Įkraunama...
Įkraunama...

Finansinė svajonė

Ar turite konkrecia finansine svajone ir judate link jos issipildymo ? Pavyzdziui, isigyti nama po 5 metu be banko paskolos, ikurti savo firma, uzsiimancia tuo ir tuo, kurios vidutinis pelnas bus toks ir toks...Nukeliauti i Australija po 2 metu su visa seima, o gal pakeliauti aplink pasauli ? Visoms sioms svajonems igyvendinti reikalingi pinigeliai. Ir gana nemazi. Kokia didziausia finansine svajone turite ir kaip siekiate jos igyvendinimo ?Pasidalinkite smile.gif
Atsakyti
Turiu, ir, manau, dauguma zmoniu tokiu turi.
Norisi namuko, bet kol kas zingsniai sios svajones link labai minimalus (tiesiog siuo metu neiseina nieko paforsuoti). Bet zinau, kad viena diena tikrai mes ji isigysime 4u.gif Kadangi viskas siai dienai labai abstraktu, tai negaliu pasakyti, ar tai ivyks po 3 m., 5 ar dar veliau.
Atsakyti
Turiu didele svajone - pasiekti finansine laisve. t.y kad galeciau nedirbti jeigu noreciau.
Tai mazais zingsniukais ir einu iki tos svajones.

Taip pat mazesni tiksla - iki kitu metu pabaigos isigyti savo namus. Taupau pradiniam inasui.

O tu Palaiminta kokia svajone turi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bri: 17 balandžio 2007 - 10:37
kol kas vienintelė finansinė svajonė normaliai pratept atostogas, ka dpo atostogų tą mėnesį nebūtų šakės tongue.gif
Atsakyti
Turėti savo namus.... net jei jie bankui užstatyti būtų tik kad mes sugebėtumemokėti už juos kas mėnesį ir normaliai gyventi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Bri @ 2007 04 17, 10:34)
Turiu didele svajone - pasiekti finansine laisve. t.y kad galeciau nedirbti jeigu noreciau.
Tai mazais zingsniukais ir einu iki tos svajones.

Taip pat mazesni tiksla - iki kitu metu pabaigos isigyti savo namus. Taupau pradiniam inasui.

O tu Palaiminta kokia svajone turi?


Mano svajone apie finansine laisve ta pati - sutaupyti tiek pinigeliu, juos idarbinti, kad po desimties metu jau butu nesvarbu- turiu as darba ar ne, sugebeciau pragyventi is sukaupto kapitalo. thumbup.gif Pasiskaiciavau ir manau, kad tureti milijona litu po desimties metu man yra labai reali svajone, jei pasiskaiciuoti, kiek i menesi tai svajonei igyvendinti reikia pinigeliu atideti, kur idarbinti, kad po 10 metu svajone taptu realybe. Manau, kad po sitiek laiko turesime jau ne litus, o eurus, tai galbut veliau jau svajosiu apie pirma milijona eurais, ka cia zinai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Palaiminta @ 2007 04 17, 12:00)
Mano svajone apie finansine laisve ta pati - sutaupyti tiek pinigeliu, juos idarbinti, kad po desimties metu jau butu nesvarbu- turiu as darba ar ne, sugebeciau pragyventi is sukaupto kapitalo. thumbup.gif  Pasiskaiciavau ir manau, kad tureti milijona litu po desimties metu man yra labai reali svajone, jei pasiskaiciuoti, kiek i menesi tai svajonei igyvendinti reikia pinigeliu atideti, kur idarbinti, kad po 10 metu svajone taptu realybe. Manau, kad po sitiek laiko turesime jau ne litus, o eurus, tai galbut veliau jau svajosiu apie pirma milijona eurais, ka cia zinai blush2.gif


Labai shaunu smile.gif
Man tai gali nusikelti siek tiek, nes su busto pirkimu vis tiek i skolas ilisiu.
Ar jau suplanavai kur idarbinsi pinigelius? I fondus, i akcijas ar i NT ar kur kitu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bri: 17 balandžio 2007 - 13:05
Turiu ir aš: nusipirkti namą ar kotedžą ir pakeliauti po pasaulį. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bri @ 2007 04 17, 13:03)
Labai shaunu smile.gif
Man tai gali nusikelti siek tiek, nes su busto pirkimu  vis tiek i skolas ilisiu.
Ar jau suplanavai kur idarbinsi pinigelius? I fondus, i akcijas ar i NT ar kur kitu?


Dali i NT, dali i fondus. I akcijas surizikuosiu gal kai turesiu daugiau pinigu, nes rizika didesne. Savo busta jau turim, i kuri investuoti nemazi pinigai ( remontas, nauji baldai ), apynauja masina irgi pirkom neseniai, tikiuosi "pratempsim" 5-10 meteliu be dideliu investiciju i savo buities gerinima. Siek tiek duokles pareikalaus keliones, bet kol dukros mazos, apsiribosim kelionemis i netolima uzsieni ar pigesnemis kur i Turkija ar Egipta. Kitu atveju, jei noresim labiau paislaidauti, milijona sukaupti per desimt metu bus sunku. Bet as tikiu, kad musu seimai pasiseks. Svarbiausia tureti tiksla ir link jo judeti. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2007 04 17, 11:20)
kol kas vienintelė finansinė svajonė normaliai pratept atostogas, ka dpo atostogų tą mėnesį nebūtų šakės  tongue.gif


Isila, tikslai buna trumpalaikiai (kaip tavo) ir ilgalaikiai (ko noretum pasiekti po 5 ar 10 metu). Isivaizduoju, kaip "sudetinga" turetu buti svajoti, kai "ant duonos" reikia taupyti (patys esame panasioje situacijoje), bet vis tiek svajoniu ir planu reikia tureti. Ty prasom pasakot dabar apie savo ilgalaikes svajones cool.gif
Atsakyti
Labai paprasta svajone - jokiu paskolu biggrin.gif Realiai ygivendinama. Investuoti pinigu nenoriu, nes noriu gyventi dabar, o ne po 10metu. Atidavus paskolas, susirasti sau malonu darbely, kad ejimas y darba asocijuotusi su malonumu, o ne pinigu uzkalimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tosk @ 2007 04 17, 19:37)
Investuoti pinigu nenoriu, nes noriu gyventi dabar, o ne po 10metu.


Nenoriu pamokslauti ar patarineti, taciau pagalvok, o jei po desimties metu tavo darbas neduos tiek pajamu kiek noretum ar asmenine finansine situacija gerokai pablogetu. Manau kad siandiena rastum viduriuka tarp "noriu" ir "reikia" wink.gif
------------------------------
Mano finansine svajone taip pat yra tapti finansiskai laisvai. tik deja dabar jos labai pakankamai vangiai siekiu ... sad.gif
Atsakyti