Įkraunama...
Įkraunama...

Mamytės būsimos arba esamos Raudondvario plente

QUOTE(vaidicita @ 2010 01 28, 10:05)
ax.gif

na taip  blush2.gif cia jau ne anksciau kaip kokiu 9-10 men leliuka galima nusinesti i burbuliukus imesti pasitiurksti  ax.gif

nes kita mintis buvo i leliu teatra  blush2.gif
ne visos mamytes nori pas save kviestis, kitos gal negali del kokiu nors priezasciu. vasara tai turim graziu vietu susitikimui prie karjero, o ka ziema daryt  ax.gif



sakau, meetas pas mane, as noriu ir galiu kviestis biggrin.gif

arba ziema eit pasivaikscioti, ar jus isvis neinat? pvz siandien silta jau, butinai eisiu, nes kitaip diena maze nemiegos... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Loveco @ 2010 01 28, 10:21)
sakau, meetas pas mane, as noriu ir galiu kviestis biggrin.gif

arba ziema eit pasivaikscioti, ar jus isvis neinat? pvz siandien silta jau, butinai eisiu, nes kitaip diena maze nemiegos...  g.gif


na kai temperatura apie -10 ir daugiau neinam, o siaip gyvenam nuosavam name tai ziema islendom 15 min i kiema pabunam. vaiksciot nelabai einam blush2.gif ypac kai taip sninga. siandien vejas labai didelis .. o mano mazoji nemegsta lauko isvis, vezime nenori sedet, i roges pasodini tai nepatenkinta ir taip nuo gimimo budavo lauke nemiega, parvezu namie parpia patenkinta, budavo tik i kambari sypsena iki ausu biggrin.gif visiskai priesingai nei dickis, tas galetu ir gyvent lauke biggrin.gif

Loveco, kurioje vietoje gyvenate smile.gif ? gal dar atsiras mamyciu norinciu prisijungti..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaidicita: 28 sausio 2010 - 10:56
va va, o maniske nuo gimimo (3 dienos) po 1-2-3 valandas lauke budavo, kol salciai neatejo. Problema, priprato biggrin.gif jei bent 10 min gautu gryno oro, miegotu 3-4 valandas po pietu, bet jei ne- viskas, nemiega. Tad vyras nesdamas siuksles buvo isvezes ja ir kai buvo -17, 10 minuciu. Kuo puikiausiai uzmigo ir miegojo.

As gyvenu priesais pat regitra smile.gif
Atsakyti
Jungiames ir mes prie jusu, dar nelabai galime eiti y lauka pasivaikscioti, nes per mazi esame, o lauke persalta, bet atsilus orams butinai islysime ir prisijungsime prie jusu 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Ei ei ei... ar yra gyvų wink.gif
Atsakyti
Tikrai, ar yra gyvu? biggrin.gif

QUOTE(Fay @ 2008 04 04, 13:37)
mes gyvenam prie Lukoilo tai tik apie kotedžus vaikštom nes daugiau nelabai yra kur nueit  verysad.gif


As irgi salia gyvenu biggrin.gif Bet zinutei daugiau nei du metai.. tyli tema... ax.gif
Atsakyti
Labai tyli... jau ir mes išsikraustėm
Atsakyti
Gal yra norinciu pastumdit vezimukus dviraciu taku palei nemuna?
Atsakyti
Nejau nera nei vienos mamytes gyvenancios raudondvario pl. aplink inkara, norfa, takuose ir pan.?
Atsakyti
sveikutės,

gyvenam prie Maximos. Kitais metais vaikui į mokyklą. Norėjau pasiklausti į kokias pradines mokyklas savo vaikus leidžia šio rajono mamos.
Atsakyti
help.gif help.gif help.gif Laba diena

Prašome pagalbos 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Gal matote savo kieme, prie garažų ar gatvėje anksčiau nestovėjusį JUODĄ GOLFĄ (IV kartos) UNIVERSALĄ ??? Tai iš mūsų pavogtas automobilis prieš 2 dienas.

Išskirtiniai bruožai:

Juodi skardiniai ratlankiai;
Ant stogo "ragai";
Ant stogo obuolio dyžio smulkus dažų subraižymas (kaip švitriniu popieriumi), esantis arčiau auto galo labiau į dešinę pusę, netoli antenos;
Kairės pusės veidrodėlis klijuotas lipnia juoda juosta.

Praneškite į až ir parašykite į až valstybinius numerius.

Būsime labai labai dėkingi 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės, aš gyvenu netoli Regitros ir Maximos, mano sūneliui šiandien suėjo 9 mėnesiai. Mes irgi norėtume susipažinti su mamytėm ir jų vaikučiais, kurie gyvena netoliese, būtų smagu susipažinti, pabendrauti, kartu pasivaikščioti smile.gif gal atsiras bendraminčių, būtų labai malonu smile.gif
Atsakyti