Įkraunama...
Įkraunama...

EKO(b)logas - ekologiškai švarios žinios

Bet tai Airijoj turėtų būt pakankamai daug tų natūralios kosmetikos parduotuvių g.gif
http://www.sallymiller.ie/
http://www.naturally..._face_cream.htm
http://www.lovelula....anic_carrot.cfm

Tik rinkis bigsmile.gif
Atsakyti
Ačiū, xskix 4u.gif
Esu dar porą kitų susiradusi. Vakar visą dieną prasėdėjau šitoj forumo temoj ir internetinėse natūralios kosmetikos parduotuvėse blush2.gif darbai nė per gramą nepajudėjo pirmyn. Bandau išsirinkt geriausia kainos ir kokybės atžvilgiu smile.gif nes reikia ne tik veido kremo... rolleyes.gif


einu tikrint tavo nurodytų bigsmile.gif

Tiesa, prieš porą dienų stumiama savo natūralių instinktų užsisakiau dantų pastos ir deziką iš forever living. Dar neatėjo, bet jau truputį gailiuosi, nes, kiek pažiūrėjau, dezikas nėra 100% švarus unsure.gif Aišku, sveikesnis už jau ne vienerius metus mano naudojamą Speed Stick, be baisiojo aliuminio bent jau. Tai bus kaip pereinamasis smile.gif
Atsakyti
Mergaitės patarkite kokį jums tikusį ir patikusį ekologišką kremą veidui. Šiaip mano oda mišri. Bet dabar dėl nėštumo tokia gan sausa, lopais kartais išsausėja, kartais šiek tiek spuogelių atsiranda. Tai turbūt šiuo metu ji būtų jautri, mišri oda. Bandžiau Logonos alavijų dieninį ir naktinį kremus, netiko, nieko tragiško, bet naktinis gerokai per riebus, o dieninis padengdavo veidą kažkokia plėvele ir jis būdavo visą dieną lipnus (nemalonu kažkaip). Jau baigiu man gerai tinkantį neekologišką Biogroga kremą su deguonim ir dairaus į ekologiškus.
Atsakyti
Aplink burną buvo rausvų sausos odos lopinėlių, tai tepiau weledos skin food, juo išgydžiau ir pas mergytę ant kojų tokius pačius išsaussėjimus. Tik jis nėra specialiai veidui skirtas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pienių jūra @ 2008 04 11, 02:36)
Kad ir ta pati Weleda nuo 0 iki 4 cosmeticdatabase.com surenka. Aišku, 4 tai ne 7 ar 8, bet kai jau moki pinigus ir ieškai natūralumo, tai man jau ir keturi ne taip ir mažai.

pirma, nereiktu aklai pasitiketi siuo tinklapiu
antra, jei butum nepatingejus paziureti kodel vienas ar kitas skaiciukas ten -tai alergija, o ja, kaip zinia gali sukelti bet kas, taip pat ir naturali kosmetika. Mano drauge isbere nuo taip save vadinancios naturalia La prairie. tuo tarpu kancerogenisi ar mutageninis poveikis is naturalios nekyla.

QUOTE(xskix @ 2008 04 11, 13:46)
Galiu savo gėdą ir nelaimę papasakot... Mama man, kaip natūralios kosmetikos mėgėjai , pasiūlė pabandyti kūno šveitimą kavos tirščiais, nes po to būna gloti, lygi oda ir dar kažkokia apsaugine plėvele apsitraukia.


kava nepatartina trinti viso kuno, tik slaunis, nes gali oda kimsti, kita vertus, mano oda jautri ir as negaliu viso kuno jais trinti schmoll.gif, nes tokiom a la kraujosruvom ismeto kuna. Todel slaunims kava, o visam likusiam labai fainas Logonos tropic sveitiklis ax.gif

QUOTE(Junda @ 2008 04 11, 15:23)
Mergaitės patarkite kokį jums tikusį ir patikusį ekologišką kremą veidui.

jei leidzia pinigine pabandyk Hauschka
Atsakyti
Na, aš suprantu, kad jis ne Biblija smile.gif Ir taip pat apstebėjau, kad verta patikrint, kokias rizikas priskiria. Bet štai kad ir hauschka kremukas visur varnelės sudėliotos schmoll.gif unsure.gif arba Weledos naktinis kremas... g.gif
Visgi pasidariau išvadą, kad reikia žiūrėt konkretų produktą, o jei jo nėra, tada sudedamąsias dalis, kruopščiai kiekvieną. O kas belieka... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pienių jūra: 11 balandžio 2008 - 19:08
QUOTE(pienių jūra @ 2008 04 11, 17:07)
Na, aš suprantu, kad jis ne Biblija smile.gif  Ir taip pat apstebėjau, kad verta patikrint, kokias rizikas priskiria. Bet štai kad ir hauschka kremukas visur varnelės sudėliotos  schmoll.gif  unsure.gif  arba Weledos  naktinis kremas...  g.gif
Visgi pasidariau išvadą, kad reikia žiūrėt konkretų produktą, o jei jo nėra, tada sudedamąsias dalis, kruopščiai kiekvieną. O kas belieka...  verysad.gif


