Įkraunama...
Įkraunama...

Terminuotieji indėliai

QUOTE(Sophi @ 2011 11 17, 20:04)
manot tai tiesiogiai susiję su prastėjančia padėtim g.gif


aha, vakar mama sakė kad uždarys nemažai swedbank filialų. man irgi įdomu kodėl g.gif
Atsakyti
QUOTE(pinkrose @ 2011 11 17, 20:09)
aha, vakar mama sakė kad uždarys nemažai swedbank filialų. man irgi įdomu kodėl g.gif

bet palyginti su ankstesniais laikais tų filialų jau yra labai sumažėję. Manau, mažėja ir dėl to, kad mažėja žmonių srautai - iš esmės dabar labai daug reikalų galima susitvarkyt internetu - ko ten eit g.gif Lieka iš esmės pensininkai.
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2011 11 17, 20:25)
bet palyginti su ankstesniais laikais tų filialų jau yra labai sumažėję. Manau, mažėja ir dėl to, kad mažėja žmonių srautai - iš esmės dabar labai daug reikalų galima susitvarkyt internetu - ko ten eit g.gif Lieka iš esmės pensininkai.


aš irgi pagalvojau, kad gal dėlto kad žmonių mažėja, anksčiau už butą mokėdavo dauguma, dabar pensininkai ir tie gali maximoj susimoket, o ir snorų kioskų ant kiekvieno kampo pilna mirksiukas.gif tik dabar neveikiantys ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pupik @ 2011 11 17, 17:04)

Klausimas, kaip vertins tą turtą. Jei visą turtą žada "sukištii į "gerąjį" banką - kas liks tam "blogajame" - gal ten ir kreditorius sukiš. Neaišku, nebent tas "blogasis" kada nors bus oerimtas "įsibėgėjusio" gerojo
Nepamirškim, kad SNORAS turi daugybę įmonių, taip pat yra krūva išduodtų paskolų, kurios pamažu bus mokamos ir pildys sąskaitą
Jokiu būdu nepraraskit vilties: pinigus visi, kas sąžiningai dirba, uždirba nelengvai - nereikia jų taip lengvai "be kovos" atiduoti

Tai, kad vyriausybė planuoja turtą perkelti į gerąjį banką, o blogiesiems bus grąžinama pagal Bankroto įstatymą. Neabejoju, kad blogajam turto neliks, taip kad vis pinigai investuoti į obligacijas išgaruos, labai mažai vilčių juos atgauti. Taip išeina, kad dalinai kreditorių lėšomis bus atidavinėjami indėliai.
Ko gero bus galima per teismus pabandyti prisiteisti iš Lietuvos banko už netinkamą priežiūrą, nes jie šiemet Snorui išdavė leidimą išplatinti obligacijų lygtais už 500mln lt. Tai kam jie išdavė leidimą, jeigu žinojo prastą banko padėtį.
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2011 11 17, 21:04)
manot tai tiesiogiai susiję su prastėjančia padėtim g.gif

spėlioti nelinkusi esu, bet didieji pasaulio, ne tik Europos bankai mažina darbuotojus, artėjanti antra krizės banga, anot analitikų smogs stipriau nei 2008ųjų ruduo...Turint mintyse euro nestabilumą, reik tikėtis geriausio, kad ir nuojauta kužda ką kitą.

Matysime, svarbu neprisiskolinti.

Swedbankis mažina skyrius, į LT planuojama įsileisti Nederlandų banką. Įdomu kas bus, iš tiesų rolleyes.gif

Snoro obligcijos- tikėtis prisiteisti iš valstybės... gerbiami kolegos ar skaitėtė sutartį tą bendrają ir spec. dalį kurią reikėjo banke pasirašyti iš kelių lapų +-7pusl. jaučiu tik pasirašėt kur kasinikas parodė ir viskas, prisiimta rizika tik jūsų, nes ne makleriai, ne investavimo vadybininkai jum įbruko šį investavimo produktą o patys, prisiimdami ir užvizuodami kiekviena puslapį, kad matėt, skaitėte, joks juristas neprisiims nagrinėti bylos, kuri su aiškia pabaiga.

LB išsivartys, nes jūs sutikote, jūs prisiėmėte atsakomybę, o už nežinojimą - neatleidžia nuo atsakomybės. Šiuo atveju pasitikėjome snoru, tiek darbuotojai, tiek tie klientai kurie investavo į indelių sertifikatus, obligacijas - o ar atgaus pinigus pamatysime tikrai labai greitai, greičiau nei atrodo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2011 11 18, 10:09)
spėlioti nelinkusi esu, bet didieji pasaulio, ne tik Europos bankai  mažina darbuotojus,  artėjanti antra krizės  banga, anot analitikų smogs  stipriau nei 2008ųjų  ruduo...Turint  mintyse  euro nestabilumą, reik tikėtis geriausio,  kad ir nuojauta kužda ką kitą.

Matysime,  svarbu neprisiskolinti.

Swedbankis mažina skyrius,  į LT planuojama įsileisti Nederlandų banką. Įdomu kas bus,  iš tiesų  rolleyes.gif

Snoro obligcijos-  tikėtis prisiteisti iš valstybės... gerbiami kolegos ar skaitėtė  sutartį tą bendrają ir spec. dalį kurią reikėjo banke pasirašyti iš kelių lapų  +-7pusl. jaučiu tik pasirašėt kur  kasinikas parodė ir viskas,  prisiimta  rizika  tik jūsų,  nes ne makleriai, ne investavimo vadybininkai jum įbruko šį investavimo produktą o patys, prisiimdami ir užvizuodami kiekviena puslapį, kad matėt, skaitėte,  joks juristas neprisiims nagrinėti  bylos, kuri su aiškia pabaiga.

