Įkraunama...
Įkraunama...

EKO(b)logas - ekologiškai švarios žinios

QUOTE(limbi @ 2008 03 15, 17:39)
Ir į jogurtus, ir dar daug kur  doh.gif  Praktiškai visur jau  jį  modifikuota deda  doh.gif


niekad neatkreipdavau demesio unsure.gif o dabar pasiziurejau i nusipirkta jogurta saldytuve doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnuta: 15 kovo 2008 - 17:11
bet kazkada aiskino kad genetiskai modifikuota ir modifikuota yra skirtingi dalykai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2008 03 15, 17:08)
niekad neatkreipdavau demesio unsure.gif o dabar pasiziurejau i nusipirkta jogurta saldytuve doh.gif


ir ką? huh.gif


QUOTE(Opusas @ 2008 03 15, 19:44)
bet kazkada aiskino kad genetiskai modifikuota ir modifikuota yra skirtingi dalykai  unsure.gif


aš kai skaičiau tą straipsnį Delfyje, ten buvo išvardinti labai konretūs produktai su GMO, pvz. Daumantų majonezas toks ir toks, ir aš kaip tik turėjau šaldytuve minėto majonezo. Ir pažiūrėjau į etiketę. Ir ten buvo parašytas tik "modifikuotas". Taip kad manau, jie specialiai vengia šio žodžio, nes žino, kad atbaido pirkėjus. O piarą kas kokį nori, tokį daro - Body Shop'as irgi Ozone reklamuojasi. Nuo tada skaičiuoju, kad modifikuotas tai genetiškai modifikuotas tongue.gif

Papildyta:
QUOTE(katutis @ 2008 03 15, 11:54)
merginos, įdomus straipsniukas apie ekologiškų produktų rinką pasaulyje  4u.gif


čia rašo, kad ekologiškos produkcijos apimtys didėja clap.gif , o aš pastebėjau, kad ir šitoje temoje daugėja ir lankytojų, ir nuomonių ir susidomėjusių clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 03 15, 23:17)


teks atidziau pradet rinktis produktus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 03 14, 21:03)
Aš irgi ten buvau įlindus, bet man pagal pašto ideksą parodė, kad artimiausi mainų taškai UK, tai aš ir išėjau  irnesakyk.gif


Taigi ne ekobloge mainytis ir dovanoti galima, o, cia, jei vilnius tinkava, o ekoblogas tik informacini straipsniuka apie tai parase : http://ekoblogas.wor...ecycle-tinklas/

Atsakyti
dar apie GMO

There are no GMO-free regions in Lithuania yet.

is cia
zemelapis
apie krakmola

dabar paziurejau daumantu sudeti, parasyta, modifikuotas krakmolas, ir dar yra zenkliukas kad be GMO produktu g.gif suprask cia kaip nori, tas pas kas su naturalia kosmetika, kad ir glicerinas blogis, bet perziurejus sudetis produktu turinciu BDIH zenkliuka, jo yra ne vienam produkte ir jokio prieraso kad "Vegetable" doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Opusas: 17 kovo 2008 - 16:35
QUOTE(daivaja @ 2008 03 17, 14:29)
Taigi ne ekobloge mainytis ir dovanoti galima, o, cia, jei vilnius tinkava, o ekoblogas tik informacini straipsniuka apie tai parase : http://ekoblogas.wor...ecycle-tinklas/


Dėkui už linką. Galbūt netrukus kraustysimės ir labai nemažai baldų ir šiaip daiktų išmesim, nes pirksim visus baldus naujus. Tai visai mielai pasiūlysiu ten, gal kam reikės.
Atsakyti
QUOTE(Opusas @ 2008 03 17, 17:27)

dabar paziurejau daumantu sudeti, parasyta, modifikuotas krakmolas, ir dar yra zenkliukas kad be GMO produktu  g.gif  suprask cia kaip nori, tas pas kas su naturalia kosmetika, kad ir glicerinas blogis, bet perziurejus sudetis produktu turinciu BDIH zenkliuka, jo yra ne vienam produkte ir jokio prieraso kad "Vegetable"  doh.gif


O glicerinas blogis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(limbi @ 2008 03 17, 16:59)
O glicerinas blogis?  g.gif

Kiek žinau, tai iš naftos gaminamas, t.y. gryna chemija g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2008 03 17, 18:04)
Kiek žinau, tai iš naftos gaminamas, t.y. gryna chemija  g.gif



Nu, kad jo beveik visoje natūralioje kosmetikoje yra biggrin.gif Kad ir weledos pienelio sudėtis:

Sudėtis: vanduo, simondsijų aliejus, abrikosų kauliukų aliejus, alkoholis, glicerinas, alijošių gelis, taukmedžio sviestas, riebiųjų rūgščių gliceridas, natūralių eterinių aliejų mišinys, palmių aliejaus riebiosios rūgštys, karagenas (džiovinti raudonieji dumbliai), celiuliozė ir ksantanas (natūralūs tirštikliai), bičių vaško muilas, molžemis.

g.gif
Atsakyti
Glycerin, Vazeline (glicerinas, vazelinas) – cheminiai riebalų ir vandens junginiai, kuriuose vanduo suskaido riebalus į smulkius komponentus. Reklamuojami kaip naudingos drėkinimo priemonės. Sukelia odos dehidrataciją, , nes esant oro drėgmei žemesnei nei 65-70% „ištraukia“ drėgmę iš gilesnių odos sluoksnių į paviršių vietoj to, kad imtų ją iš oro, tuo būdu didina gilesnių epidermio sluoksnių perdžiūvimą, daro sausą odą sausesne.

cia


Papildyta:
tik kiek suprantu tas glicerinas, isgaunamas keliais budais, tai ir blogumas/gerumas turbut skiriasi, zodziu kuo toliau i miska tuo daugiau medziu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(limbi @ 2008 03 17, 18:48)
Nu, kad jo beveik visoje natūralioje kosmetikoje yra  biggrin.gif  Kad ir weledos pienelio sudėtis:

Sudėtis: vanduo, simondsijų aliejus, abrikosų kauliukų aliejus, alkoholis, glicerinas, alijošių gelis, taukmedžio sviestas, riebiųjų rūgščių gliceridas, natūralių eterinių aliejų mišinys, palmių aliejaus riebiosios rūgštys, karagenas (džiovinti raudonieji dumbliai), celiuliozė ir ksantanas (natūralūs tirštikliai), bičių vaško muilas, molžemis.

g.gif

Kiek žinau, glicerinas gali būti tiek "iš chemijos", tiek išgautas iš augalų. Weledoj be abejo augalinis smile.gif
Atsakyti