Įkraunama...
Įkraunama...

Prašymas projektavimo sąlygų sąvadui gauti

QUOTE(saulyteee @ 2010 09 03, 20:58)
Bet mum sakė, kad nereikia tvirtinti pas notarą unsure.gif mūsų bendras kadastrinis numeris...tai gal čia esmė unsure.gif

Parašykit į až sklypo kadastrinį numerį, pažiurėsiu kas čia kaip.
Atsakyti
labas, reikia patarimo. Trumpai istorija tokia. Biznierius turejo kelis ha zemes ukio sklypa. uzsimane sudalint i sklypus po 10-11 a. ir padaryt namu valdas. savivaldybe sutiko su salyga, kad jis atves miesto kanalizacija ir miesto vandentieki kelis km i ta savo kvartala bei pastatys elektros pastote ar transformatorine kaip ten vadinas normalia tam savo kvartalui. tada jam pakeis paskirti ir leis dalint ikuriant kvartaliuka. Na , pakeite jis paskirti, atidalino ir pardavineja namu valdos sklypus. Miesto komunikacijas irgi BEVEIK atitempe jau iki kvartalo. elektros pastattas irgi dar tebestatomas. Na - atejau ir nusipirkau ta namu valdos sklypa is jo. sutareme jog uz prisijungima prie jo atvestu komunikaciju sumokesiu x lt papildomai, atskyreme tai nuo sklypo kainos, nes nenorejau moketi uz tai ko dar nera. Sutareme, komunikacijas ir ta papildoma x lt isiforminsime atskiroje sutartyje. praejo keli men. pasistumejau su arhitektais, pradejau projektuotis nama, pasiemiau savadus ir t.t. atejo momentas tu komunikaciju visu statybos leidimui gauti. Atejau pas ji, o jis jau dvigubai daugiau uz ta uz kanalizacija, vandentieki ir elektros pajungima praso nei taremes. trina kad jam cia daugiau nei planavo kainavo ir panasiai. susinervinau. savivaldybes paprasiau leidimo vietinems komunikacijoms. pasake griezta ne, nes detaliam numatyta miesto komunikacijos ir jos jau fiziskai yra prie mano sklypo ribos beveik. aklaviete. ka daryti. ar as galiu kazkaip pasijunti prie to miesto komunikaciju ? ar cia ka nors reiksia kad jis uz savo pinigus atitempe? juk pastote, vandentiekis, visa ta infrastrukturo priklauso/ys vandenims ir elektros tinklams? ar jis gali man neleisti jungtis? ar savivaldybe gali man neduoti statybu leidimo jei as su juo nesusitariu ? nes as dabar esu santazuojamas moketi tiek kiek paprasys jis, o savivaldybe manes praso kazkokio idijotisko to biznieriaus kuris vede komunikacijas SUTIKIMO kad man leidzia jungtis prie tinklu. ar cia viskas teiseta? gal savivaldybe atsakingi zmones gauna is jo kysius ir reikalaujo to ko neturi reikalaut? padekit. nes poryt gal tris kart pakels kaina. o savivaldybe neduoda leidimo statyboms ir leipia eiti ir tartis pas ta biznieriu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bazzz: 22 rugsėjo 2010 - 23:20
Laba diena.
Noriu pasitikslinti ar pildant prašymą projektavimo sąlygų savadui gauti jau reikia turėti konkretų namo projektą? Žinom kiek aukštų ,kokia statyba ,apytiksliai plotas...ar pakaks tokių preliminarių žinių?
Atsakyti
QUOTE(Bazzz @ 2010 09 23, 00:19)
labas, reikia patarimo. Trumpai istorija tokia. Biznierius turejo kelis ha zemes ukio sklypa. uzsimane sudalint i sklypus po 10-11 a. ir padaryt namu valdas. savivaldybe sutiko su salyga, kad jis atves miesto kanalizacija  ir miesto vandentieki kelis km i ta savo kvartala bei pastatys elektros pastote ar transformatorine kaip ten vadinas normalia tam savo kvartalui. tada jam pakeis paskirti ir leis dalint ikuriant kvartaliuka. Na , pakeite jis paskirti, atidalino ir pardavineja namu valdos sklypus. Miesto komunikacijas irgi BEVEIK atitempe jau iki kvartalo. elektros pastattas irgi dar tebestatomas.  Na - atejau ir nusipirkau ta namu valdos sklypa is jo. sutareme jog uz prisijungima prie jo atvestu komunikaciju sumokesiu x lt papildomai, atskyreme tai nuo sklypo kainos, nes nenorejau moketi uz tai ko dar nera. Sutareme, komunikacijas ir ta papildoma x lt isiforminsime atskiroje sutartyje. praejo keli men. pasistumejau su arhitektais, pradejau projektuotis nama, pasiemiau savadus ir t.t. atejo momentas tu komunikaciju visu statybos leidimui gauti. Atejau pas ji, o jis jau dvigubai daugiau uz ta uz kanalizacija, vandentieki ir elektros pajungima praso nei taremes. trina kad jam cia daugiau nei planavo kainavo ir panasiai. susinervinau. savivaldybes paprasiau leidimo vietinems komunikacijoms. pasake griezta ne, nes detaliam numatyta miesto komunikacijos ir jos jau fiziskai yra prie mano sklypo ribos beveik. aklaviete. ka daryti. ar as galiu kazkaip pasijunti prie to miesto komunikaciju ? ar cia ka nors reiksia kad jis uz savo pinigus atitempe? juk pastote, vandentiekis, visa ta infrastrukturo priklauso/ys vandenims ir elektros tinklams? ar jis gali man neleisti jungtis?  ar savivaldybe gali man neduoti statybu leidimo jei as su juo nesusitariu ? nes as dabar esu santazuojamas moketi tiek kiek paprasys jis, o savivaldybe manes praso kazkokio idijotisko to biznieriaus kuris vede komunikacijas SUTIKIMO kad man leidzia jungtis prie tinklu.  ar cia viskas teiseta? gal savivaldybe atsakingi zmones gauna is jo kysius ir reikalaujo to ko neturi reikalaut? padekit. nes poryt gal tris kart pakels kaina. o savivaldybe neduoda leidimo statyboms ir leipia eiti ir tartis pas ta biznieriu.

