Įkraunama...
Įkraunama...

BabyBorn

QUOTE(triuba @ 2004 12 24, 11:40)
man asmeniskai CC daug meilesne.

Man irgi rolleyes.gif . Ir grazesnė smile.gif . O BB - tik tiek, kad navarotų turi daugiau wink_3.gif .
Atsakyti
QUOTE(kunigunda @ 2004 12 23, 12:39)
Jos geriausi zaislai visokiausi miniatiuriniai daikciukai tipo is kinderiu, zvereliu, dinozauru kolekcijos.

maniškė irgi domisi tokiais žaisliukais-gyvūniukais, dinozauriukais....lėlės tik dėl fasono, kai atvažiuoja pusseserė.Aš džiaugiuosi, jog jai nereikia to BabyB, nesakau, jog nenorėjo(reklama juk savo daro), bet aš ją žinau- būtų pažaidusi max porą dienų ir psio
Atsakyti
Valio !
Mes apsisprendeme ir nusipirkome Chou-Chou.
Aišku priklauso nuo megaitės charakterio, bet maniškei labai patiko tai, kad ji bendrauja kaip gyvas leliukas (juokiasi, dusauja, verkia). Ypač idomus pasirodo jai buvo migdymo procesas. Kai lele pavargsta, pradeda verkti - vienas iš nuraminimo būdu - migdyti. JI ją migde kokias 5 minutes.
Grižta ir sako "Žinai, kiek darbo daug su tais mažais vaikais kol užmigdai.."

Tiesa, del kainų jei kam įdomu Vilniuje.
BabyBorn'as - 199 lt
Chou-Chou - 175 lt
Anabelle - 250 Lt

Galima aišku ieškoti Kalėdinių nuolaidų
Atsakyti
Tik nesenai patarinejau kokia lelyte pirkti, o dabar...atsukciau laika atgal ir nebezinau ar duociau tokius patarimus. Sugedo musu CHOU CHOU. Keitem baterijas-nieko nepadeda. Ir kas abydniausia, kad lele beveik nauja, metai nuo pirkimo jau praejo, bet pradejo zaisti gal pries pusmeti (laikem dovana gimtadieniui). Pradejau ieskoti teisybes. Kadangi praejo metai, tai parduotuve kurioje pirkom nieko pakeisti nebegali. O be to ir cekio nebeturiu. Pasiule kreiptis i zaislu planeta, kurie importuoja tas leles. Paskambinau. Mergina man maloniai paaiskino, kad seniau jie turejo meistra, kuris taisydavo tokias lelytes, o dabar jis atsisake to darbo. Klausiu, tai ka man daryti. Juk gaila, visgi ne 2lt kainavo, ir dabar "nieko nebedaro" ta lele. Zodziu, niekuo padet negali. Susinervijus baisingai. Gaila leles. Itariu as labiau uz dukra del jos sielvartauju:(.
Gal mamos galit ka patarti, kur remontuoti.
Atsakyti
QUOTE(triuba @ 2004 12 30, 13:44)
Tik nesenai patarinejau kokia lelyte pirkti, o dabar...atsukciau laika atgal ir nebezinau ar duociau tokius patarimus. Sugedo musu CHOU CHOU. Keitem baterijas-nieko nepadeda. Ir kas abydniausia, kad lele beveik nauja, metai nuo pirkimo jau praejo, bet pradejo zaisti gal pries pusmeti (laikem dovana gimtadieniui). Pradejau ieskoti teisybes. Kadangi praejo metai, tai parduotuve kurioje pirkom nieko pakeisti nebegali. O be to ir cekio nebeturiu. Pasiule kreiptis i zaislu planeta, kurie importuoja tas leles. Paskambinau. Mergina man maloniai paaiskino, kad seniau jie turejo meistra, kuris taisydavo tokias lelytes, o dabar jis atsisake to darbo. Klausiu, tai ka man daryti. Juk gaila, visgi ne 2lt kainavo, ir dabar "nieko nebedaro" ta lele. Zodziu, niekuo padet negali. Susinervijus baisingai. Gaila leles. Itariu as labiau uz dukra del jos sielvartauju:(.
Gal mamos galit ka patarti, kur remontuoti.

