QUOTE(daivaja @ 2008 04 10, 22:00)
oho prasmatniai kainuoja
O "Asan" 16-18 litų rašei, bet kiek jo pakuotėj yra? Čia 1l 4 litukai. Dar nuolaidų kortelę turiu- 8 procentus. Anksčiau pirkdavau tokius baltus slidžius rutuliukus "Pearls", labai geri, kvapą sulaiko

, niekas net neįtardavo, kad katinas namuose, tai ten 6l apie 30 litų

Bet mėnesiui užtekdavo, kai katinas tik vienas

Tai mėnesiui ne taip jau daug išeina
O čia 10 litrų 40 litų

ir dar ekologiškas

Tai ramia širdžia nusipirkau. Žiūrėsim, kas išeis, kiek laiko užteks, ar nedvoks

Jau šiandien pripyliau savo draugužiui . Į lauką jis visiškai neina, keistas katinas

Na, vasarą dar iškiša ūsus. O dabar visą žiemą ir rudenį ir pavasarį namuose pratūnojo. Nors galėtų, gi pas mus nuosavas kiemas

Bet ne- duodasi kambaryje, sienom eina kaip pasiutęs

Naktį į lovą lenda, o ryte pirmas anksčiausiai pusryčių reikalauja