Įkraunama...
Įkraunama...

Gėlės

[attachmentid=31434]

Galima ir taip pabandyti, paprasta kaip 3 kapeikos smile.gif
Atsakyti
čia, atseit, aguona, alia dauguma sako, kad rožė, tai įdedu
aguona-roze
Atsakyti
O aš tai daryčiau taip: prisikarpyčiau įvairių dydžių (muo mažiausios iki didžiausios) gėlyčių iš norimos medžiagos ir jas visas ties viduriuku susiūčiau. Labai gražiai atrodo, o ir pasidaryt visai nesunku thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tiesiog uzmirstuole @ 2005 09 15, 13:17)
[attachmentid=31434]

Galima ir taip pabandyti, paprasta kaip 3 kapeikos smile.gif

o kaip ją padaryt?
Atsakyti
QUOTE(Delusion @ 2005 11 02, 16:29)
o kaip ją padaryt?

Vašeliu neriama gėlytė iš kokių 3-4 eilių, t.y. "žiedlapiai" padaromi iš 3 -4 eilučių. Nežinau ar reikia detaliau pasakoti kaip neriama gėlytė, nes iš tikro tai labai paprasta?
Iš blogos pusės pritvirtinti nunertą virvutę ir prisirišti prie bet kokių senų karoliukų ar manau labai gražu būtų prie aksominės juostelės.
Atsakyti
QUOTE(Delusion @ 2005 11 02, 16:29)
o kaip ją padaryt?


pabandyk šitą - man labai graži gavosi, beje galima ir skirtingų spalvų tuo žiedlapius daryt:
user posted image
Atsakyti
[quote=bartez,2005 11 09, 15:51]
pabandyk šitą - man labai graži gavosi, beje galima ir skirtingų spalvų tuo žiedlapius daryt:

ir man labai graziai ka tik gavosi mirksiukas.gif
valio ir aciu, Bartez 4u.gif
Atsakyti
o as tai darau tokias rozes. is medziagos, apdeginant krastelius.
Atsakyti
dar viena
Atsakyti
QUOTE(zave @ 2005 11 20, 13:59)

Labai gražios gėlės thumbup.gif Ar sunku padaryti?
Atsakyti
QUOTE(radasta_ @ 2005 11 20, 13:03)
Labai gražios gėlės thumbup.gif Ar sunku padaryti?


nea. prisikarpai ivairaus dydzio lapeliu, aplydai su ziebtuveliu krastelius( turi buti sintetika, nes naturalus nesilydo) ir pradedi sukti- pirmiausia viduriukas, tada ratuku dedi pirmiausia mazesnius, po to vis didesnius lapelius. tarpusavyje lapeliu galiukus sujungiu siulu arba tvirtinu iskart ant kotelio kliju pagalba.
Atsakyti
Reikės prisirinkti skiaučių ir bandysiu daryti. Labai ačiū už paaiškinimą 4u.gif
Atsakyti