Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai kvietimai (2 dalis)

as taip pat pagalvojau,kad jaunimui toks kvietimas thumbup.gif
Atsakyti
kvietimu pav
My Webpage

My Webpage
Atsakyti
QUOTE(Ciocia Polia @ 2007 06 14, 18:24)
Įtariu, kad darysi copy- paste  ax.gif Taip pat reiktų pakoreguoti sakinių sandarą ir sudėt skyrybos ženklus. Vis tik tai- oficialus kvietimas į tOOOkį renginį, tad jis turėtų būti nepriekaištingas.
Mokytojiškas priekabumas, nu   cool.gif

Klaidos jau pataisytos, skyrybos ženklai sudėti. Nunešiau savo stilistei thumbup.gif Tada greit dariau copy paste ir prikūriau, tai net nežiūrėjau ar viskas ok. Va įkeliu galutinį var., nes brangusis, kai pamatė, tai žvengė, kad rudenį ruošiuosi maudytis lotuliukas.gif
________________________________,

2007 m. rugsėjo 29 d. prašome neturėti jokių planų, kadangi mes suplanavome Jūsų laisvalaikį.

15.20 val. kviečiame atvykti į Kauno rotušę pasižiūrėti į jaunosios dailias kojas, jaunojo susirūpinūsį veidą.
15.30 val. Lina Kauno rotušėje pakeis pavardę iš M......naitės į Š......nės.
16.00 val. tikimės sulaukti sveikintojų, kuriuos vaišinsime šampanu, brendžiu, sumuštiniais, saldainiais, taip pat bus „paparacis“, todėl nepamirškite atsinešti ir gerą nuotaiką.
19.00 val. santuokos laiminimas ir žiedų sumainymas Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčioje.
21.00 val. šventinė vakarienė kavinėje - klube „Dangaus skliautas“ Druskininkuose. Gros klasikinė muzika, nes grupė „Balius“ jau buvo užimta.
Nuo 22 val. klube vyks diskoteka - bilietų nereikės įsigyti.

Be vestuvių vaišių, mes taip pat pasirūpinome ir Jūsų dviejų nakvyne. Tikimės, kad per vakarienę gerai prisivalgysite bei jausitės sotūs ir kitą dieną.


Nepamirškite apie savo apsisprendimą dalyvauti/nedalyvauti pranešti iki 2007 m. rugsėjo 1 d. 21 val. telefonais 8-699 00000, 8-699 00001.


Lina ir Edvinas

p.s. su pūstomis suknelėmis ir pūstomis šukuosenomis jausitės nepatogiai.
p.s.s. čainikų ir čecholų turime į valias. (čia taisytini žodžiai, bet man taip lotuliukas.gif )


Atsakyti
QUOTE
15.20 val. kviečiame atvykti į Kauno rotušę pasižiūrėti į jaunosios dailias kojas, jaunojo susirūpinūsį veidą.

O kodėl nepataisė šito sakinio? g.gif Nes dabar jis skamba kaip pažodžiui išverstas iš vienos užsienio kalbos: ... atvykti Kauno rotušėn (galima palikti ir "į Kauno rotušę", bet tada jau dubliuojasi su " į dailias...") pasižiūrėti į dailias jaunosios kojas bei (ir) susirūpinusį jaunojo veidą.
Atsakyti
QUOTE(Ciocia Polia @ 2007 06 15, 15:42)
O kodėl nepataisė šito sakinio?  g.gif Nes dabar jis skamba kaip pažodžiui išverstas iš vienos užsienio kalbos: ... atvykti Kauno rotušėn (galima palikti ir "į Kauno rotušę", bet tada jau dubliuojasi su " į dailias...") pasižiūrėti į dailias jaunosios kojas bei (ir) susirūpinusį jaunojo veidą.

vadinasi dvejatas mano stilistei, o redaguoja laikraštį schmoll.gif o kaip turi būti taisyklingai g.gif
Atsakyti
kvieciame atvykti Kauno rotušėn pasižiūrėti į dailias jaunosios kojas bei susirūpinusį jaunojo veidą.
Atsakyti
QUOTE(gala @ 2007 06 15, 16:00)
kvieciame atvykti Kauno rotušėn pasižiūrėti į dailias jaunosios kojas bei susirūpinusį jaunojo veidą.

Ačiukas 4u.gif Bet man kažkaip nelabai skamba "Kauno rotušėn" g.gif
Atsakyti
QUOTE(stirna_Liu @ 2007 06 15, 16:06)
Ačiukas  4u.gif  Bet man kažkaip nelabai skamba "Kauno rotušėn" g.gif


tai pasikoreguok pagal save mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE
Bet man kažkaip nelabai skamba "Kauno rotušėn" g.gif


Tada rašyk: ... į Kauno rotušę pasižiūrėt dailių jaunosios kojų bei susirūpinusio jaunojo veido...
Atsakyti
Musu kvietimai.... ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2007 06 17, 18:24)
Musu kvietimai....  ax.gif 

user posted image


Kokie fainulkos wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2007 06 17, 18:24)
Musu kvietimai....  ax.gif 

user posted image

Oi kokie grazuciai 4u.gif
Atsakyti