Įkraunama...
Įkraunama...

Filipinai

QUOTE(-Gyte- @ 2013 04 09, 17:20)
Sveiki,
Labai apmirus tema, negi niekas nekeliaujat į šia nuostabią šalį?  biggrin.gif Atrodo, kad visi keliautų tik į Tailandą ir Vietnamą, pamiršdami kitas ne tokias turistų nutryptas Azijos šalis.
Dabar turiu laisvo laiko, tai bandysiu aprašyti mūsų kelionę, keliavome 2012 m. vasario mėnesį, vietoje praleidome 3 savaites. Ir sakyčiau laiko tikrai nebuvo per daug, dar pora savaičių būtų pats tas. Iš tikro papiktino "Žmonėse" N. Bunkės paistalai apie Filipinus, ypač antraštė "Filipinams pažinti užtenka trijų dienų"  tai ir nusprendžiau suteikti šiek tiek informacijos keliaujantiems  smile.gif 
Jeigu kam įdomu, bandysiu sudėti viską į kelionių fotoreportažų skiltį su komentarais apie kelionę ir įdėsiu nuorodą, nes čia ne tam skirta tema ko gero  g.gif



Ar parasete reportaza? smile.gif labai idomus jusu ispudziai,planuojam kelione i sia sali smile.gif Katik grizom is keliones po singapura malaizija ir tailanda,tai galiu pasakyti ,kad Tailandas didelio ispudzio tikrai nepaliko smile.gif Manau Filipinai patiktu daug daugaiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(naikutis @ 2014 01 21, 23:36)
Ar parasete reportaza? smile.gif  labai idomus jusu ispudziai,planuojam kelione i sia sali smile.gif  Katik grizom is keliones po singapura malaizija ir tailanda,tai galiu pasakyti ,kad Tailandas didelio ispudzio tikrai nepaliko smile.gif  Manau Filipinai patiktu daug daugaiu smile.gif

Sveiki, kažkur pradėjau rašyt, paskui neberadau laiko, gimė dukrytė, taip ir baigėsi mano rašymai biggrin.gif bandysiu prisėst kažkada, kada žadat važiuot? Šiaip geriausias laikas kiek žinau vasaris-kovas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-Gyte- @ 2014 01 22, 11:26)
Sveiki, kažkur pradėjau rašyt, paskui neberadau laiko, gimė dukrytė, taip ir baigėsi mano rašymai biggrin.gif bandysiu prisėst kažkada, kada žadat važiuot? Šiaip geriausias laikas kiek žinau vasaris-kovas smile.gif



Mes tik kitoms kaledoms biggrin.gif gruodi sakot oras nekoks gali buti? Labai mazai apie filipinus lietuviu forumuose parasyta,praktiskai nieko smile.gif Noreciau aplankyti palawan ir boracay smile.gif
Atsakyti
QUOTE(naikutis @ 2014 01 22, 18:31)
Mes tik kitoms kaledoms biggrin.gif gruodi sakot oras nekoks gali buti?  Labai mazai apie filipinus lietuviu forumuose parasyta,praktiskai nieko smile.gif  Noreciau aplankyti palawan ir boracay smile.gif

Paskaitykit Lonely planet, Tripadvisor forumus, lietuviškuose tikrai nieko gero nerasit. Jeigu nebijot taifūnų, liūčių, galit važiuot betkada smile.gif Viduriniai regionai labiau apsaugoti nuo taifūnų ir liūčių, bet Palawan tai gali lyti savaitę, kaip pasiseks
Atsakyti
QUOTE(-Gyte- @ 2014 01 22, 20:48)
Paskaitykit Lonely planet, Tripadvisor forumus, lietuviškuose tikrai nieko gero nerasit. Jeigu nebijot taifūnų, liūčių, galit važiuot betkada smile.gif Viduriniai regionai labiau apsaugoti nuo taifūnų ir liūčių, bet Palawan tai gali lyti savaitę, kaip pasiseks




Dekui,reiks pasiskaityneti smile.gif Bus matyt kur mes cia nukeliausim smile.gif
Atsakyti
Sveiki.
Buvau Boracay saloje per Kaledas ir Naujus metus. Realiai tai cia mano pirmoji kelione tokia didziule. As ja vadinau ''Svajoniu atostogos''. Prabuvome Boracay beveik tris savaites. Praktiskai pakako jau dvieju. Bet nu tiesiogine to zodzio prasme tingejom judintis kazkur tai megavomes saule maudynemis ir skaniu maistu smile.gif

Planuoju vel grizt i Filipinus per ateinancias Kaledas ir Naujus. Tinka tik sis metas nes noriu i kelione pasiimti sunu. Tik vis dar renkuosi marsruta. Ir dar toki maza nerima turiu ar tikrai drasu man vaziuot vienai su vaiku i tokia kelione. Sunui 12 metu. Ne maziukas. Bet kazkoks va nerimas kirbina mane nors tu ka smile.gif

Atsakyti
Sveiki. Tris savaites vienoj vietoj? Mes per tiek pat apkeliavom nemažai, bet pailsėt irgi tikrai pailsėjom smile.gif Kas dėl kelionės su vaiku, aš manau nuo kokių 4-5 metų drąsiai galima
Atsakyti
QUOTE(Sellte @ 2014 05 18, 00:27)
Sveiki.
Buvau Boracay saloje per Kaledas ir Naujus metus. Realiai tai cia mano pirmoji kelione tokia didziule. As ja vadinau ''Svajoniu atostogos''. Prabuvome Boracay beveik tris savaites. Praktiskai pakako jau dvieju. Bet nu tiesiogine to zodzio prasme tingejom judintis kazkur tai megavomes saule maudynemis ir skaniu maistu smile.gif

