Įkraunama...
Įkraunama...

Terminuotieji indėliai

Pinigus geriausia yra ivestuoti i gyvybes draudima. Galima savo arba savo vaiku. Pasirenki termina, norimos imokos dydi, apsidraudi nuo nelaimiu, o pasibaigus terminui tiesiog issiimi ka idejai+palukanos. Kurios siuo metu yra nuo 8%. Visa tvarka labai lanksti, galima issiimti ir anksciau nustatyto termino, atgaunate taip pat pinigus+palukanos. Viskas yra Lietuvos Respublikos reglamentuota. Tai yra tiesiog didele taupykle. Jei ka domina: parasykit man serpovas@gmail.com . Suprantu kad daugumai tai atrodo netikra, bet reikia prisiverst nors pasikonsultuot. Man pvz smagu matyt kai mano vaiko saskaitoj kaupiasi pinigai, kuriuos jis gales panaudoti kaip nori sulaukes 18. Tiek. Iki
Atsakyti
QUOTE(tetisx @ 2009 04 06, 13:13)
Pinigus geriausia yra ivestuoti i gyvybes draudima. Galima savo arba savo vaiku. Pasirenki termina, norimos imokos dydi, apsidraudi nuo nelaimiu, o pasibaigus terminui tiesiog issiimi ka idejai+palukanos. Kurios siuo metu yra nuo 8%. Visa tvarka labai lanksti, galima issiimti ir anksciau nustatyto termino, atgaunate taip pat pinigus+palukanos. Viskas yra Lietuvos Respublikos reglamentuota. Tai yra tiesiog didele taupykle. Jei ka domina: parasykit man serpovas@gmail.com . Suprantu kad daugumai tai atrodo netikra, bet reikia prisiverst nors pasikonsultuot. Man pvz smagu matyt kai mano vaiko saskaitoj kaupiasi pinigai, kuriuos jis gales panaudoti kaip nori sulaukes 18. Tiek. Iki
Kuri daudimo kompanija kaupiamajam gyvybes draudimui visa sutarties galiojimo laikotarpi garantuoja 8 proc. metines palukanas kasmet? smile.gif ieskojau tokios, bet visos tada kaip susitarusios siule 2 proc. garantuotu metiniu palukanu ir aiskino, kad didesnes palukanu normos kasmet garantuoti negali - bankrutuotu del priimtu pernelyg dideliu isipareigojimu g.gif
Atsakyti
QUOTE(tetisx @ 2009 04 06, 10:13)
Pinigus geriausia yra ivestuoti i gyvybes draudima. Galima savo arba savo vaiku. Pasirenki termina, norimos imokos dydi, apsidraudi nuo nelaimiu, o pasibaigus terminui tiesiog issiimi ka idejai+palukanos. Kurios siuo metu yra nuo 8%. Visa tvarka labai lanksti, galima issiimti ir anksciau nustatyto termino, atgaunate taip pat pinigus+palukanos. Viskas yra Lietuvos Respublikos reglamentuota. Tai yra tiesiog didele taupykle. Jei ka domina: parasykit man serpovas@gmail.com . Suprantu kad daugumai tai atrodo netikra, bet reikia prisiverst nors pasikonsultuot. Man pvz smagu matyt kai mano vaiko saskaitoj kaupiasi pinigai, kuriuos jis gales panaudoti kaip nori sulaukes 18. Tiek. Iki

Kuri draudimo bendrove RASTISKAI garantuoja 8 % palukanu , iskart einu .
O jei tokios nera tai jusu siulymai sory , bet apgaule
Atsakyti
Reiks parašyt ponui Šarpovui asmeniškai, ar susitikt pasikonsultuot, kuri čia jo atstovaujama bendrovė duoda 8 proc. garantuotai 20 metų palūkanų... smile.gif Įdomu... Čia gi ne indėlis. Valstybė negarantuoja tikrai nei palūkanų nei įneštos sumos. Tai rizika dar yra ar pati bendrovė dirbs dar 20 ar 30 metų... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(NiekoTokio @ 2009 04 07, 06:20)
Reiks parašyt ponui Šarpovui asmeniškai, ar susitikt pasikonsultuot, kuri čia jo atstovaujama bendrovė duoda 8 proc. garantuotai 20 metų palūkanų... smile.gif Įdomu... Čia gi ne indėlis. Valstybė negarantuoja tikrai nei palūkanų nei įneštos sumos. Tai rizika dar yra ar pati bendrovė dirbs dar 20 ar 30 metų... smile.gif

Bijau kad Sergejus Popovas buves statybinkas sunkiai ikerta tai ka raso ,nes platint sugeba viska tik uz platinama produkta vargiai atsako http://www.stogas.lt...i...43&Itemid=0 Jumoras .
Atsakyti
Neteisingą meilą nusiunčiau... Reikėjo anksčiau papeistint linką. Reiks pasiūlyt Amway produkciją platint. Nors firma žinoma, patikima ir gerus, kokybiškus produktus siūlo. O ne kažkokius nežinomus vitaminus ar ką ten.