Ajomajo unsure.gif ... Gal kas žino kokį elektronščiką unsure.gif , prirodykit. O kaip sugedo tiesiog nutilo? Ar bent atsimerkus blink.gif ?
Atsakyti
atsimerkus (nors tiek gerai). Piktumas tik ima. Dar ta mergaiciuke pasake, kad toks gedimas daznai pasitaiko. Vadinasi ne as vienintele su tokiom pretenzijom. Elektrini "cainika" perki, tai sugedus yra kas pataiso, o zaislas....
Atsakyti
Tikrai pikta, kad niekas tokiu brangiu leliu netaiso mad.gif O dar pikciau, kad uz tokia kaina pirkta lele sugenda po pusmecio. Va tau ir gera firmos reklama. Teko matyt Jonelio kieme (Kaune) visa deze tokiu sugedusiu leliu, ne Chou Chou, bet irgi turetu uzsimerkt, atsimerkt, i zaisliukus reaguot ir t.t. Tai kai kurios uzsimerkusios, kai kurios isvis vokais isplysusiais blink.gif Neisivaizduoju, kas tokias pirkt gali. I siukslyna tik tokias...
Man paciai tai irgi mielesne Chou Chou, tik kad jos maudyt negalima. O maniskei tai pagrindinis dalykas wink_3.gif Tai pirkom Baby born, tai irgi kazkokia brokuota pasitaike. sad.gif Ja maitini ir "sisioja" iskart, kad ir stacia laikai. O turetu tik paguldzius tas voztuvelis atsidaryt. Ir dar verkia tik per viena akyte. Kas turit Baby born, ar jusu "veikia" pagal reklama? O tai man jau pikta darosi mad.gif
Atsakyti
Meya. musu viskas pagal reklama thumbup.gif verkia is abieju akiu, pavalgius tik po to sysioja thumbup.gif Maudant irgi probleme nera jus pabandykit isardyt ta lele gal kAS UZSKIRTE
Atsakyti
QUOTE(*Vaiva* @ 2005 01 03, 17:16)
Meya. musu viskas pagal reklama thumbup.gif verkia is abieju akiu, pavalgius tik po to sysioja thumbup.gif Maudant irgi probleme nera jus pabandykit isardyt ta lele gal kAS UZSKIRTE

Taip ir galvojau, kad musiske brokuota mad.gif Bet kaip ja isardyt blink.gif Dar po to nesudesim megalol.gif
Atsakyti
Merginos, gal kuri matet kur nors pirkti Annabell'ei ciulptuku....Niekur nerandu...Vis arba Baby Born arba Chou-chou...beje pastaroji atrode, kad tiks...nusipirkom ir netinka...
Atsakyti
Sveikos!!

Mano mazylei laukai 1 metuku gimtadienis ,tad galvojame pirkt leleyte Baby Born,kas jau turite ar gera kokybe ta prasme nesuplysta,nesuluzta greit....Kiek klausiau pardavejas sake kad jos priklausomos nuo judesiu verkia ,juokiasi,...aisku mum nereikia tokios kur sisioja smile.gif Ar verta ta lelyte tos kainos?
Atsakyti
Nezinau tik ka metu vaikas su ja veiks ji skirta bent 2-3 metus vaikui turinciam , mes nupirke sensorine turim ( kaip protinga vaika ) , bet susidomejimas realus ja prasidejo nuo 3 metu iki tol patampydavo . Zaide labiau su mazesnem lelytem kur pakelt galejo turejo tokia seima kur ir pagrauzt ir pazaist gerai ir muzikos buvo ,ir gyvenama vieta zaide 3 metus saziningai smile.gif
Atsakyti