Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario interjeras

QUOTE(išprotėjusi @ 2007 05 31, 13:16)
O sitoje vonioje yra dugniniu purkstuku?  bigsmile.gif



Labai tikiuosi smile.gif Vakar atvežė tai dar nemačiau aš jos. Bet ėmėm jau su visais įmanomais purkštukais, tikiuosi, kad kompektuojant nieko nesumaišė blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Bomba @ 2007 05 31, 13:24)
o kiek jusu vonia kainuoja ?  ax.gif



vonia - 8060, o apdaila 255 doh.gif
Tiesa gavom dar 15 proc. nuolaidą, bet vis tiek brangi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rubija @ 2007 05 31, 13:12)
Gal zinote kokiu puslapiuku kur butu galima pasiziureti vonios baldus,santehnika ir keramika.Svarbiause kad matytusi kaina  ax.gif

www.voniosmalonumai.lt
Atsakyti
QUOTE(Jurgitar @ 2007 05 31, 15:53)
www.voniosmalonumai.lt

Ačiū ir man pravertė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitar @ 2007 05 31, 15:53)
www.voniosmalonumai.lt


pažiūrėjau - niekur nėra nurodyta kokia prekių kilmė. Pagal mane ten parduoda kinietiškas prekes. Būkite atidžios kas užsisakinėsite! Tikrai nesakau kad visa kinietiška produkcija yra neverta dėmesio, bet kartą teko apžiūrinėti kinietiškus prastuvus - labai daug broko. Tiesiog būkit atidesnės wink.gif
Atsakyti
QUOTE(axa @ 2007 05 31, 16:34)
pažiūrėjau - niekur nėra nurodyta kokia prekių kilmė. Pagal mane ten parduoda kinietiškas prekes. Būkite atidžios kas užsisakinėsite! Tikrai nesakau kad visa kinietiška produkcija yra neverta dėmesio, bet kartą teko apžiūrinėti kinietiškus prastuvus - labai daug broko. Tiesiog būkit atidesnės wink.gif



Mes buvom nuvaze i tuos vonios malonumus, kai rinkomes sau vonia doh.gif siaubas pradedant nuo pardavejos ir baigiant voniomis unsure.gif doh.gif
Kainos ten palyginti itin zemos unsure.gif kur tai matyta, kad dviviete vonia su visais imanomais "navarotais" kainuja tik 3500 lt doh.gif unsure.gif
o neveltui, nes visa ju produkcija yra kinietiskas slamstas doh.gif unsure.gif
geriau jau pirkti su maziau "navarotu" bet kokybiska preke mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(addicted @ 2007 05 31, 11:19)
As nusiziurejus Villeroy & Boch serijos Pure Stone,jie man tokie fainuoliai
praustuve


šitą seriją mačiau natūroj... na ta prasme jau sudėtą bute... nu kažkas nerealiaus wub.gif gaila ne mano nosiai sad.gif
Atsakyti
QUOTE(išprotėjusi @ 2007 05 31, 15:53)
Mes buvom nuvaze i tuos vonios malonumus, kai rinkomes sau vonia  doh.gif  siaubas pradedant nuo pardavejos ir baigiant voniomis  unsure.gif  doh.gif
Kainos ten palyginti itin zemos  unsure.gif kur tai matyta, kad dviviete vonia su visais imanomais "navarotais" kainuja tik 3500 lt  doh.gif  unsure.gif
o neveltui, nes visa ju produkcija yra kinietiskas slamstas  doh.gif  unsure.gif
geriau jau pirkti su maziau "navarotu" bet kokybiska preke  mirksiukas.gif

O tai kodel tos vonios siaubas? O kuo pardaveja neitiko?
Atsakyti
QUOTE(Jurgitar @ 2007 05 31, 17:01)
O tai kodel tos vonios siaubas? O kuo pardaveja neitiko?



o todel siaubas, kad jos yra nekokybiskos, daug ju grįzta atgal.
O pardaveja veptelejusi tokia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(išprotėjusi @ 2007 05 31, 16:04)
o todel siaubas, kad jos yra nekokybiskos, daug ju grįzta atgal.
O pardaveja veptelejusi tokia  unsure.gif

Kaip suprast grista atgal? Tipo grazina? Is kur zinai?
Galiu nuramint, kad dar jiems nieko negrazino. smile.gif O kiekvienas renkasi ka ir uz kiek pirkt. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgitar: 31 gegužės 2007 - 16:13
QUOTE(Jurgitar @ 2007 05 31, 17:05)
Kaip suprast grista atgal? Tipo grazina? Is kur zinai?
Galiu nuramint, kad dar jiems nieko negrazino. smile.gif O kiekvienas renkasi ka ir uz kiek pirkt. rolleyes.gif



Turbut pati ten ir dirbi, kad ta parduotuve taip gini lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2007 05 31, 16:58)
šitą seriją mačiau natūroj... na ta prasme jau sudėtą bute... nu kažkas nerealiaus  wub.gif  gaila ne mano nosiai sad.gif

na tai mane dar labiau pradziuginai,kad realybeje gerai atrodo.
Ak akvilyte,niekada nesakyk niekada.Gi nebutinai viskai reikia is tos serijos pirkti.Galima svarbiausius akcentus(kriaukle,wc)tik nusipirkti
Atsakyti
QUOTE(išprotėjusi @ 2007 05 31, 16:22)
Turbut pati ten ir dirbi, kad ta parduotuve taip gini  lotuliukas.gif

Tai, kad as negiriu. Tik idomu, kai taip zmogus raso.
Atsakyti