Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 9

QUOTE(Daivve @ 2007 06 05, 16:04)
Na, Mama Tania, drasiau bigsmile.gif  bigsmile.gif  4u.gif jau tiek visko isbandzius esi, tai jau dribsniu tikrai nebijok  biggrin.gif
Butinai kepsiu ir as. drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif

aciuks.gif biggrin.gif gal... tik kai kepiau keksiukus, reikėjo visus išmest verysad.gif - todėl ir bijau user posted image...

QUOTE(Martyna @ 2007 06 05, 16:44)
Tai gal tu kitą receptą pasirink, jei pagrindinius dalykus nori pakeist  biggrin.gif

biggrin.gif tai dauguma, kurių norėjau - jau išbandžiau, o kaip tik jau antrą dieną ieškau ką iš varškės pagaminti... vakar visą miestą aplandžiojau, o rabarbarų schmoll.gif neradau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama_Tania @ 2007 06 05, 16:50)
aciuks.gif  biggrin.gif gal... tik kai kepiau keksiukus, reikėjo visus išmest verysad.gif  - todėl ir bijau user posted image...
biggrin.gif tai dauguma, kurių norėjau - jau išbandžiau, o kaip tik jau antrą dieną ieškau ką iš varškės pagaminti... vakar visą miestą aplandžiojau, o rabarbarų schmoll.gif neradau verysad.gif

as rabarbaru tik turguj maciau, arba prie parduotuves kur mociutes savo sodo gerybes pardavineja rolleyes.gif
Atsakyti
Sonatina, o kokius avižinius dribsnius naudoji Trupininiam pyragui su varške ir rabarbarais? ir kokį rudąjį cukrų? turiu rudo, bet jis ne birus, o nemažais gabaliukais suskaldytas (net nežinau, kaip toks vadinasi blush2.gif )
rabarbarų pilną patvorį turiu doh.gif jau net neišgalvoju, ką iš jų daryt. pernai net uogienes viriau biggrin.gif ne į temą, bet braškių su rabarbarais labai skani mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(VIOLA @ 2007 06 05, 17:19)
Sonatina, o kokius avižinius dribsnius naudoji Trupininiam pyragui su varške ir rabarbarais? ir kokį rudąjį cukrų? turiu rudo, bet jis ne birus, o nemažais gabaliukais suskaldytas (net nežinau, kaip toks vadinasi blush2.gif )


As naudoju ta smulkesni, jei Danisco Sugar firmos tai jis vadinasi gal "Demerara". Bandziau ir ta stambesni, jis vadinasi lyg karamelinis cukrus ar rudasis cukrus, taciau jis netirpo, ir kazkuris pyragas irgi nesugavo.
O del aviziniu dribsniu, tai ir man butu idomu suzinot, kokius Sonatina naudoja - ar tuos greito paruosimo, ar tuos kur ilgai reikai virt.

Va, idesiu fotke, koki cukru as naudoju:
user posted image

o, speju, apie sita klause Viola:
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Martyna @ 2007 06 05, 16:44)
Tai gal tu kitą receptą pasirink, jei pagrindinius dalykus nori pakeist  biggrin.gif

drinks_cheers.gif mirksiukas.gif

Mergaites, neterskit temos visokiais "tuoj isbandysiu" "kaip skaniai atrodo" ir pan., nepamirskit, kad po dar vienos temeles musu nuostabioji sonatina iseina atostogu verysad.gif

Savo ruoztu noriu pagirt manu apkepa! bigsmile.gif Taip lengva, greita ir skanu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sonatina, ketinu kepti bandeles su cinamonu, norejau paklausti o kardamonas tai cia prie prieskoniu ieskot? blush2.gif blush2.gif blush2.gif , maiseliuose kaip prieskoniai supakuotas? blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos smile.gif Labai atsiprašau, kad taip ilgai neatsakau į jūsų klausimus - tiesiog labai užimta paskutiniu metu... unsure.gif

Inesssija, gyteni, šilauoge, RamuneR, akvike, šešėli, bielra, Paloma:), Portuke, Salvi, editam, garbane, rutulux, Limcamca, seima, Filia, matre, jaunamamyte, ir visos kitos, labai ačiū merginos smile.gif Džiaugiuosi, kad jums patiko išmėginti patiekalai drinks_cheers.gif

editam, tikrai nieko nežinau apie tuos sveikuolius... unsure.gif O rabarbarus aš visada nulupu smile.gif

