Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiųjų kursai Vilniuje

QUOTE(Monrutė @ 2008 05 21, 13:25)
gali ir neiti viską iš eilės, paskui gali ateiti kitą mėn. pakartoti temas, ar tas pačias, ar kur nebuvai tongue.gif ir už tą pačią kainą


Eisiu laimę išmėginti šį savaitgalį. Stengsiuos išsėdėti, nors kuo toliau, tuo sunkiau nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(deivilyte @ 2008 05 20, 09:32)
Apie Semetos kursus ir mes galvojom, bet paskui pamaniau, kad 2 savaitgalius is eiles ir 6deini ir 7deini nuo ryto iki vakaro neisbusiu. tai nusprendziau neeiti, ar klabai sunku ten issedeti? g.gif


mes buvom gal sausio menesi, tai kai ziema uz lango sedi ten siltai, man tai nesunku buvo issedet, daro ten pertraukeles gan daznai, buvau pasiryzus kad eisiu kartot, bet dabar kai oras geresnis nelabai norisi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(trudeme @ 2008 05 22, 01:01)
Eisiu laimę išmėginti šį savaitgalį. Stengsiuos išsėdėti, nors kuo toliau, tuo sunkiau  nestuke.gif

taigis, kuo anksčiau prisiruoši į kursus tuo geriau, o dar vasara prasideda, pamenu savo pernai kančias...lauke plius 35 doh.gif doh.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(_Valyte_ @ 2008 05 14, 22:50)
Cia yra visa informacija ir kontaktai. Tik jau rase man, geguzes menesiui sukomplektuota grupe. Tu irgi parasyk arba paskambink. Raso, kad nemokamai.
www.vasc.lt

kas lankote ar lankysite kursus apie žindymą, būtinai tegul detaliai paaiškina, ką daryti per pieno krizes, kai ima trukti pienuko apie trečią mėnesį, taip pat, ką daryti trečią parą vaikui gimus, kai prasideda tokia gamyba, kad ojoi doh.gif gerai, akd aš dar buvau ligoninėje, man krūtys kaip bombos pasidarė, skauda, nieko daryti negaliu, vaikas neišvalgo doh.gif
nes kiek aš kursų ar paskaitėlių klausiau, atsakymų į šiuos klausimus negavau, tiksliau ir neklausiau, bet kai susidūriau, tikrai reikėjo gerų patarimų
Papildyta:
QUOTE(Mytee @ 2008 05 22, 09:28)
mes buvom gal sausio menesi, tai kai ziema uz lango sedi ten siltai, man tai nesunku buvo issedet, daro ten pertraukeles gan daznai, buvau pasiryzus kad eisiu kartot, bet dabar kai oras geresnis nelabai norisi  ax.gif

mes kartojom tik gimdymą....jau kokiam mėnesiui likus
Atsakyti
QUOTE(Monrutė @ 2008 05 27, 19:02)
taigis, kuo anksčiau prisiruoši į kursus tuo geriau, o dar vasara prasideda, pamenu savo pernai kančias...lauke plius 35 doh.gif  doh.gif  doh.gif
Papildyta:

kas lankote ar lankysite kursus apie žindymą, būtinai tegul detaliai paaiškina, ką daryti per pieno krizes, kai ima trukti pienuko apie trečią mėnesį, taip pat, ką daryti trečią parą vaikui gimus, kai prasideda tokia gamyba, kad ojoi doh.gif gerai, akd aš dar buvau ligoninėje, man krūtys kaip bombos pasidarė, skauda, nieko daryti negaliu, vaikas neišvalgo doh.gif
nes kiek aš kursų ar paskaitėlių klausiau, atsakymų į šiuos klausimus negavau, tiksliau ir neklausiau, bet kai susidūriau, tikrai reikėjo gerų patarimų
Papildyta:

