Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiųjų kursai Vilniuje

Va čia kažkokie Kursai 4u.gif Bandysiu nueiti, nes girdėjau daug gerų atsiliepimų apie šį gydytoją.
Atsakyti
kazin kaip tie kursai smile.gif
Atsakyti
Aš tai turiu kitokį klausimą. Kokie yra mokami kursai Vilniuje ir kiek kainuoja. Nes iš patirties žinau, kad nemokami būna labai šiaip sau. Gal kai pirmo laukiesi ir nežinai kaip gali būti, tai visur atrodo gerai, bet kai nebe pirmo... Gal kas galit pasidalinti? eisiu dar ir pati pagooglinti, bet įdomu kaip jums sekėsi su mokamais kursais.
Atsakyti
QUOTE(Arya @ 2011 12 01, 09:02)
Aš tai turiu kitokį klausimą. Kokie yra mokami kursai Vilniuje ir kiek kainuoja. Nes iš patirties žinau, kad nemokami būna labai šiaip sau. Gal kai pirmo laukiesi ir nežinai kaip gali būti, tai visur atrodo gerai, bet kai nebe pirmo... Gal kas galit pasidalinti? eisiu dar ir pati pagooglinti, bet įdomu kaip jums sekėsi su mokamais kursais.

Mums su vyru labai patiko bei buvo naudingi R.Semetos nesciuju sveikatingumo mokyklos kursai internetinis adresas. Laukemes pirmo leliuko, mums siuos kursus rekomendavo ne viena juos lankiusi seima. Buvo pateikta daug issamios ir naudingos informacijos lieciancios kudikio vystymasi isciose, gimdyma bei naujagimio prieziura. Taip pat kalbama apie vaikucio ugdyma, dar mus sudomino ir dinamine manksta, nardymas bei grudinimas. Rupimais klausimais visada gali pasikonsultuoti skambuciu. Galime pateikti tik pacius geriausius atsiliepimus. Kursai vyko du savaitgalius is eiles (sestadieniais ir sekmadieniais). Kaina 380 lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilnija: 01 gruodžio 2011 - 14:19
moketi po 400 Lt uz kursus doh.gif nemanau, kad verta.
Pilnai uztenka nemokamu kursu, savo mamos patirties pasiklausykit ir pazystamu jau turinciu leliukus, tai tikrai daug naudingiau, o kai dar dabar yra tiek daug literaturos ta tema thumbup.gif
Atsakyti
Vilnija, ačiū! Atrodo Šemeta labai pabrango biggrin.gif O kaip kiti?

QUOTE(RIMGAILĖ @ 2011 12 01, 13:42)
moketi po 400 Lt uz kursus doh.gif nemanau, kad verta.
Pilnai uztenka nemokamu kursu, savo mamos patirties pasiklausykit ir pazystamu jau turinciu leliukus, tai tikrai daug naudingiau, o kai dar dabar yra tiek daug literaturos ta tema thumbup.gif

Rimgaile, aš kaskart užėjusi į knygyną šiurpstu nuo jauniems tėvams skirtos literatūros turinio verysad.gif
Atsakyti
Pabandykite čia: http://www.prieraisiojitevyste.lt/
Yra kursai besilaukiantiems, labai geri ir išsamūs žindymo kursai. O ir šiaip, smagi ir sava kompanija smile.gif
Atsakyti
http://www.poliklini...e...236&Lang=LT

Šeškinės poliklinikos paskaitų tvarkaraštis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(1019 @ 2011 12 03, 14:56)
http://www.poliklini...e...236&Lang=LT

Šeškinės poliklinikos paskaitų tvarkaraštis  smile.gif

O į juos gali eiti ir nesiregistravę šioje poliklinikoje? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunny Day @ 2011 12 04, 22:00)
O į juos gali eiti ir nesiregistravę šioje poliklinikoje? smile.gif


Man irgi įdomu, tai paskambinau ir išsiklausinėjau smile.gif Paaiškino, kad iš esmės paskaitos skirtos Šeškinės poliklinikos pacientėms, bet neišvarys ir neprisiregistravusių ax.gif Į paskaitas iš anksto užsirašyti irgi nereikia, tiesiog ateiti nurodytu laiku.
Atsakyti
QUOTE(Surya @ 2011 12 05, 13:36)
Man irgi įdomu, tai paskambinau ir išsiklausinėjau  smile.gif Paaiškino, kad iš esmės paskaitos skirtos Šeškinės poliklinikos pacientėms, bet neišvarys ir neprisiregistravusių  ax.gif  Į paskaitas iš anksto užsirašyti irgi nereikia, tiesiog ateiti nurodytu laiku.

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Arya @ 2011 12 01, 22:51)
Vilnija, ačiū! Atrodo Šemeta labai pabrango biggrin.gif O kaip kiti?
Rimgaile, aš kaskart užėjusi į knygyną šiurpstu nuo jauniems tėvams skirtos literatūros turinio  verysad.gif

as sutinku, kad ne viskas tinka, bet as ir neturedama vaiku maniau ir dabar besilaukdama antro nuomones nekeiciu, kad motiniski instinktai yra igimti ir mama visada zino kas yra vaikiukui geriausia, o butent aklas sekimas ar tai vienos knygos ar tai kazkokiu kursu destytojo pateikiamos politikos nieko gero neduoda, nes keiciasi laikai -keiciasi mados ir nieko cia nepadarysi g.gif
Atsakyti