Planuoju vel grizt i Filipinus per ateinancias Kaledas ir Naujus. Tinka tik sis metas nes noriu i kelione pasiimti sunu. Tik vis dar renkuosi marsruta. Ir dar toki maza nerima turiu ar tikrai drasu man vaziuot vienai su vaiku i tokia kelione. Sunui 12 metu. Ne maziukas. Bet kazkoks va nerimas kirbina mane nors tu ka smile.gif




Sveiki ,o per kur pirkote bilietus kaledoms pernai? kokia mazdaug kaina normali butu sventiniu periodu i filipinus? nes ir viesbucius jau dabar ziurineju ,tai jau nemazai ju uzimtu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-Gyte- @ 2014 05 18, 11:25)
Sveiki. Tris savaites vienoj vietoj? Mes per tiek pat apkeliavom nemažai, bet pailsėt irgi tikrai pailsėjom  smile.gif Kas dėl kelionės su vaiku, aš manau nuo kokių 4-5 metų drąsiai galima



Na mes pasirinkom absoliuciai pasyvu poilsi. Susidraugavom su Sveciu namu seimininkais. Jie dare filipinietiska vakariene, paskui mes juos vedemis vakarieniauti. trim savaitem patapom ale vietiniais. Aplinkiniu gatveliu gyventojai rytais jau sveikindavos su mumis biggrin.gif Na mums to reikejo, absoliucios ramybes, jokio skubejimo, lagaminu krovimo iskrovimo. Bet net ir isiliet i pati salos ritma kaip ir sakiau pakako ir dvieju savaiciu.
Atsakyti
QUOTE(naikutis @ 2014 05 18, 12:04)
Sveiki ,o per kur pirkote bilietus kaledoms pernai? kokia mazdaug kaina normali butu sventiniu periodu i filipinus? nes ir viesbucius jau dabar ziurineju ,tai jau nemazai ju uzimtu smile.gif


Mes bilietus pirkom Liepos menesi. Pirkom su sustojimu Abu dabyje. Spali gavom uzklausa ar sutinkam kad bilietai butu pakeisti i tiesiogini skrydi is Londono tiesiai i Manila. Faktas kad nesipriesinom lotuliukas.gif Musu skrydis kainavo 560sv. Siuo metu apie tokias kainas tik pasvajoti, seku jas jau pora menesiu ir pigiausia ka uzmaciau buvo tiesioginis skrydis 715sv.
Pernai pirko mano brolis, tai per daugiausiai nesigilinau is kur ir kaip. Kaip supratau per skyscanner ieskojo, bet skridom su Pilippines Airline.
Ka as galeciau patart is savo puses tai-nelikit Boracay Nuejiems metams jei nesat pasiruose grustyse stumdytis. Baltajame papludimyje take Nauju metu vakara spustys buvo biggrin.gif Kaledos tai viskas ok. Bet per naujus nesciau kudasiu is ten smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(Sellte @ 2014 05 18, 19:26)
Mes bilietus pirkom Liepos menesi. Pirkom su sustojimu Abu dabyje. Spali gavom uzklausa ar sutinkam kad bilietai butu pakeisti i tiesiogini skrydi is Londono tiesiai i Manila. Faktas kad nesipriesinom  lotuliukas.gif Musu skrydis kainavo 560sv. Siuo metu apie tokias kainas tik pasvajoti, seku jas jau pora menesiu ir pigiausia ka uzmaciau buvo tiesioginis skrydis 715sv.
Pernai pirko mano brolis, tai per daugiausiai nesigilinau is kur ir kaip. Kaip supratau per skyscanner ieskojo, bet skridom su Pilippines Airline.
Ka as galeciau patart is savo puses tai-nelikit Boracay Nuejiems metams jei nesat pasiruose grustyse stumdytis. Baltajame papludimyje take Nauju metu vakara spustys buvo biggrin.gif Kaledos tai viskas ok. Bet per naujus nesciau kudasiu is ten smile.gif))




As galvoju skristi gal per honkonga ,ten praleidziant pora dienu ,nes i honkonga dazniausiai buna pigesni skrydziai smile.gif reikes ieskoti bileitu ,pernai jau geguze pirkome bilietus kaledoms i singapura ,ir poto pigesniu jau nebemaciau. Jei uzmatysite kokia akcija parasykit wink.gif
Atsakyti
QUOTE(naikutis @ 2014 05 18, 20:05)
As galvoju skristi gal per honkonga ,ten praleidziant pora dienu ,nes i honkonga dazniausiai buna pigesni skrydziai smile.gif  reikes ieskoti bileitu ,pernai jau geguze pirkome bilietus kaledoms i singapura ,ir poto pigesniu jau nebemaciau. Jei uzmatysite kokia akcija parasykit wink.gif


Zinokit nelabai as cia bunu.
Bet pries pora dienu maciau iki Honk Kongo iki 500sv bilietus gruodzio 15-sausio3 dienai. Ir nuo Honk Kongo apie 80sv iki Manilos wink.gif
Atsakyti