mes kartojom tik gimdymą....jau kokiam mėnesiui likus

Sveikutės

Atlankiau gyd. Šemetos kursus. Be abejo, naudingos informacijos buvo. Labai nepatiko, kad neduoda jokių naujagimio masažo ir mankštos pagrindų. Sako - pagimdysi, tada skambink, atvažiuos Kristina. O jos apsilankymai.. tai 50 lt (kaip skaičiau čia anksčiau). Nesąžininga...
Atsakyti
Sakykit prasau mamytes kurios lanke nemokamas paskaitas, ar verta eiti (pvz. ten, kur viena pskaitele nemokama, poliklinoje, jeigu i jas kelias nueit skirtingose vietose, ar nebus jos vienodos ? blush2.gif ) ar geriau nesukt galvos ir iskart uzsirasyti i koki Northway ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(trudeme @ 2008 05 29, 21:29)
Sveikutės

Atlankiau gyd. Šemetos kursus. Be abejo, naudingos informacijos buvo. Labai nepatiko, kad neduoda jokių naujagimio masažo ir mankštos pagrindų. Sako - pagimdysi, tada skambink, atvažiuos Kristina. O jos apsilankymai.. tai 50 lt (kaip skaičiau čia anksčiau). Nesąžininga...

aš tai turiu tokią nuomonę - kas dėl nėštumo ir pasiruošimo gimdymui, šie kursai nuostabūs, o kas gimus vaikui - tiesiog neverta....daug kam nepasiteisino nei maitinimo patarimai, nei vaiko priežiūros
reikia info ieškotis kitur, yra masažistes, pilna žurnalų, bei you tube net pilnų filmukų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monrutė @ 2008 06 02, 21:50)
aš tai turiu tokią nuomonę - kas dėl nėštumo ir pasiruošimo gimdymui, šie kursai nuostabūs, o kas gimus vaikui - tiesiog neverta....daug kam nepasiteisino nei maitinimo patarimai, nei vaiko priežiūros
reikia info ieškotis kitur, yra masažistes, pilna žurnalų, bei you tube net pilnų filmukų mirksiukas.gif


Sutinku. Tačiau.. pirmiau reikėtų turėti pagrindus, kuriuos galima papildyti, keisti ir pan. Tai tik mano nuomonė. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(trudeme @ 2008 06 02, 22:12)
Sutinku. Tačiau.. pirmiau reikėtų turėti pagrindus, kuriuos galima papildyti, keisti ir pan. Tai tik mano nuomonė. ax.gif

tuo atveju man labiau patiko kursai Centro poliklinikoje, ten tikrai apie vaiko priežiūrą daug ir koncentruotai pasakojo
o masažai, iš tikro nėra nieko sudėtingo, TAVO VAIKE keliuose numeriuose spausdino visus pagrindinius masažus, ir mažyliams iki trijų mėn. ir masažistes ne ką mandriau ką nors atlieka, nebent jau reikia specialiai kažką gydyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas lankete Northway MC esancius kursus?
Ar verta?
Ir ar galima i kursus eiti vienai? Nes vyras tolokai siuo metu...
I Semetos kaip suprantu porom reikia eiti... smile.gif
Atsakyti
del kursu poliklinikoje (šeškines) - patenkinta 100%, o į raudona kr. kursus ne pataru eiti, daktare ivare šoka. ir durnumus sake.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KETTII: 07 birželio 2008 - 00:33
QUOTE(KETTII @ 2008 06 07, 02:32)
del kursu poliklinikoje (šeškines)  - patenkinta 100%, o į raudona kr.  kursus ne pataru eiti, daktare  ivare šoka. ir durnumus sake.

o seskines poliklinikoj bet kas gali lankyti kursus,ar tik kas prisiregistrave ?
Atsakyti
QUOTE(Sauluzhe @ 2008 06 03, 08:57)
Gal kas lankete Northway MC esancius kursus?
Ar verta?
Ir ar galima i kursus eiti vienai? Nes vyras tolokai siuo metu...


Aš lankiau, man patiko. Viena gali eiti, buvo moterų ir po vieną (viena-kita).
Atsakyti