Įkraunama...
Įkraunama...

Tas nelemtas pavydas

Man sunku patikėti, kad pavydas būna be priežasties.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(mano_angeliukas @ 2007 04 11, 16:14)
jau senokai skaitineju si foruma, bet sikart ir pati isdrisau tarti zodi apie savo situacija... radau daug temu apie nepasitikejima, pavyda, bet... man jos paprasciausiai netiko... as labai nepasitikiu savo isrinktuoju... as bijau del kiekvieno jo zingsnio... as pavydziu jo bendradarbems... bet esme ta, kad jis tam nesuteikia pagrindo, del visko kaltos mano mintys... as tiek prisigalvoju...... kad pradedu pavydeti, pradedu erzintis, pradedu nepasitiketi ir ieskoti priekabiu.... sunkiausia man... nes man su tomis mintimis reikia gyventi..... labai jau reikia jusu patarimu, kaip elgitis, kaip pradeti pasitiketi ir pagaliau normaliai gyventi....... kaip sakoma, ant nosies musu vestuves..... o as va kuo uzsiemusi.... savo kvailomis mintimis....


man labai pazistama tokia situacija, tik as ja matau is kitos puses: mane kankina draugo pavydas. Tam pavydui nera jokio pagrindo, jis pavydi mano bendradarbiams, kursiokams, klasiokams ir dar velnias zino kam...Jam atrodo, kad visi vyrai tik ir galvoja kaip mane sugundyti ir i lova nusitempti,. O jei man skambina vyriskos lyties atstovas (nesvarbu, kad ir bendradarbis kokiu reikalu), tai jau lauk skandalo...
As tiesiog jau bijau jam ka nors pasakoti, dalintis mintimis, diskutuoti, nes bet koks vyro paminejimas gali tapti dar vieno pavydo priepolio priezastimi. Sakysite nekreipti demesi, nuraminti, rodyti, kad jis toks vienintelis... As tikrai stengiuosi, nes jis man yra labai brangus. Bet toks nepasitikejimas manimi labai zeidzia...
Atrodo taip myli zmogu, taip stengiesi, kad jis butu laimingas su tavimi, saugai ta meile, o jis viso to nevertina... ir nuolat kazkuo itarineja...
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2007 04 12, 12:59)
Man sunku patikėti, kad pavydas būna be priežasties....  g.gif

as ir nesakau, kad be priezasties... bet tos priezastys yra daugiau mano vidines... na tarkim... tiesiog sedziu darbe ir prisigalvoju, kad tarkim... svesdamas darbe kieno nors gimtadieni mano isrinktasis su kokia moteriske labai flirtuoja, juokiasi, jam smagu... nors greiciausiai taip visiskai nera........ isties per musu gyvenima kartu as ne karto negavau progos realiai pavydeti... arba tarkim...... bendraujam su draugais, ir as pradedu pavydeti kokiai draugei, jeigu mano isrinktasis su ja tiesiog kalba..... tai nesveikas, liguistas pavydas, va ka noriu pasakyti......... ta puikiai protu suvokiu, bet issigydyti niekaip negaliu........ bijau, kad per koki baliuka maniskis su kuo nors per daug bendraus, gal flirtuos....... bet realaus pagrindo tam tai tikrai nera........
Papildyta:
QUOTE(*only* @ 2007 04 12, 13:29)
man labai pazistama tokia situacija, tik as ja matau is kitos puses: mane kankina draugo pavydas. Tam pavydui nera jokio pagrindo, jis pavydi  mano bendradarbiams, kursiokams, klasiokams ir dar velnias zino kam...Jam atrodo, kad visi vyrai tik ir galvoja kaip mane sugundyti ir i lova nusitempti,. O jei man skambina vyriskos lyties atstovas (nesvarbu, kad ir bendradarbis kokiu reikalu), tai jau lauk skandalo...
As tiesiog jau bijau jam ka nors pasakoti, dalintis mintimis, diskutuoti, nes bet koks vyro paminejimas gali tapti dar vieno pavydo priepolio priezastimi. Sakysite nekreipti demesi, nuraminti, rodyti, kad jis toks vienintelis... As tikrai stengiuosi, nes jis man yra labai brangus. Bet toks nepasitikejimas manimi labai zeidzia...
Atrodo taip myli zmogu, taip stengiesi, kad jis butu laimingas su tavimi, saugai ta meile, o jis viso to nevertina... ir nuolat kazkuo itarineja...

vat lygiai taip pat elgiuosi ir as.........
Atsakyti
QUOTE(mano_angeliukas @ 2007 04 12, 13:42)
kad tarkim... svesdamas darbe kieno nors gimtadieni mano isrinktasis su kokia moteriske labai flirtuoja, juokiasi, jam smagu... nors greiciausiai taip visiskai nera........

Pavydi, kad jam smagu ar, kad smagu su kita moterim?

Papildyta:
QUOTE(*only* @ 2007 04 12, 12:29)
O jei man skambina vyriskos lyties atstovas (nesvarbu, kad ir bendradarbis kokiu reikalu), tai jau lauk skandalo...
As tiesiog jau bijau jam ka nors pasakoti, dalintis mintimis, diskutuoti, nes bet koks vyro paminejimas gali tapti dar vieno pavydo priepolio priezastimi.

Čia mano galva kažkokia priespauda, savininkiškumas...


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apuokas: 12 balandžio 2007 - 13:04
QUOTE(Apuokas @ 2007 04 12, 15:03)
Pavydi, kad jam smagu ar, kad smagu su kita moterim?

Papildyta:

Čia mano galva kažkokia priespauda, savininkiškumas...