Aš jo paklausiau apie draudimą. Tai nežinau kaip reaguos. Gal kaip į patyčias. smile.gif Na ką darysi ... smile.gif Visko būna smile.gif
Atsakyti
Nuejau vakar i banka prasitest indelio ir suzinojau "dziugia" naujiena - palukanos sumazejusios trim kartais.... doh.gif siaubas kazkoks... blink.gif Sakau, nesitesiu kol kas. Ant kulno ir pro duris. Jau antra diena galvoju ir nesugalvoju ka daryt... Absurdiska gaut vos 1,4 procento uz pusmeti, bet kai pagalvoji is kitos puses - nu negi kojinej laikysiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(smile4theworld @ 2009 04 17, 04:14)
Nuejau vakar i banka prasitest indelio ir suzinojau "dziugia" naujiena - palukanos sumazejusios trim kartais....  doh.gif siaubas kazkoks...  blink.gif Sakau, nesitesiu kol kas. Ant kulno ir pro duris. Jau antra diena galvoju ir nesugalvoju ka daryt... Absurdiska gaut vos 1,4 procento uz pusmeti, bet kai pagalvoji is kitos puses - nu negi kojinej laikysiu  unsure.gif

Turi eurais kaip supratau. Pirk tada obligacijas.
Atsakyti
QUOTE(smile4theworld @ 2009 04 17, 04:14)
Jau antra diena galvoju ir nesugalvoju ka daryt... Absurdiska gaut vos 1,4 procento uz pusmeti, bet kai pagalvoji is kitos puses - nu negi kojinej laikysiu  unsure.gif


Visada galima į kitą banką išnešt pinigus kur didesnes palūkanas moka smile.gif .Suėjus terminui stebi situaciją : palieki tam pačiam banke (jei moka geras palūkanas ir stabiliai atrodo pats bankas) arba eini į kitą.
Atsakyti
dabar palankios salygos investuoti i LR obligacijas, ir pelningumas auštas 1 m.-6,7 proc
o šaip patartina savas sumas išskaidyti, ko neprireiks per artimiausius pvz. 3 m. pirma i akcijas obligacijas, kitus i trumpesni laikotarpi išskaidyti.
Jei ankščiau laiko prireiks, tai juk bet negaila tos dalies bus, visa juk nenusitrauks, kaip pvz terminuotam indeli, akciau laiko prireike, jei buvo viskas vienoj sutarti ir palukanos , ate, ate verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(arana81 @ 2009 04 06, 13:34)
Kuri daudimo kompanija kaupiamajam gyvybes draudimui visa sutarties galiojimo laikotarpi garantuoja 8 proc. metines palukanas kasmet? smile.gif ieskojau tokios, bet visos tada kaip susitarusios siule 2 proc. garantuotu metiniu palukanu ir aiskino, kad didesnes palukanu normos kasmet garantuoti negali - bankrutuotu del priimtu pernelyg dideliu isipareigojimu g.gif


Garantuotu palukanu kompanija moka 3.5 %. Priklausomai nuo kompanijos pelningumo mokama +3 %. Siuo metu jie yra mokami.Is viso 6.5%. Apsidraudus investiciniu gyvybes draudimu mokamas procentas priklausomai nuo padeties akciju rinkose. Procentas yra svyruojantis, taciau vidurkis,siuo metu yra 8%
Atsakyti
QUOTE(tetisx @ 2009 04 20, 16:44)
Apsidraudus investiciniu gyvybes draudimu mokamas procentas priklausomai nuo padeties akciju rinkose. Procentas yra svyruojantis, taciau vidurkis,siuo metu yra 8%

Čia už kokį laikotarpį dabar vidurkis 8proc? Gal galite pateikti nuorodą į metinį pelningumą?
Atsakyti