LB išsivartys,  nes  jūs sutikote, jūs prisiėmėte atsakomybę,  o už nežinojimą - neatleidžia nuo atsakomybės. Šiuo atveju pasitikėjome  snoru,  tiek darbuotojai, tiek  tie  klientai kurie investavo į indelių sertifikatus, obligacijas -  o  ar atgaus  pinigus  pamatysime tikrai labai greitai, greičiau nei atrodo  4u.gif


taip pasitikėjom. kai tik leis paimt visus pinigus čiuošiu iš šio banko kuo toliau. jau dabar su vyru pasiprašėm, kad kito mėn atyginimus vestų jau į kitą banką. na nesinori kad ir vė užblokuotu einamuosius pinigus, nes grįžta ponas Baranauskas, kuris žada valstybę į teismą paduot, už apvogim vidurį baltos dienos. smile.gif
Atsakyti
sekam ir mes info delfyje, diena.lt ir kt. bet kad taip bankai nenuverčiami faktas, per parą laiko.. kai antradienį kubilius ir lb vad. sakė kad viskas ok, ramiakas.. trečiadienį per 30 min visas sąsk. užšaldė, ir būtent tuo metu, kai planinė valdybos komandiruotė buvo, man kažkas neusvokiama... kodėl nepateikė ataskaitų, juk padarė patikrinimą, pagal terminus turėjo pateikti ataskaitas valdybai.. o jų nepateikę per parą laiko įstatymus pakeitė, šimonytė sako yra pinigų viskas ok, bus visiem indelininkam ne tik snoro.. o pensijom, išmokom ir t.t. nėr pinigų.. apie ką kalbą... migla į akis.

P.s šiandiena kas nors kažin galėjo kad ir tuos 500lt išgryninti? aš bandžiau keliose vietose, spjauna mano mastercarda lauk ir viskas...

Bet laukiam visi kitos savaitės, žiūrėsim kaip seksis dirbti, darbuotojam bei išsaugoti likvidumą.
Atsakyti
Mano tevai 21 000 Lt obligaciju snore turi. Siaubas, viskas kaip i bala, be sansu atgauti. doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2011 11 18, 10:23)
sekam ir mes info delfyje, diena.lt ir kt.  bet kad taip bankai nenuverčiami faktas,  per parą laiko.. kai antradienį kubilius ir  lb vad. sakė kad viskas ok, ramiakas..  trečiadienį per  30 min visas sąsk. užšaldė,  ir būtent tuo metu, kai planinė  valdybos komandiruotė buvo, man kažkas neusvokiama... kodėl  nepateikė ataskaitų, juk  padarė  patikrinimą, pagal terminus turėjo    pateikti ataskaitas  valdybai.. o jų nepateikę per  parą laiko įstatymus pakeitė, šimonytė sako yra pinigų viskas ok, bus visiem indelininkam ne tik snoro..  o pensijom, išmokom ir t.t. nėr pinigų.. apie ką kalbą...  migla į akis.

P.s  šiandiena kas nors kažin galėjo kad ir tuos 500lt išgryninti?  aš bandžiau keliose vietose, spjauna mano mastercarda lauk ir viskas... 

Bet laukiam visi kitos savaitės,  žiūrėsim kaip seksis dirbti, darbuotojam bei išsaugoti likvidumą.


nebandžiau dar nusiimt. reiks vėliau pabandyt, ga duos lotuliukas.gif
man tai irgi keistas vyriausybės požiūris, pirma atima banką, poto galvoja kokius kaltinimus pateikt. jeigu jis kaltas tiksliai jie ir Antonovas, tai pirmiausia jiems kaltinimai, tada nacionalizuot banką ir areštuot turtą. dabar Baranausko ir turtas arštuotas, nors kaltinimų jam nepateikta g.gif
Atsakyti
lauryna, ne jūsų vienų pinigėliai sad.gif ir sumos deja yra pas ką sukištos ne juokais didelės sad.gif
p.s šitaip žaibiškai nacionalizuoti pgl įstatymus negalima, bet jie jau vakar, kiekgirdėjau, pakeisti buvo smile.gif

bet yra kaip yra, man tai įdomu kaip su darbuotojais ir kada - atsiskaitys smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2011 11 18, 10:54)
lauryna, ne jūsų vienų pinigėliai sad.gif  ir sumos  deja yra  pas ką sukištos  ne juokais didelės sad.gif
p.s šitaip  žaibiškai nacionalizuoti  pgl įstatymus negalima, bet jie jau vakar, kiekgirdėjau, pakeisti buvo smile.gif

bet yra kaip yra,  man tai įdomu kaip su darbuotojais ir kada - atsiskaitys smile.gif


a vat apie darbuotojus nieko nekalba mirksiukas.gif sako keičiasi tik savininkas, ir tipo kas liečia darbuotojus kol kas nieks nesikeičia. per kažkuri čia laidą sako, na ir kas kad keičiasi ,,ŠEFAS'' juk veikla ieka ta pati, sako daug kur buna ir kelis kart pasikeičia savininkas smile.gif
Atsakyti
jumoristai smile.gif
kita galva kitaip valdo, ir kad dabar tu būdeliu ant kiekvieno kampo pilna manot liks?

bet kiek belikę laukti, kita savaitė parodys.
Atsakyti