Įkraunama...
Įkraunama...

Masažo taurės

ir mane gunde tas aparatas, bet jei nerueguliuojamas stiprumas - tada nenoriu smile.gif
Atsakyti
Kokia nesamone, kad nesireguliuoja vakuumo stiprumas. Zmones labai skirtingo jautrumo yra. Esu darius jau daug tokiu masazu ir vienos labai jautrios skausmui, kitos ne tokios jautrios. Kaip galima daryt, jeigu kliente dantis sukandus kencia. Butinai turi reguliuotis. Matyt sio prietaiselio kurejai apie tai nepagalvojo...
Atsakyti
QUOTE(laurada @ 2008 03 28, 12:15)
Ka tik skambinau i top shop, tai sake perskambins ir viska apie ji paaiskins  ax.gif
Nes jei galingumas nesireguliuoja, tai tada neapsimoka ji pirkti  schmoll.gif  nes man kai dare vakumini masaza, paskutinius kartus tai labai didelis stiprumas buvo, palyginus su pirmu kartu  rolleyes.gif

man ta pati situacija, tik man paskutiniai trys kartai is 10 buvo pacio didziausio galingumo koks tik galimas su starvak aparatu. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(susidomejus @ 2008 03 28, 14:26)
Kokia nesamone, kad nesireguliuoja vakuumo stiprumas. Zmones labai skirtingo jautrumo yra. Esu darius jau daug tokiu masazu ir vienos labai jautrios skausmui, kitos ne tokios jautrios. Kaip galima daryt, jeigu kliente dantis sukandus kencia. Butinai turi reguliuotis. Matyt sio prietaiselio kurejai apie tai nepagalvojo...

vadinasi jei nesireguliuoja stiprumas tai ten bus labai mazas vakuumas.. doh.gif nu ir suda sukure atsiprasant....nes tame puslapyje yra filmukas imestas tai ten vakuumas labai jau mazas atrodo. unsure.gif tai jauciu su taure pats zymiai didesni vakuuma gali pasidaryti nebereikalingas ir aparatas blink.gif
Atsakyti
sveikos merginos, gerai kad uzsukau pasiskaityti apie sita aparata is top shopo, nes vasarai artejant pati susigundziusi buvau nusipirkti, turiu tas tautes, ir paskausta man pirstus ten bruzinti,maniau aparatas pades, bet va jei nereguliuojamas, tai nekas...
uzsisakiau as is top shopo treniruokli vidiniams ir isoriniams koju raumenims...smile.gif bus matyt kaip man seksis, mama mano pirko vibrotone dirza..tai idomiai taip jis ten vibruoja:) mama sake naudoja ji nuo nugaros skausmu:) kaip masaza:))))
Atsakyti
isigijau taurele biggrin.gif biggrin.gif ryt bandysiu cool.gif
Atsakyti
Kokia? Ta is topshopo?
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2008 03 28, 23:49)
Kokia? Ta is topshopo?

nu nee, gumine biggrin.gif
Atsakyti
gyvenu usa....jokiu tauriu cia nei su ziburiu nerasi.... g.gif bet internetas visagalis tai per ebay radau.....ir radau vienam internetiniam puslapi..bet bizni daro is europos...lt kainuoja 12lt usa 30doleriu.....bet reiks jauciu uzsisakyti.... g.gif

ir zinot merginos ka as dar pagalvojau.... bigsmile.gif tik nesijuokit....kazkaip sove mintis i galva kai apie vakumini masaza pradejau dometis.....salonuose vakumini masaza daro su aparatu panasiu kaip siurblys.....ir su oru prispaudzia oda.....tai ismasciau taip....siurbly panaudoti masazui... cool.gif tikslau siurblio slanga cool.gif juk taip pripimpa prie odos siurblio slangos galas kad net nuplesti sunku..... biggrin.gif tai isitepi kuna aliejais prisilipini ijungto siurblio slangos gala ir vazineji kunu.....ka galvojat..?.. bigsmile.gif biggrin.gif ne tas pats efektas butu..?. g.gif

vyras jauciu is koto nukristu pamates toki vaizda.... biggrin.gif bet ka del grozio nepadarytum.... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Isabelle @ 2008 04 01, 00:01)
tai isitepi kuna aliejais prisilipini ijungto siurblio slangos gala ir vazineji kunu.....ka galvojat..?.. bigsmile.gif  biggrin.gif ne tas pats efektas butu..?. g.gif


Manau, kad efektas tikrai thumbup.gif būtų, tik svarbu, kad tas galas, kur prie odos prilimpa būtų švelnus - kad odos nesubraižytų, nepakenktų.
Atsakyti
Merginos, siurbli gi sudeginsit lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jucy @ 2008 04 01, 09:15)
Merginos, siurbli gi sudeginsit  lotuliukas.gif

Va čia tai tiesa, geriau jau taurės smile.gif
Atsakyti
nu pasidariau vakar masaza su taurem ir siandien ne tai kad melynes ant koju, o tokie taskeliai melyni ir aplinkui siek tiek melyna, skauda truputi. kas cia dabar atsitiko? nezinau ar testi toliau masazus unsure.gif
Atsakyti