Baisa, kiek kepiau, nei karto morengai neturėjo kiaušinių kvapo smile.gif

Fea, aš pati su maskarpone dariau tik Tiramisu su braškėmis (čia mano komentarai), bet jis gavosi tikrai labai skanus, tik reikia mažiau cukraus, nei nurodyta recepte smile.gif

Egle 22, gaila, kad morengai su kava nebuvo skanūs... unsure.gif

sviesiaplauke_as, aš tavo vietoje prisipjaustyčiau maždaug tiek persikų, kiek tinginio recepte nurodyta džiovintų vaisių... g.gif

kedute, pati niekada nemarinavau šonkaulių (vis neprisiruošiu jų nusipirkti doh.gif ), bet ketinu mėginti juos ruošti pagal tokį receptą:

Glazūruoti kiaulienos šonkauliai

1, 5 -2 kg kiaulienos šonkaulių

Marinatas
350 ml obuolių sidro
1 obuolys, supjaustytas plonyčiais šiaudeliais
3 v. š. smulkinto svogūno
2 a. š. česnako miltelių
2 a. š. maltos paprikos
2 a. š. smulkinto raudonėlio
2 a. š. smulkintų kmynų
1 a.š. kajeno pipirų
druskos, juodųjų pipirų

Sumaišyti visus marinato ingredientus ir mėsą marinuoti mažiausiai 3 val.

Glazūra
120 ml ryžių acto
120 ml sojos padažo
120 ml sauso vyno Sherry
120 ml medaus (klevų sirupo)

Sumaišyti visus ingredientus ir supilti į nedidelį puodą. Ant vidutinės ugnies masę užvirti ir vis pamaišant virti, kol skysčio kiekis sumažės kelis kartus (apie 20 - 25 min.)
Šonkaulius kepti grilyje ar orkaitėje, vis aptepant glazūra.

O kardamonas tikrai yra prieskonis smile.gif Beje, kai jo ieškojau, gavau pirkti tik Iki parduotuvėje... Aš pirkau štai tokį:

user posted image

emma, tikrai ne viena mergina kepė uždengusi folija - viskas puikiai pavyko 4u.gif

Filia, varškės masę ir reikia maišyti mikseriu smile.gif

Comma, o atsiprašinėti visiškai nebūtina doh.gif Netikiu, kad apskritai yra nors vienas patiekalas, kuris visiems be išimties patiktų tongue.gif

Brno, ir man kiek kartų bekepiau, omletas išsikilnodavo, bet čia tikrai ne dėl miltų kiekio, o dėl oro, patekusio į tešlą ją plakant smile.gif Tik man tai visiškai neatrodo problema, nes susukus vyniotinį nebesimato jokio reljefo ax.gif

kisule, na, jei recepte nenurodyta, vadinasi nereikia...

Papildyta:
Mama_Tania, džiaugiuosi, kad pagaliau radai padažo ir išbandei šį receptą thumbup.gif O vietoje rabarbarų gal mėgink dėti tik braškių ir pamažink cukraus kiekį varškės įdare... Dėl avižinių dribsnių ir aš labai abejojau, bet aštuoni žmonės valgė ir labai gyrė, tad gal jie ir nesijautė biggrin.gif Tiesa, nei vienas net nenumanė, kad pyragas su avižiniais dribsniais mirksiukas.gif O už ką keksiukus išmetei??? blink.gif

Bransha, bandelės atrodo tiesiog thumbup.gif O į tinginį pamėgink dėti tik 1/4 sviesto kiekio, kaip daro Portukė - gal tada jis tau nesijaus... (nors mums jis ir taip nesijaučia) g.gif

vytule bigsmile.gif , na ir įtempta savaitė turėjo būti biggrin.gif Visi pyragai atrodo puikiai drinks_cheers.gif

wwwtania, ačiū 4u.gif Tikiuosi pavyks nustebinti vyrą biggrin.gif

sharki, tas "Daugiasluoksnis" tikrai vertas to darbo, kurį tenka į jį įdėti... rolleyes.gif O formą su želė apsukai folija? Aš apsukau su dviguba folija ir man visiškai niekas neišbėgo... g.gif Labai smagu, kad tiek visko išmėginai ir atsirinkai sau tinkančius receptus drinks_cheers.gif

rimule, ačiū 4u.gif O dėl varškės torto sunku ką ir pasakyti... g.gif Orkaitės pas visus skirtingos - gal tiesiog reikėjo dar pakepti... O ir tas šlapumas šlapumui nelygus... Pyragas ir turi būti drėgnas, bet ne šlapias... unsure.gif

