Įkraunama...
Įkraunama...

Greitpuodis

QUOTE(Lu Lu @ 2012 09 23, 12:00)
aciu uz atsakymus  4u.gif man tiesiog kilo klausimas irgi del tu putu visu, as visada putas nuimu, o jei iskart viska sumeti, uzdarai puoda, tai tada ir visos putos ten lieka... g.gif tai reiskia mesa visada reikia uzvirinti, nuimti putas, ir tik tada uzdengti dangti, ugni ant maksimumo ir kai prades jis snypsti, sumazinti ir virti ?
o ar visada reikia sulaukti to snypstimo pro pypsiuka ir tik tada mazinti ugni ?

As tik mesa apverdu kokias 5 min, tada ja isplaunu ir tik tada dedu visa kita, nes putu nuimineti nemoku, man svariai visai nesigauna 4u.gif
o snypstimo reikia butinai sulaukti, nes jis parodo, kad susidare reikiamas slegis puode, as pirma karta irgi nesulaukiau, tai maistas tik pusiau isvire lotuliukas.gif
Atsakyti
Įsigijom greitpuodis Amelia thumbup.gif Patiko ir kokybė, ir dizainas, o dar ir nuolaidą neblogą pritaikė. Iš pradžių tik svarsčiau dėl talpos, bet pagalvojau, kad iš 7 litrų neiškris, o 5l kartais gali būti ir mažoka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(DaivaVe @ 2012 09 23, 14:52)
As tik mesa apverdu kokias 5 min, tada ja isplaunu ir tik tada dedu visa kita, nes putu nuimineti nemoku, man svariai visai nesigauna  4u.gif
o snypstimo reikia butinai sulaukti, nes jis parodo, kad susidare reikiamas slegis puode, as pirma karta irgi nesulaukiau, tai maistas tik pusiau isvire  lotuliukas.gif



Ir as viriau ir snypstimo nesulaukiau, jauciau kad kazkas cia ne taip doh.gif dabar zinosiu, dekui smile.gif o mesa aoverdat tiesiog neuzdarant dangcio ?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti