ne viena karta thumbup.gif
Aciu Sonatina wub.gif
Atsakyti
Persiprašau, o kas tos kreminės garstyčios ? blush2.gif
Atsakyti
O as vakar dariau "Jautiena su svogunais". Zinoma gavosi improvizacija su darzovemis, bet kvapas namuose buvo kaip geram kinieciu restorane smile.gif O skonis isvis superinis thumbup.gif

Tik turiu viena klausimuka, nes dar tik pradedu eksperimentuoti su jautienos patiekalais. Kokia jautiena labiausiai tinka siam patiekalui? As turejau sprandine, bet trumpai kepant ji gavosi siek tiek kietoka (kepiau 3-4 min). O gal as neteisingai pjausciau? Pjoviau islilgai skaidulu.
Atsakyti