Sveiki
jisai teisetai praso,jus turite nuo juo leidima gauti jungtis.
Atsakyti
QUOTE(MUDU @ 2012 03 05, 09:42)
Laba diena.
Noriu pasitikslinti ar pildant prašymą projektavimo sąlygų savadui gauti jau reikia turėti konkretų namo projektą? Žinom kiek aukštų ,kokia statyba ,apytiksliai plotas...ar pakaks tokių preliminarių žinių?



Nebutina žinoti, nes jums būtent ir išduos sąlygas, ką jūs galite statyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grunge: 06 kovo 2012 - 15:55
QUOTE(grunge @ 2012 03 06, 16:46)
Nebutina žinoti, nes jums būtent ir išduos sąlygas, ką jūs galite statyti.

Ačiū.Nuvažiavau į savivaldybę ,o jie mane į Seniuniją nusiuntė,atsieit nuo ten viską reik pradėti.
Gal galite kas parašyti eiliškumą kas kur kaip ?Kad nereikėtų blūdyti ir gaišti laiko nelaiku ir ne vietoje ax.gif
Turiu namų valdos sklypą,sklype elektra.Norim statyti namuką ,projektas kolkas tik preliminariai nužiūrėtas ax.gif Kas toliau?
Būčiau dėkinga už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MUDU @ 2012 03 08, 16:53)
Ačiū.Nuvažiavau į savivaldybę ,o jie mane  į Seniuniją nusiuntė,atsieit nuo ten viską reik pradėti.
Gal galite kas parašyti eiliškumą kas kur kaip ?Kad nereikėtų blūdyti ir gaišti laiko nelaiku ir ne vietoje  ax.gif
Turiu namų valdos sklypą,sklype elektra.Norim statyti namuką ,projektas kolkas tik preliminariai nužiūrėtas  ax.gif Kas toliau?
Būčiau dėkinga už atsakymus 4u.gif


Šiaip architektai gali ir sąlygas išimti. Jie greičiau viska sutvarko, užpildo ir pan. Eiliškumo irgi nelabai galiu pasakyti. Nes bent Trakuose savivaldybės administracijoj priima visus prašymus.
Atsakyti
QUOTE(grunge @ 2012 03 13, 16:28)
Šiaip architektai gali ir sąlygas išimti. Jie greičiau viska sutvarko, užpildo ir pan. Eiliškumo irgi nelabai galiu pasakyti. Nes bent Trakuose savivaldybės administracijoj priima visus prašymus.

Jau viską pridaviau,belieka laukti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MUDU @ 2012 03 14, 00:15)
Jau viską pridaviau,belieka laukti mirksiukas.gif

Laba diena, tai gal jus galite daba parasyti kokiu eiliskumu ir kur kreipetes del projektavimo salygu ir kokiu????
Atsakyti
Sveiki, gal kas pasakytumėte, kokios projektavimo sąlygos paprastai būna nurodomos?
Atsakyti
Norėjau pasitikslinti, ar sklypo bendrasavininkių sutikimas gali būti paprastos rašytinės formos ar vis tiktai turi būti notaro patvirtintas?
Gal kas nors turite pavyzdį ir būtų negaila pasidalinti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(spurrga @ 2013 09 24, 09:10)
Norėjau pasitikslinti, ar sklypo bendrasavininkių sutikimas gali būti paprastos rašytinės formos ar vis tiktai turi būti notaro patvirtintas?
Gal kas nors turite pavyzdį ir būtų negaila pasidalinti?  ax.gif

notarinis įgaliojimas arba visi bendrasavininkai pasirašinėja.
Atsakyti