Įkraunama...
Įkraunama...

Statybų leidimai


Tik kainomis pasidomekit, pries kreipiantis i tokius projektuotojus smile.gif

QUOTE(cellado @ 2015 04 23, 14:28)
Sveiki, reikia parengti projekta ir gauti naują statybų leidima. Tuo užsiima projektavimo veiklą vykdantys asmenys, jei norite galiu apsiimti (kreiptis AŽ).

Atsakyti
Sveiki, aš kolkas nenoriu niekur kreiptis, mane domina, kokius popierius reikia eiliškumo tvarka tvarkytis, ir kiek maždaug kainuotų, gal kas neseniai turėjo tokių reikalų? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(As Monika @ 2015 05 04, 16:40)
Sveiki, aš kolkas nenoriu niekur kreiptis, mane domina, kokius popierius reikia eiliškumo tvarka tvarkytis, ir kiek maždaug kainuotų, gal kas neseniai turėjo tokių reikalų? smile.gif

Reikia ziureti visus dokumentus ir pagal tai vertinti ka reikia atlikti, o galbut ir Jus dar turesite noru. Pirmame zingsnyje greiciausiai reikes parengti rekonstravimo arba naujos statybos technini projekta ir jam gauti statybos leidima. Orientacijai kaina 1000 eur., bet cia ir patrigubet galetu, jei daug noru turesite.
Antrame zingsyje galesite vykdyti statybos darbus.
Treciame zingsyje priduoti statybas.
Kiekvienas zingsnis tures savu darbu ir popierizmu, kuriu neimanoma surasyti smile.gif
Atsakyti
Pas mus yra tokia situacija,nuėjome pas architektą,20014m 12mėn,greitai suderinome individualų,itin paprastą,namo projektą,mokėjimai vyksta 3 pakopom,mes viską apmokame tą pačią dieną,grynais,be jokių problemų.Žodžiu liko paskutinė pakopa,kurios suma juokingai maža-500lt,šios pakopos metu yra tvarkomas tatybų leidimas,pagal sutartį mes jį turėjome gauti balandžio 4d,bet įtariu,kad mūsų architektas pradėjo šiuo klausimu dirbti tik dabar,nes tik vakar atsiuntė,kad apmokėtume VMI tuos 72€ už statybų leidimą.Suprantu,kad toji likusi suma yra menkavertė,kad jis neturi jokio stimulo stengtis anksčiau viską padaryti,nes ir delspinigiai yra juokingi-0,05proc už kiekvieną dieną.Žodžiu mano kausimas būtų toks,kaip manote per kiek laiko nuo šios dienos galime gauti tą leidimą?
Atsakyti
QUOTE(linuxox @ 2015 05 16, 12:32)
Pas mus yra tokia situacija,nuėjome pas architektą,20014m 12mėn,greitai suderinome individualų,itin paprastą,namo projektą,mokėjimai vyksta 3 pakopom,mes viską apmokame tą pačią dieną,grynais,be jokių problemų.Žodžiu liko paskutinė pakopa,kurios suma juokingai maža-500lt,šios pakopos metu yra tvarkomas tatybų leidimas,pagal sutartį mes jį turėjome gauti balandžio 4d,bet įtariu,kad mūsų architektas pradėjo šiuo klausimu dirbti tik dabar,nes tik vakar atsiuntė,kad apmokėtume VMI tuos 72€ už statybų leidimą.Suprantu,kad toji likusi suma yra menkavertė,kad jis neturi jokio stimulo stengtis anksčiau viską padaryti,nes ir delspinigiai yra juokingi-0,05proc už kiekvieną dieną.Žodžiu mano kausimas būtų toks,kaip manote per kiek laiko nuo šios dienos galime gauti tą leidimą?

Per 20 darbo dienų, jeigu nieko nereikės taisyti.
Atsakyti
Dėkoju,bet jeigu jis neš tą patį projektą,kurį ir mums davė-tuomet taisyti reikės viską...
Atsakyti
Sveiki,

Turime projektą su leidimu viename sklype, tačiau norime tą patį projektą panaudoti kitame sklype. Kiek kainuotų gauti leidimą statyboms kitame sklype? Architektas prašo už projekto perkėlimą į kitą sklypą 250 eur, ar tai galėtų būti normali suma sutvarkyti visus dokumentus? Galbūt galima būtų tai padaryti patiems, jei taip tai nuo ko reikėtų pradėti? Iš anksto dėkoju už atsakymus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vavaviva: 19 gegužės 2015 - 21:04
QUOTE(vavaviva @ 2015 05 19, 22:01)
Sveiki,

Turime projektą su leidimu viename sklype, tačiau norime tą patį projektą panaudoti kitame sklype. Kiek kainuotų gauti leidimą statyboms kitame sklype? Architektas prašo už projekto perkėlimą į kitą sklypą 250 eur, ar tai galėtų būti normali suma sutvarkyti visus dokumentus? Galbūt galima būtų tai padaryti patiems, jei taip tai nuo ko reikėtų pradėti? Iš anksto dėkoju už atsakymus


sakyčiau, juokingos kainos prašo biggrin.gif Tai namo "pririšimas" ir derinimas, jis paprastai kainuodavo 1500-2000 lt. Jums padarė milžinišką nuolaidą. Patys tai galit padaryt, jei esat architektai.
Atsakyti
Sveiki,
gal kas galite Kaune rekomenduoti namo projektui konstruktorių?
Dėkoju smile.gif
Atsakyti
Sveiki,

pagelbekite, prasau 4u.gif Reikalinga paprasta, nesudetinga namo statybos technines prieziuros sutartis. Gal turite?

ACIU bigsmile.gif
Atsakyti
Ar reikia leidimo išgriauti balkone išlyginamąjį/nuolydžio sluoksnį iki pat laikančios plokštės? Kaip ir nelaikanti konstrukcija, bet... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VėjoVaikas: 24 rugsėjo 2015 - 10:33
Laba diena,
norėčiau pasidomėti dėl +- galimų kainų.

Situacija yra tokia ,perkam namų valdos žemės sklypą. Vilniaus rajone (jai tai turi įtakos kur tas sklypas) Ankščiau ten buvo 54 kv namas,bet jis sudegė. Kiek domėjomės atstatyti tokios pat kvadratūros jokių papildomų leidimų nereik,tik paskui priduot gatavą namą. Bet vis dėl to norime didesės kvadratūros 100kv.m . Klausimas būtu toks kiek kainuotu perdaryt kvadratūros dydį? Ar labai daug kainuoja tie visi popierizmai? Gal ,galėtumėt bent orentacinę kainą parašyt.

PS kiek teko skaityt iki 80kv.m leidimo statybom nereik.Ar aš kažką ne taip supratau?

Atsiprašau,jai tokio pobūdžio klausimas jau buvo ir jau yra atsakymas blush2.gif Bet jai kas žino ir nesunku pasikartot būsiu labai dėkinga už atsakimą ax.gif
Atsakyti