Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas 50-mečio jubiliejui

Gal kokių žodžių turit uošviui nuo žento jubiliejaus proga? blush2.gif 4u.gif aciu
Atsakyti
sveikos.
gal kas galit atziusti laikrastuko maketa??? butu didelis Aciu
rupsienea@gmail.com
Atsakyti
50 jubiliejaus progą galima įamžinti siuvinėtu rankšluosčiu:
user posted image
Man labai gražu... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(JustDi @ 2014 07 06, 16:18)
Sveiki!
Nugi nenurasykit tu 50-meciu taip jau labai. Kokie zili plaukai, rauksletos rankos? Mes dar jauni pakankamai ir dziaugiames gyvenimu. Pernai sventem mano 50-meti. Vakariene restorane, po to sokiai=pokiai naktiniame klube iki paryciu ir jokiu tostu, etc. 50-ties gyvenimas yra puikus, gyveni sau ir dziaugiesi 4u.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
50 man "ant nosies" mirksiukas.gif būtent taip ir įsivaizduoju savo jubiliejaus šventimą tongue.gif
Pasiteiraukit, ar tikrai jūsų tėvai nori tos tuštybės mugės su visokiais scenarijų rašymais ir tostais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mupi @ 2015 11 08, 22:56)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
50 man "ant nosies"  mirksiukas.gif būtent taip ir įsivaizduoju savo jubiliejaus šventimą tongue.gif
Pasiteiraukit, ar tikrai jūsų tėvai nori tos tuštybės mugės su visokiais scenarijų rašymais ir tostais  doh.gif



Sveiki!

Pati suku galvą, kaip nustebinti savo tėvelius (abiejų gimtadienis lapkričio 18 ir 19 d.) 50 jubiliejaus proga doh.gif
Balių su scenarijais, tostais apie žilus plaukus ir t.t. tikrai nesinori dar nei jiems nei man biggrin.gif
... norisi nustebinti, kad liktų gera emocija ir gražus prisiminimas. Mastau apie kokia kelionę gal...
Atsakyti
QUOTE(Amnesia20 @ 2015 11 13, 10:15)
Sveiki!

Pati suku galvą, kaip nustebinti savo tėvelius (abiejų gimtadienis lapkričio 18 ir 19 d.) 50 jubiliejaus proga  doh.gif 
Balių su scenarijais, tostais apie žilus plaukus ir t.t. tikrai nesinori dar nei jiems nei man  biggrin.gif
... norisi nustebinti, kad liktų gera emocija ir gražus prisiminimas. Mastau apie kokia kelionę gal...

Kadangi nemėgstu visų tų vedančiųjų, muzikantų ir visų tų "linguojam, dainuojam... doh.gif tai derinu sau šventę Birštone SPA mirksiukas.gif baseinas, pirtys, relakso kambarys, kneipas, biliardas, tenisas (kas ko norės) na žodžiu šventę sau ir svečiams ax.gif šventintinė vakarienė grojant saksofonui ir pusryčiai tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mupi: 13 lapkričio 2015 - 20:03
Laba diena, aš ruošiuosi 70-mečio jubiliejui, tik vat niekur taip ir neradau peledos paskelbto scenarijaus, jeigu kas nors dar turit užsitaupę, labai prašau pasidalinkit d.sirvaitiene@gmail.com
Atsakyti
sveikos,gal galite pasiulyti ideju 40 jubiliejaus proga mano pacios,kokia tema galima pritaikyti? 4u.gif
Atsakyti
Mes neseniai dalyvavome taškučių tema, tai labai šaunu. Vienas vyras net batus buvo taškeliais pasidaręs
Atsakyti
Labukas, gal galit ką pasiūlyti 80 metų jubiliejui?
Atsakyti
QUOTE(Vandene27 @ 2014 01 16, 12:58)
Man teko organizuoti uosvio 60-mecio jubilieju. Viskas pavyko puikiai,sveciai buvo patenkinti. Labiausiai suzaveti foto filmu,kuri sukuriau is nuotrauku- nuo vaikystes dienu iki dabar,itraukiant  anuku,giminaiciu foto..zodziu,buvo visiems labai idomu,nes kiekvienas svecias galejo atrasti fotofilme save. Pritaikiau to laikmecio muzika..Kas verke,kas juokesi,gera buvo ziureti is salies kiek emociju sukelia...Jei kam idomu,galiu atsiusti per skype paziureti 4u.png Parasykite i AZ mirksiukas.png



Imeskite jeigu nesunku info@taskas.eu
Atsakyti