Įkraunama...
Įkraunama...

IVF statistika

Apklausa: Kiek kartų, kur koks rezultatas (300 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(jdjola13 @ 2013 04 11, 11:12)
Aha, tiksliai gi  biggrin.gif  IUI statistikoj man regis poros amzius yra ir daug kas maciau, uzpildo si punkta  4u.gif



Tai va teip va wub.gif

Niu tai papildysi anketa? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(meiles_kibirkstele @ 2013 04 11, 14:12)
Tai va teip va  wub.gif

Niu tai papildysi anketa?  ax.gif



Tai jei nuo manes priklausytu tai papildyciau, bet gi tie kas sukure ja turi perdaryt ar ne taip? blink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jdjola13 @ 2013 04 11, 17:20)
Tai jei nuo manes priklausytu tai papildyciau, bet gi tie kas sukure ja turi perdaryt ar ne taip? blink.gif  4u.gif



Tai pirmam puslapy jau nebeiseis pataisyti.... Jauciu reikia tiesiog cia vel viska nukopijuoti, ir tuos punktus prirasyti smile.gif
Atsakyti
Mergaites, sita anketa is viso jau seniai nebeinformatyvi. Paziurejau idomumo delei - nuo to laiko, kai ji sukurta, praejo jau keletas metu, didele dalis merginu, kurios jau balsave, kad IVF joms vienur ar kitur nepasiseke, jau turi viena ar net daugiau vaikeliu - to anketoje nebesimato, nes antra karta balsuoti neleidzia sistema.
Realiai anketa tokia, kokia yra, buvo aktuali tik tuo momentu, kai ji buvo sukurta. Pacios matot net klinikos tik dvi itrauktos i apklausa, nes tuo metu niekur kitur merginos praktiskai nesigyde.
Atsakyti
QUOTE(exDaiva @ 2013 04 11, 17:58)
Mergaites, sita anketa is viso jau seniai nebeinformatyvi. Paziurejau idomumo delei - nuo to laiko, kai ji sukurta, praejo jau keletas metu, didele dalis merginu, kurios jau balsave, kad IVF joms vienur ar kitur nepasiseke, jau turi viena ar net daugiau vaikeliu - to anketoje nebesimato, nes antra karta balsuoti neleidzia sistema.
Realiai anketa tokia, kokia yra, buvo aktuali tik tuo momentu, kai ji buvo sukurta. Pacios matot net klinikos tik dvi itrauktos i apklausa, nes tuo metu niekur kitur merginos praktiskai nesigyde.



Na kur balsuoti reikia tai taip... Bet bent jau man (ir zinau kad daugelui mergaiciu), tikrai idomu pasisikaitineti tuos 10 punktu, kuriuos mergaites pildo pacios, o ne balsuoja smile.gif Niu cia bent jau mano tokia nuomone ax.gif
Atsakyti
Man irgi įdomūs punktai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(meiles_kibirkstele @ 2013 04 11, 15:54)
Tai pirmam puslapy jau nebeiseis pataisyti.... Jauciu reikia tiesiog cia vel viska nukopijuoti, ir tuos punktus prirasyti smile.gif



Tai gal kas geriau ismano tegul padaro, tuo labiau kad daug kas, kaip matom, pritaria kad sie du punktai butu visai gerai.. Mokeciau padaryciau, bet tik nesenai ismokau cia zinutes rasyt biggrin.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(exDaiva @ 2013 04 11, 15:58)
Mergaites, sita anketa is viso jau seniai nebeinformatyvi. Paziurejau idomumo delei - nuo to laiko, kai ji sukurta, praejo jau keletas metu, didele dalis merginu, kurios jau balsave, kad IVF joms vienur ar kitur nepasiseke, jau turi viena ar net daugiau vaikeliu - to anketoje nebesimato, nes antra karta balsuoti neleidzia sistema.
Realiai anketa tokia, kokia yra, buvo aktuali tik tuo momentu, kai ji buvo sukurta. Pacios matot net klinikos tik dvi itrauktos i apklausa, nes tuo metu niekur kitur merginos praktiskai nesigyde.