Inesssija, manau, kad pyragėlius tikrai gali išsikepti iš vakaro, o prieš patiekdama pašildyk iki 200 C įkaitintoje orkaitėje apie 3 minutes 4u.gif

Papildyta:

MAMICY, toriškai vien dėl to, kad nesulaistei biskvito, taip neturėjo nutikti... g.gif Nors gal prie drėgno biskvito kremas ir geriau "priglunda"... g.gif Gal kremas buvo per daug sustingęs, kai jį tepei? g.gif

Daivve, kad jau tu pati šios pyrago ekspertė - kepei jį kokius 96 kartus daugiau kartų, nei aš biggrin.gif Manyčiau, kad tik obuoliai galėjo būti kalti, jei visa kita darei lygai taip pat, kaip ir anksčiau...

JaNNeTe, manyčiau, kad pakeisti sviestą galima tik mažesniu sviesto kiekiu tongue.gif Mėgink dėti tik 1/4 nurodyto kiekio smile.gif

VIOLA, dribsnius naudojau Nordic greito paruošimo (3 min.) su sėlenomis (tik tokių namie buvo)... Rudojo cukraus šįkart išvis neturėjau, tad įbėriau paprasto... Šiaip aš perku Danisco Demerara rudąjį cukrų...

Katu 4u.gif
Atsakyti
Sonatina, o ką gali pasakyt apie morengų džiovinimą? ar reikia pradarius orkaitę kepti ant 120?
man morengai nepavyko. pagelto ir subliuško doh.gif gal per prastai išplakiau? nors iš maišelio spaudėsi gražiai g.gif
Atsakyti
šešėli, kepti reikia 1 val. uždarius orkaitės dureles. O vėliau galima dar palikti ataušti ir palikus praviras dureles... Manyčiau, kad baltymai nebuvo tinkamai išplakti - greičiausiai cukrus nebuvo visiškai ištirpęs... Paskutinį kartą nebeturėjau cukraus ir naudojau cukraus pudrą - tai irgi nevisiškai pavyko - bet palikau visai nakčiai išjungtoje orkaitėje ir kitą dieną labai greitai buvo sunaikinti smile.gif
Šiaip morengams reikia naudoti ne paprastą cukrų, o smulkesnį (fine sugar). Šiandien kaip tik tokio nusipirkau Rimi smile.gif Skaičiau, kad galima paprastą cukrų 1 min. pamalti blenderyje ir tada jis bus tinkamas ax.gif
Atsakyti

Sonatina, aciu tau uz receptukus.. Esu gaminus nemazai is tavo saraselio, viskas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Tik man nesigavo keli desertai:

1. Tinginių "Skruzdėlynas"
Gavosi toks skystokas.. nors ir kondes. piena virem pora valandu...

2. Šokoladiniai momentai
Ir vel tas kondesuotas pienas... nu gavosi cia is vis skystas skystas, ir kai sukau tesla, visas kremas isbego pro sonus..

Ka as galejau ne taip daryti?
Atsakyti
Ninin, nėra už ką 4u.gif O kokį kondensuotą pieną pirkai? g.gif Kažkaip įtariu, kad čia tik jis kaltas... Gal pirkai kondensuoto pieno produktą (labai madinga dabar vietoje normalaus sūrio, grietinės ir t. t. gaminti sūrio produktus, grietinės produktus...). Tai toks kondensuotas normaliai nesutirštėja verdamas... O aš pati vieną kartą netyčia nusipirkau kondensuotą be cukraus tongue.gif , tai ir tas verdamas nesutirštėjo biggrin.gif
Aš pati perku tik Marijampolės pieno konservų kondensuotą:

user posted image
Atsakyti
Atėjo rabarbarų metas. Dabar pats laikas kepti pyragus iš jų thumbup.gif Vakar kaip tik išbanžiau paskutinį receptą biggrin.gif Tik mažai turėjau avižinių dribsnių, vietoj jų panaudojau dalį ryžių dribsnių. Manau, kad gerai ir taip thumbup.gif , bet kitą kartą gal trupininį pabandysiu iš kitos tešlos, palikus tą patį varškės - rabarbarų įdarą. Manau, irgi skanu turėtų būti biggrin.gif
Atsakyti