Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmą kartą soliariume

Sveikutes, mergaites.
xxia., nutariau ir as naudotis sio amziaus paslaugomis smile.gif Taigi, sumaniau,kad ir man reika neiti i soliariuma,bet...juk niekada as ten nebuvau.Nezinau nei kiek laiko ten buti,nei ka.Nezinau ar reikia kazkoki tepaliuka naudoti pries,ar ne?
Is pirmo zvilgsnio kazkaip basiai man tas "karstas" atrodo,rodos suspirgesi,kaip spirgas ax.gif
Bukit geros,patarkit soliariumu pradinukei,kaip,kas kur ir prie ko... Aciukasss:)
Atsakyti
zinok nereikia nieko bijoti,viskas bus tikrai ciki thumbup.gif as ir pati pirma karta labai bijojau,kad neuzsitrenktu tas soliariumas ir as neiskepciau,bet tai neimanoma smile.gif
siulau pirma karta nepagailet pinigu ir nueit i tikrai gera soliariumu studija,kur tau pasakys pagal tavo odos tipa,kiek gali pirmaji karta degintis minuciu,pasiulys pagal oda kremuku,viska isaiskins nuo A iki Z mirksiukas.gif
sekmes deginantis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2007 04 17, 18:08)
Taigi pilną temų apie tai, kam dar naują reikėjo užvest  doh.gif Pasieškot pirmiausia reikia  mirksiukas.gif



Kuociausi dvi dienas - nerandu blush2.gif Matyt dar vienu akiniu reikia.
Papildyta:
QUOTE(aistukke @ 2007 04 17, 17:58)
zinok nereikia nieko bijoti,viskas bus tikrai ciki thumbup.gif  as ir pati pirma karta labai bijojau,kad neuzsitrenktu tas soliariumas ir as neiskepciau,bet tai neimanoma smile.gif
siulau pirma karta nepagailet pinigu ir nueit i tikrai gera soliariumu studija,kur tau pasakys pagal tavo odos tipa,kiek gali pirmaji karta degintis minuciu,pasiulys pagal oda kremuku,viska isaiskins nuo A iki Z mirksiukas.gif
sekmes deginantis 4u.gif




Va , kas man ir baisiausia,kad neuzstrigciau ax.gif Is sono turbut skamba labai juokingai,na,bet juk niekas negime mokedamas. Dekui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aga1 @ 2007 04 17, 16:20)
Kuociausi dvi dienas - nerandu blush2.gif  Matyt dar vienu akiniu reikia.
Papildyta:
Va , kas man ir baisiausia,kad neuzstrigciau ax.gif  Is sono turbut skamba labai juokingai,na,bet juk niekas negime mokedamas. Dekui smile.gif

nieko cia juokinga,dauguma pirmo karto bijojau butent del to,kad neustrigtu smile.gif
jei baime labai didele,tai siulau pilnai neuzsiverti soliariumo,tada jausies kur kas geriau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aistukke @ 2007 04 17, 18:23)
nieko cia juokinga,dauguma pirmo karto bijojau butent del to,kad neustrigtu smile.gif
jei baime labai didele,tai siulau pilnai neuzsiverti soliariumo,tada jausies kur kas geriau thumbup.gif



Na tuomet svaitgali,po visu darbu suoliuosiu i soliariuma.Pavasaris jau uz kampo,tad reikia pasipuosti.
Nera cia ko bijot!!! rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(aistukke @ 2007 04 17, 17:23)
nieko cia juokinga,dauguma pirmo karto bijojau butent del to,kad neustrigtu smile.gif
jei baime labai didele,tai siulau pilnai neuzsiverti soliariumo,tada jausies kur kas geriau thumbup.gif

Gulimas pilnai ir neužsidaro, nėr ko bijot išvis, jei ir užstrigsit, praeis minutės ir išsijungs lempos, neperdegsit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2007 04 17, 19:59)
Gulimas pilnai ir neužsidaro, nėr ko bijot išvis, jei ir užstrigsit, praeis minutės ir išsijungs lempos, neperdegsit  smile.gif



Va,man dar klausimukas iskilo,o kokiu budu ji uzdaryti? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(aga1 @ 2007 04 17, 19:34)
Va,man dar klausimukas iskilo,o kokiu budu ji uzdaryti? rolleyes.gif

Priklauso nuo to, į kokį eisi, jeigu į stovimą tai uždarysi kaip duris: įeini ir užsidarai paskui save kabinos duris, jei į gulimą, tai atsigulus turėsi link savęs tą dangtį nusileist smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2007 04 17, 20:37)
Priklauso nuo to, į kokį eisi, jeigu į stovimą tai uždarysi kaip duris: įeini ir užsidarai paskui save kabinos duris, jei į gulimą, tai atsigulus turėsi link savęs tą dangtį nusileist  smile.gif



Aiskiukas....kiek esu girdejus,tai tas dangtis nera is lengvuju.Biskeli stipriau reikia truktelt,kad uzsidarytu:)
Atsakyti
QUOTE(aga1 @ 2007 04 17, 19:47)
Aiskiukas....kiek esu girdejus,tai tas dangtis nera is lengvuju.Biskeli stipriau reikia truktelt,kad uzsidarytu:)

Tai ir truktelsi smile.gif Gali to dangcio neuzsidaryti iki galo, jei bijai. O be to, juk bet kada gali ta dangti pasikelti ir lipti lauk, jei labai baisu pasidarytu smile.gif
Arba i stovima eik mirksiukas.gif
Atsakyti
O i soliariuma eit su maudimke ar galima ir su apatiniais? NUogai? Ar akinukus dedates?(nes su jais galima juokingai nudegt). Kaip plaukus apsaugot nuo karscio?
Atsakyti
QUOTE(r8t8l18k3 @ 2007 04 18, 21:36)
O i soliariuma eit su maudimke ar galima ir su apatiniais? NUogai? Ar akinukus dedates?(nes su jais galima juokingai nudegt). Kaip plaukus apsaugot nuo karscio?



Isivaizduoju nuogai....na kur ten maudymke,paskui liks balti lopineliai. smile.gif
Atsakyti