Reiktu nauja temute sukurti, su naujais punktais ir svieziom naujienom smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Jeigu norit butent anketos - taip, reiketu naujos temos, nes koreguoti temos joks narys negali, tik moderatorius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jdjola13 @ 2013 04 11, 18:42)
Tai gal kas geriau ismano tegul padaro, tuo labiau kad daug kas, kaip matom, pritaria kad sie du punktai butu visai gerai.. Mokeciau padaryciau, bet tik nesenai ismokau cia zinutes rasyt  biggrin.gif  4u.gif
Papildyta:
Reiktu nauja temute sukurti, su naujais punktais ir svieziom naujienom smile.gif 4u.gif



Dar idek nuoroda cia i nauja temute, ir naujoj temutej i sia apklausa wink.gif
Atsakyti
QUOTE(exDaiva @ 2013 04 11, 16:50)
Jeigu norit butent anketos - taip, reiketu naujos temos, nes koreguoti temos joks narys negali, tik moderatorius  4u.gif



Na pabandziau sukurti nauja temele su naujais pageidautais punktais, tik nezinau aisku ar teisingai ten padariau, nes tiksliai nezinau ar iseis pinldyt ten tuos punktus, o tiksliau kaip, ar nucopint tuos punktus ir salia prirasyt ar kaip nesu tikra blink.gif biggrin.gif Nu paziuresim kas bus biggrin.gif 4u.gif Gal kam geriau iseis ax.gif
Atsakyti
Aš irgi už pakeitimus. Ypač amžiaus ir klinikų daugiau.
Atsakyti
QUOTE(Dinule @ 2013 02 12, 12:14)
Sveikos, po 18 metų....ilgų, sunkių, kritimų ir pakilimų metų, gerinu statistiką  biggrin.gif

1. Kiek kartu darete IVF? 1 + ICSI
2. Kelintas kartas buvo sekmingas? 1
3. Kiek kiausineliu apsivaisino? 3 iš 6
4. Kiek embrionu isodino? 3
5. Kelinta diena po apvaisinimo isodino? 3
6. Koks buvo isodintu embrionu lasteliu skaicius? du - 8; vienas - 6 ląstelių
7. Kokius embrionus isodino: saldytus ar sviezius? šviežius
8. Kiek dienu po isodinimo darete pirma hCG testa? Koks rezultatas? 10 DPi - 87,7
9. Ar darete paprasta testa? Kiek dienu po isodinimo ir koks rezultatas? nedariau smile.gif
10.Procedūra atlikta Nortway klinikoje pas nuostabią, išmanančią savo darbą gydytoją REDĄ ŽIOBAKIENĘ. Taip taip, esu skolinga savo istoriją smile.gif. Ji tikrai bus....po gimdymo.
P.s. Esu 38 sav. nestuke.gif



Sveikinu su tokiu džiaugsmu 4u.gif

Aš pas šią gydytoją irgi atlikau savo 1 IVF/Isci. Deja, 3 embrionai (pasak gydyt., geros kokybės) net neprigijo. Visaip dabar svarstau......kodėl. Pagal forumo dalyvių pasisakymus, manau, gal per mažai tyrimų visokių skirta buvo. Liepė tik PROl, Prog,LH, FSH. Laparaskopija /histeroskopija. Pačioj pradžioj urea ir clamidijų. Viskas gerai čia buvo. Problema su sperma tik nustatyta. Stimuliacija vyko normaliai. Užaugo 12-13 folikulų. Po punkcijos-8 kiaušialąstės. 5 apsivaisino. 3 stiprius embrionus įsodino. Deja verysad.gif Net nesivystė. Atrodo, net pati R.Ž. nustebo. Sako, viskas gerai sekėsi. Gal kaiušialąstės prastos, sperma nekokia, gal amžius( ką tik suėjo 40m). Dabar nežinau, kur 2 procedūrą planuot, ar planuot....

Atsakyti