Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galvojate apie anticeliulitines priemones?, Kok

QUOTE(Aurea @ 2007 04 11, 13:07)
Vakar vakare išbandžiau Viteks anticeliulitinį kremą. O Košmaras!!!! Kas čia "do" velnias??? Kaip jis degina!!! Aš vakare išsimasažavau , ir nesivyniojau į plėvelę , o ėjau miegot. Tai naktį baisu , kaip kojos degė. Galvojau kokią trečią nakties eisiu praustis. Bet nėjau , tingėjau keltis , nes tas deginimas nebuvo labai skausmingas. Tik labai bijojau , kad atsikelusi rasiu kojas be odos doh.gif  blink.gif .
O dabar sėdžiu vėl išsitepus tuo kremu ir dar į plėvelę įsivyniojus. Tai jaučiuosi kaip ant laužo sėdėčiau ,- nu ir degina!!! Tik dabar tai kai išsivyniosiu , eisiu nusiprausiu ax.gif .
Na , jeigu jis duos kokių rezultatų , tai tikrai , - bus stebūklingas kremas. Kaip dažnai juo galima teptis?
Tik patarsiu toms , kurių jautri rankų oda , tai tepkitės tik su pirštinėm. Nes niekaip nenuplausite to deginimo. Mano labai jautri rankų oda , sausa , sutrūkus , tai visa naktį  degė delnai, graužė. Šiandien jau su pirštinėm mozojausi mirksiukas.gif
Dar galvojau įsivyniojusi į pėvelę eisiu pasimankštinsiu , bet baisu net pajudėt , atrodo tuoj pūslių atsiras blink.gif  doh.gif


Na nezinau, man tikrai taip stipriai nedegino. Bet kad kraujuotaka pagerina, tai tikrai thumbup.gif Nezinau g.gif ar gerai butu ta krema nuprausti, as manau nuo vandens gali dar labiau deginti, nes i sudeti ieina cili pipirai.
Atsakyti
QUOTE(Lena.lt @ 2007 04 11, 23:08)
Na nezinau, man tikrai taip stipriai nedegino. Bet kad kraujuotaka pagerina, tai tikrai  thumbup.gif   Nezinau  g.gif  ar gerai butu ta krema nuprausti, as manau nuo vandens gali dar labiau deginti, nes i sudeti ieina cili pipirai.


Na , man gal kažkas netinka , kad taip stipriai degina... Bet prausiantis nori nenori prausiesi lediniu vandeniu , nes tik labai šaltas vanduo nuima tą deginimą , net šalčio nejauti. Daugiau nebandžiau teptis tuo kremu. Kažkaip jau bijau. Bet , jaučiu vėl greit tepsiu , nes tas celiulitas - jau bloga nuo jo verysad.gif blink.gif g.gif schmoll.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurea: 13 balandžio 2007 - 17:30
Aš renkuosi kad šaldantis būtų thumbup.gif O geriausia profilaktikos priemonė ledinis dušas, jau reikia prisiversti, bet kai pripratau tai kas vakarą lendu po šaltu dušu, efektas tikrai yra thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurea @ 2007 04 13, 17:29)
Na , man gal kažkas netinka , kad taip stipriai degina... Bet prausiantis nori nenori prausiesi lediniu vandeniu , nes tik labai šaltas vanduo nuima tą deginimą , net šalčio nejauti. Daugiau nebandžiau teptis tuo kremu. Kažkaip jau bijau. Bet , jaučiu vėl greit tepsiu , nes tas celiulitas - jau bloga nuo jo  verysad.gif  blink.gif  g.gif  schmoll.gif ...


man tai taip nedegino, tiesiog stipriai kaito. Nevyniok plevele ir netepk daug, itrink palengva masazuodama, gal bus geriau.
Na o gal tikrai tau nelabai, visko gali buti smile.gif
Atsakyti
sveikos.gal kas bandet is brangesniu premoniu ka nors pirkt,as vis galvoju apie diora kremuka PLASTICITY berods taip parasiau,nieks nebandet? parduotuveje tik konsultante paminejo kad butinaireikia ir sveitikli pirkti kad efektyviau butu.cia jau kokie 300lt iseitu,cia jau galima gal geriau koki medaus masaza pasidaryti nueit?bet as noriu vistiek kokio kremuko na gal ir neisnyktu tas celiulitas bet kad oda sustangretu.gal kas patarti galit:)
Atsakyti
man labai patiko Lumene anticeliulitinis serumas ax.gif
Atsakyti
naudojau KATARZYNE (ar kazkas panasaus, tiksliai nebepamenu smile.gif ) tikrai buvo super priemone. Pirkau ja pries koki 1,5 metu Eurovaistineje, tik deja ten jau kuris laikas nebematau. ten buvo serumas - dvieju savaiciu kursas, ir tikrai ziauriai veiksmingas thumbup.gif

jei kas zinot, kur ta priemone galeciau vel rasti, buciau labai dekinga ax.gif 4u.gif
Atsakyti
beje jei neklystu tai buvo lenku produktas smile.gif
bet tikrai man labai buvo geras. po dvieju savaiciu buvo akivaizdus rezultatas (i geraja puse smile.gif ) clap.gif
net vyras pastebejo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(INGRIDIK81 @ 2007 04 21, 21:14)
sveikos.gal kas bandet is brangesniu premoniu ka nors pirkt,as vis galvoju apie diora kremuka PLASTICITY berods taip parasiau,nieks nebandet? parduotuveje tik konsultante paminejo kad butinaireikia ir sveitikli pirkti kad efektyviau butu.cia jau kokie 300lt iseitu,cia jau galima gal geriau koki medaus masaza pasidaryti nueit?bet as noriu vistiek kokio kremuko na gal ir neisnyktu tas celiulitas bet kad oda sustangretu.gal kas patarti galit:)


masazas daug efektyviau butu, o kremuka pirk tada nebrangu, jei jau labai norisi.
Atsakyti
kiek zinau Yves Rocher labai geras
user posted image
sese naudojo, sake efektas yra
as tai kartais pasitepliodavau, nes man laaabai skaniai kvepia jis ir malonus tas saldantis poveikis rolleyes.gif
Atsakyti
as naudoju avon anew clinical krema nuo celiulito. thumbup.gif pastangrina ir pasvelnina oda
Atsakyti
lotuliukas.gif as tai isbandzius n... tu kremu,tai galiu tik viena pasakyt- kad ir s... tepliokis tu ta celiulita, kad ir uz 300 lt tas s.... bus,be sporto ir masazu NIEKO nebus, o tas efektas kaiup jus sakot,tai tik saves itikinimas, kad padeda blush2.gif butu, graudu gi paciai sau pripazint, kad super vufer kremukas, uz kuri paplojau 300 lt ne velnio nepadejo doh.gif as tai neperku super brangiu,db turiu Nivea anticeliulitini krema ir specialu alieju anticeliulitiniam masazui ir vaikstau su tom visom gerybem 3 kart i savaite masazuoti,na tai vat db tai tikrai efektas yra,o pries tai... doh.gif paisteplioji ir lauki kol stebuklingai isnyks celiulitas lotuliukas.gif
Atsakyti