Įkraunama...
Įkraunama...

Masažo taurės

Nu va, nusipirkau šiandien ir aš tas taures. Pirkau kalvarijų turguj, dar tokį aliejų nusipirkau, sakė labai veiksmingas, visos perka taures ir tą aliejų. Tikiuosi padės..O po kiek laiko maždaug matėsi akivaizdūs rezultatai? (mano kova su šita bjaurybe bus taurės,anticeliulitinis aliejus, anticeliulitinis kremas, molis ir bėgiojimas. Ir valgau dietiškai. Tikuosi padės..)
Atsakyti
QUOTE(Hornisse @ 2008 02 19, 18:41)
Nu va, nusipirkau šiandien ir aš tas taures. Pirkau kalvarijų turguj, dar tokį aliejų nusipirkau, sakė labai veiksmingas, visos perka taures ir tą aliejų. Tikiuosi padės..O po kiek laiko maždaug matėsi akivaizdūs rezultatai? (mano kova su šita bjaurybe bus taurės,anticeliulitinis aliejus, anticeliulitinis kremas, molis ir bėgiojimas. Ir valgau dietiškai. Tikuosi padės..)


Siūlau visiškai atsisakyti miltinių patiekalų...
Atsakyti
Aš jų žinok jau atsisakius senokai..Kartais, kai neišeina atsisakyt, suvalgau kokios duonos.
Atsakyti
Gal kuri žinot, kur Kaune taurių rasti? (sorry, visos temos neskaičiau.... gal jau rašėt kas...)
Atsakyti
QUOTE(Saksona @ 2008 02 19, 22:53)
Gal kuri žinot, kur Kaune taurių rasti? (sorry, visos temos neskaičiau.... gal jau rašėt kas...)


Saksona cituoju: O taurių KAUNE pirkt yra Geležinkelio stoties požeminėj perėjoj maisto papildų kioske. Kaina - 10 Lt. Yra ir prie Zanavykų turgaus rusiškų maisto papildų kioske, ten 14 Lt.

Dar kiek žinau yra ir Urmo bazėj, ar kaip ten dabar vadinasi, ten irgi yra rusiškų preparatų "vaistinė". Tai tokiose vietose ir reikia ieškoti tu taurių thumbup.gif
Atsakyti
Nu aš jau po procedūros. Kojos mėlyniuotos kaip turi būt. Viena šlaunis dar nieko, matyt mažiau jai teko, o kita tai vien mėlyni taškeliai. Atrodo nekaip..bet paskui nebesimatys jų toliau masažuojant? g.gif
Atsakyti
Naaa, nedristu prognozuot. O kojos melyniuotos visai neturi but blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo susidomejus: 19 vasario 2008 - 23:38
QUOTE(susidomejus @ 2008 02 19, 23:37)
Naaa, nedristu prognozuot. O kojos melyniuotos visai neturi but  blink.gif


Būtent. Matyt, laikei prilipinus...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 02 20, 10:08)
Būtent. Matyt, laikei prilipinus...

Vaizgante, norejau paklaust, ar masazuojant tauremis yra kazkokios "leistinos kryptys", ar bet kaip gali "vaziuot"?
Ar neistampoma oda?
dekui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lambiukas @ 2008 02 21, 21:02)
Vaizgante, norejau paklaust, ar masazuojant tauremis yra kazkokios "leistinos kryptys", ar bet kaip gali "vaziuot"?
Ar neistampoma oda?
dekui smile.gif


Žinoma, kad yra. Todėl nepritariu užsiimti tokiais dalykais nepasitarus su patyrusia masažuotoja. Ir vertėtų kokį kartą per mėnesį jai pasirodyti.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 02 21, 22:34)
Žinoma, kad yra. Todėl nepritariu užsiimti tokiais dalykais nepasitarus su patyrusia masažuotoja. Ir vertėtų kokį kartą per mėnesį jai pasirodyti.


Esu girdejusi kad tas taures reikia stumdyti is apacios i virsu, o pilva galima ir ratu pagal laikrodzio rodykle. O kiek laiko su jomis per diena reikia masazuotis? g.gif
Atsakyti
Jeigu nori gerai daryt, tai kursus reikia baigti. Cia visas mokslas, kaip tai daryti, kiek ir su kuo smile.gif.
Atsakyti