Gaila, kad su Hauschka taip verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(pienių jūra @ 2008 04 11, 20:07)
Na, aš suprantu, kad jis ne Biblija smile.gif  Ir taip pat apstebėjau, kad verta patikrint, kokias rizikas priskiria. Bet štai kad ir hauschka kremukas visur varnelės sudėliotos  schmoll.gif  unsure.gif  arba Weledos  naktinis kremas...  g.gif
Visgi pasidariau išvadą, kad reikia žiūrėt konkretų produktą, o jei jo nėra, tada sudedamąsias dalis, kruopščiai kiekvieną. O kas belieka...  verysad.gif



O haushkos čia blogiausiai įvertintas pvz fragrance, bet natūrali kosmetika naudoja tik natūralias kvapiasias medžiagas, o jie čia pažymėjo taip, lyg būtų sintetiniai doh.gif Tai tikrai negalima aklai pasitikėt schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(limbi @ 2008 04 11, 17:31)
O haushkos čia blogiausiai įvertintas pvz fragrance, bet natūrali kosmetika naudoja tik natūralias kvapiasias medžiagas, o jie čia pažymėjo taip, lyg būtų sintetiniai  doh.gif  Tai tikrai negalima aklai pasitikėt  schmoll.gif


O dar zemes riesutu aliejus kancerogeniskas verysad.gif
Vistiek hauschkos esu uzsipirkusi tiek, kad uzteks iki rudens tikriausiai. Man ji vienintele oda gelbsti.
Atsakyti
Na, yra odos sugeriamumą stiprinantis lecitinas, taip pat veikiantis vienas iš stearatų, yra vėžį ir kitas toksines bėdas iššaukiantis etanolis... Neatrodo gerai schmoll.gif

Papildyta:
Svete, aš nesakau, kad visa hauschkos produkcija bloga. Tiesiog pasidariau sau išvadą, kad negali ramiai sau pasakyt: "Va, šita kompanija saugi, pirksiu jos produkciją". Turi kaip koks seklys morka nagrinėtis keikvieną produktą. mat jei didžioji dauguma ir yra sveiki bei švarūs, tai vis tiek yra nemenka tikimybė 'užsiraut' nt vilko ėriuko kailiu. Kiekvienas už save, taip sakant... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(xskix @ 2008 04 10, 18:08)
Manau, kad eau de parfum ir pan tikrai didesnis alergenas nei  gamtoje natūraliai egzistujantis lanolinas.

Mano vyresnėlis alergiškas lanolinui verysad.gif Kartą išbėrė jį vargšą nuo kiaušinių, aš nupirkau Irikaro (gi homeopatinis antialerginis tepalas) ir ištepiau - visas veidas ištino, paraudo unsure.gif Negalime naudoti weledos tepalo nuo šalčio, mažiukus tepu, o jam Biubcheną nupirkau. Negali vilna prie veido glaustis, apie vilnonius apatinius jau nedrįstu net galvoti. O dabar ir vilnonę anklodę teko pakeisti sintetine, nes vos tik atsiguldavo - iš karto kosulys iki vėmimo. O pakeitėm - ir tyla ramybė.

QUOTE(pienių jūra @ 2008 04 11, 02:36)
Vaizele, paskaičiau tavo blogo archyve mintis apie kompostavimą. Įdomu, arpajudėjo kas ta linkme? mane pačią ta idėja labai žavi, tik kad nelabai butui jinai. Bet kai tik bus nuosavas žemės lopinėlis, jaučiu, iškart komposto dėžė atsiras ax.gif

Mes turim dvi komposto dėžes, nes visa vasaros žolytė nuo pievelės į vieną netelpa. Ir visas organines atliekas kompostuojame. ax.gif Dar plastmasės, popierius atrūšiuojam, stiklainius močiutei išvežam, kad uogienių privirtų pakartotinai, tai grynų šiukšlių ne tiek jau daug prisikaupia. thumbup.gif
Atsakyti
Jej, kaip aš jums pavydžiu! Mano svajonė - namukas už miesto, toliau nuo triukšmo, su žalia pievele, pora lysvių savo malonumui ir sveikatai, savas vanduo, sava komposto dėžė - minimali priklausomybė nuo visokių AB, UAB ir pan., kurios kaip pagros, taip ir turi šokt bute gyvendamas....
Atsakyti