Įkraunama...
Įkraunama...

Terminuotieji indėliai

QUOTE(negriuke @ 2009 11 25, 14:02)
Kai sakiau į Parex dėti kaupiamą indėlį, tai visos info neturėjau. doh.gif Ten už viską ima pinigus. Paskaičiavau, kad snore sutaupyčiau daugiau su 1,25 proc mažesnėm palūkanom doh.gif


apsvieskit, uz ka tie mokesciai blush2.gif
Atsakyti
Skambinausi siandien i Parex banka, tai sake, kad jokiu mokesciu nera, nei atidarant indelio saskaita, nei termino pabaigose pasiimant sukaupta suma. Mokestis yra tik vienas - 90ct vienakart i ketvirti rolleyes.gif

negriuke, butu gerai, kad pasidalintumet informacija bigsmile.gif Nes galbut as kazko vis tiek nesupratau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bambalyte @ 2010 02 23, 17:09)
Skambinausi siandien i Parex banka, tai sake, kad jokiu mokesciu nera, nei atidarant indelio saskaita, nei termino pabaigose pasiimant sukaupta suma. Mokestis yra tik vienas - 90ct vienakart i ketvirti  rolleyes.gif

negriuke, butu gerai, kad pasidalintumet informacija  bigsmile.gif Nes galbut as kazko vis tiek nesupratau  blush2.gif

Oj, tikrai apgavo jus, nebent kažką pakeitė, kuo aš abejoju. Tai va, mokestėlis, jei nori, kad tau atsiųstų į kortelę pinigėlius (0,5 proc. nuo sumos), jei į kitą sąskaitą (kitame banke), tai čia kaip ir išgryninimas, todėl nuima dar 0,5 proc. Jei nori nusiimti iškart daugiau nei 1000 Lt tai dar mokestėlis. doh.gif Bet aš apie tą Maxi kortelę kalbu. blush2.gif Ir dar, nuėjau į banką, kad pasakytų, kas yra tie "standartinis mokestis", tai pasakė, kad internete pasižiūrėčiau, nes čia aiškiai parašyta "standartinis mokestis". doh.gif (iš kur aš galiu žinoti, jei ji pati nežino)? Aš paskaičiavau, kad perbėgusi iš Snoro, visai nieko neuždirbčiau, nes viską surytų moksčiai. blink.gif
Atsakyti
Pasiziurekit cia
http://www.parex.lt/lt/ikainiai
Bet kokie plesikai, uz pavedima i kita banka ima 3 Lt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(negriuke @ 2010 02 17, 12:27)
Dėl Parex, jau šitoj temoj rašiau, kad jie užsidėję visokių mokesčių, tai kaip ir viską susigrąžina, ką tu sukaupei, o tau tikrai mažiau gaunasi, nei kituose bankuose (kalbu apie neilgalaikį indėlį blush2.gif )


QUOTE(niedulis @ 2010 02 23, 20:27)
Pasiziurekit cia
http://www.parex.lt/lt/ikainiai
Bet kokie plesikai, uz pavedima i kita banka ima 3 Lt doh.gif


Bet už grynųjų pinigų išėmimą iš indėlio sąskaitos, jei sutartis jau pasibaigus arba ji nutraukiama po mėnesio nuo pasirašymo dienos, mokesčio neima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Muli@ @ 2010 02 23, 23:45)
Bet už grynųjų pinigų išėmimą iš indėlio sąskaitos, jei sutartis jau pasibaigus arba ji nutraukiama po mėnesio nuo pasirašymo dienos, mokesčio neima smile.gif

O kur tu išsiimsi tuos pinigus? Iš savo sąskaitos, matyt kortelės, tai jeigu tavo indėlio suma didesnė nei 1000 Lt, sumoki 0,6 proc. nuo indėlio sumos? blush2.gif Gal galėtų kas nors, kas Parex banke padėję indėlį smulkiau paaiškinti apie užslėptus mokesčius? Gal ten kaip tik yra geros sąlygos (aš ne apie Maxi kortelę kalbu). Arana81, gal tu ką nors žinai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo negriuke: 24 vasario 2010 - 08:46
QUOTE(Muli@ @ 2010 02 23, 23:45)
Bet už grynųjų pinigų išėmimą iš indėlio sąskaitos, jei sutartis jau pasibaigus arba ji nutraukiama po mėnesio nuo pasirašymo dienos, mokesčio neima smile.gif



Pasikartosiu, nera ten jokiu mokesciu. pati turiu ten indeli ir viena is ten buvau atsiemus ir nieko papildomai moket nereikejo. taigi aiskiai parasyta kad jei indelis atsiimamas pasibaigus sutarciai mokescio nera.. doh.gif
Atsakyti
Nesigilinus as i juos, bet ir internete parasyta, kad pagal standartinius ikainius, o koks tu standartiniu ikainiu dydis - nepavyko rasti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(niedulis @ 2010 02 23, 20:27)
Pasiziurekit cia
http://www.parex.lt/lt/ikainiai
Bet kokie plesikai, uz pavedima i kita banka ima 3 Lt doh.gif


as tai maciau parasyta, kad 1.2LTL uz pavedima i kito banko saskaita g.gif

QUOTE(vika.lt @ 2010 02 24, 10:36)
Pasikartosiu, nera ten jokiu mokesciu. pati turiu ten indeli ir viena is ten buvau atsiemus ir nieko papildomai moket nereikejo. taigi aiskiai parasyta kad jei indelis atsiimamas pasibaigus sutarciai mokescio nera..  doh.gif


kokiu budu atsiemet indeli? daret pavedima i kito banko saskaita?
Atsakyti
QUOTE(bambalyte @ 2010 02 24, 13:44)
kokiu budu atsiemet indeli? daret pavedima i kito banko saskaita?

Ateini į banko skyrių, išrašo išlaidų orderį ir išmoka pinigus, jei nori grynųjų, jei ne, galima daryti pavedimą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muli@: 24 vasario 2010 - 15:36
QUOTE(Muli@ @ 2010 02 24, 16:34)
Ateini į banko skyrių, išrašo išlaidų orderį ir išmoka pinigus, jei nori grynųjų, jei ne, galima daryti pavedimą  4u.gif


o darant pavedima nenuskaiciuoja 0.5 proc nuo sumos?
Eisiu siandi i banka aiskintis rolleyes.gif
Atsakyti
Dažniausiai bankai už indėlį ir palūkanas mokesčio neima. Nebent labai trumpas indėlio terminas.
Atsakyti