Įkraunama...
Įkraunama...

Gėlės

vaauu, pirma, tai net zada apmeme, nuo tokio grozio wub.gif
Atsakyti
gal čia geriau matos
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tavi: 29 rugsėjo 2011 - 14:53
Ciklamenai
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kristalė* @ 2010 11 02, 16:26)
tokia geles lengva ir nesudetinga pasigaminti http://www.gami.lt/polierines-geles



Aciu uz naudinga informacija!! 4u.gif Isbandziau su vaikais,tikrai nesudetinga!
Atsakyti
Sveikos auksarankes, nepykite jog cia rasau bet manau kad sioje temoje mano prasymas bus greiciau isgirstas,,, 4u.gif tiesiog ieskau kas galetu padaryti stai tokias gelytes, gal jus o gal kazka rekomenduotumet :

user posted image

galbut isdrysciau ir pati pabandyti, bet gal jum kiltu kazkokiu ideju nuo ko pradet, kaip tas gelytes taip israizgyt g.gif turint omeny kad jos butu daromos is storesnio audinio nes skirtos paltukui papuosti.. rolleyes.gif
Atsakyti
Mano sagė - gėlė:
user posted image
Atsakyti
Nateja nuostabi gelyte,super 4u.gif
Atsakyti
user posted image
is medziagos, stroresnes
Atsakyti
QUOTE(zaliaake25 @ 2011 10 14, 01:12)

is medziagos, stroresnes

Labai thumbup.gif ,pasidalinkit info is kokios daugmaz medziagos?krastelius kaip apdorojot smile.gif ,lapelius kaip sulipdet?aciukas
Atsakyti
QUOTE(juste10 @ 2011 10 15, 09:14)
Labai  thumbup.gif ,pasidalinkit info is kokios daugmaz medziagos?krastelius kaip apdorojot smile.gif ,lapelius kaip sulipdet?aciukas

galima is organzos, galima is veltinio, o sios medziagos ale geda bet pavadinimo nezinau, man atiduoda medziagas, tai bandau, o siaip tai yra trafaretas paimu issikarpau ziedeli po to krastus su zvake, ar degtuku apdeginu, labiausia patinka is organzos daryti gelytes, sitos gelytes yra padovanotos man, teisingiau drauge dave keleta geliu, dabar namuose pridariau jau kruva ju biggrin.gif , kai jau darysiu kita karta ikelsiu pamokele kaip pasidaryti, nes pasakoti nemoku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zaliaake25 @ 2011 10 15, 11:13)
galima is organzos, galima is veltinio, o sios medziagos ale geda bet pavadinimo nezinau, man atiduoda medziagas, tai bandau, o siaip tai yra trafaretas paimu issikarpau ziedeli po to krastus su zvake, ar degtuku apdeginu, labiausia patinka is organzos daryti gelytes, sitos gelytes yra padovanotos man, teisingiau drauge dave keleta geliu, dabar namuose pridariau jau kruva ju biggrin.gif , kai jau darysiu kita karta ikelsiu pamokele kaip pasidaryti, nes pasakoti nemoku  blush2.gif

Butinai ikelkit,lauksim (kuo greiciau lotuliukas.gif )
Atsakyti
Kanzachi geles - sages

user posted image
user posted image
Atsakyti