..kad jam GALBUT smagu su kita... nes kaip yra is tiesu as nezinau....... as prisigalvoju, o klausytis jo zodziu, kad smagu tik su manim, kad i darba jis eina tik dirbti... as kazkaip ju negirdziu..... va arteja ir sioks toks baliukas jo darbe, kur jis bus vienas, nes taip priimta.... ir as to labai bijau..... as visiskai pripazystu, kad tai nesveika... del to ir noriu va tokiu va nesamoniu atsikratyti... nes sunku ne tik man... beprotiskai sunku ir jam..............
Atsakyti
QUOTE(mano_angeliukas @ 2007 04 12, 15:04)
as kazkaip ju negirdziu.....

Gal tai savanaudiškumas? Jeigu maišosi kitos moterys- tai gal pavydas kažkiek pateisinamas, bet jeigu tau negera dėl to, kad jam gera............ Gera su kolegom, gera su draugais. Juk ir turi būti gera bendrauti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2007 04 12, 16:15)
Gal tai savanaudiškumas? Jeigu maišosi kitos moterys- tai gal pavydas kažkiek pateisinamas, bet jeigu tau negera dėl to, kad jam gera............ Gera su kolegom, gera su draugais. Juk ir turi būti gera bendrauti  mirksiukas.gif

nelabai matyt mane supranti... niekas niekur nesimaiso.... ir istraukus zodzius is konteksto labai paprasta nuteisti, savanaudiskumas tai ar ne...... tai karti gyvenimo patirtis, nuo pat vaikystes, kai niekada niekam nebuvai reikalingas, ir dabar tokiu jautiesi............. o ne savanaudiskumas.............
Atsakyti
QUOTE(mano_angeliukas @ 2007 04 12, 15:19)
nelabai matyt mane supranti... niekas niekur nesimaiso.... ir istraukus zodzius is konteksto labai paprasta nuteisti, savanaudiskumas tai ar ne...... tai karti gyvenimo patirtis, nuo pat vaikystes, kai niekada niekam nebuvai reikalingas, ir dabar tokiu jautiesi............. o ne savanaudiskumas.............

Nieko aš neteisiu schmoll.gif Todėl pro aplink ir bandau paklausti kada tau bloga- ar kai jam gera, ar kai gera su kolegėm. Jeigu kitos moters nėra, vadinasi lieka antras variantas. Yra tokių žmonių kurie negali ramiai nusėdėti, jeigu jų antra pusė gerai leidžia laiką, kad ir su tos pačios lyties draugu. Tai aš vadinu savanaudiškumu. Kitaip ir nepavadinsi...
Dėl žodžių iš konteksto- tai tavo mintys, kelios mintys iš viso gyvenimo... O vaikystė juk praėjo ir nereikia jai leisti maišyti gyventi toliau.
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2007 04 12, 16:37)
Nieko aš neteisiu  schmoll.gif Todėl pro aplink ir bandau paklausti kada tau bloga- ar kai jam gera, ar kai gera su kolegėm. Jeigu kitos moters nėra, vadinasi lieka antras variantas. Yra tokių žmonių kurie negali ramiai nusėdėti, jeigu jų antra pusė gerai leidžia laiką, kad ir su tos pačios lyties draugu. Tai aš vadinu savanaudiškumu. Kitaip ir nepavadinsi...
  Dėl žodžių iš konteksto- tai tavo mintys, kelios mintys iš viso gyvenimo... O vaikystė juk praėjo ir nereikia jai leisti maišyti gyventi toliau.

na tarkim man yra blogai, kai jis darbe... tiesiog... kai nepaskambina.... tada tiesiog imu prisigalvoti nebutu dalyku....... darbe zinoma, kad pilna moteru.... del to man ir negerai....... kad atrodo, jog tuoj ji kuri nors nuvilios.... man negera, nes as siaubingai nepasitikiu savimi, ir nesvarbu, gera jam ar ne, darbe jis ar kur kitur.... tiesiog is esmes negera...................
Atsakyti
QUOTE(mano_angeliukas @ 2007 04 12, 15:41)
man negera, nes as siaubingai nepasitikiu savimi

Kaip manai ko tau trūksta, kad imtum pasitikėti savimi? Ir, kad jo kolegės žavėtųsi bendradarbio žmona? Gal padaryk tai, ko tavo manymu tau trūksta? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mano_angeliukas @ 2007 04 12, 14:41)
na tarkim man yra blogai, kai jis darbe... tiesiog... kai nepaskambina.... tada tiesiog imu prisigalvoti nebutu dalyku....... darbe zinoma, kad pilna moteru.... del to man ir negerai....... kad atrodo, jog tuoj ji kuri nors nuvilios.... man negera, nes as siaubingai nepasitikiu savimi, ir nesvarbu, gera jam ar ne, darbe jis ar kur kitur.... tiesiog is esmes negera...................


g.gif nu cia kazkas perdaug...tai ar tu suvoki kad gyvename pasaulyje kur yra ir vyru ir moteru..nevienalyciame...ir susimatymu,susitikimu,susizvalgymu yra,buvo ir bus....a pavydejimu tu kenki tik sau...kita tuom tu vargini ir atstumi..
Atsakyti
QUOTE(mano_angeliukas @ 2007 04 12, 15:41)
kad atrodo, jog tuoj ji kuri nors nuvilios....

čia jau reikia galvoti ar vyras linkęs į nusiviliojimus... per prievartą gi nenuvilios- būk rami smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Afroditte @ 2007 04 12, 15:45)
tai ar tu suvoki kad gyvename pasaulyje kur yra ir vyru ir moteru..

tik vyrų ir moterų. daugiau net nėra su kuo bendrauti- mes priversti bendrauti tarpusavy.
Atsakyti