Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos mamytės dienai.

Jei mokėčiau karolius aonerinėti, tai irgi taip padaryčiau, kad vis niekip nesuprantu nuo ko pradėti ir kaip baigti.
Atsakyti
tai kad nieko sudetingo, paskaitinek nertu karoliu temas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(v&g&d @ 2007 04 19, 15:49)
Sveikos,

manau, jog labai gera si tema, nes mamyciu dienai vistiek mamoms yra smagiausia gauti, vaiku rankomis darytas dovaneles  mirksiukas.gif

As kartais dovanoms pararau gelyciu is "tampomo"popieriaus...visai neblogai atrodo...

Gal visai neblogai butu ir mamytems tokios gelytes... blush2.gif

http://public.fotki....-/p1230107.html



o kaip ir is ko jos gaminamos, labai jau graziai atrodo

user posted image
Atsakyti
QUOTE(v&g&d @ 2007 04 19, 14:49)
Sveikos,

manau, jog labai gera si tema, nes mamyciu dienai vistiek mamoms yra smagiausia gauti, vaiku rankomis darytas dovaneles   mirksiukas.gif

As kartais dovanoms pararau gelyciu is "tampomo"popieriaus...visai neblogai atrodo...

Gal visai neblogai butu ir mamytems tokios gelytes... blush2.gif

http://public.fotki....-/p1230107.html

Labai grazios gelytes wub.gif

Gal kam pravers,cia yra nertos ir ne tik - gelytes
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mambu: 23 balandžio 2007 - 00:36
QUOTE(v&g&d @ 2007 04 19, 15:49)
Sveikos,

manau, jog labai gera si tema, nes mamyciu dienai vistiek mamoms yra smagiausia gauti, vaiku rankomis darytas dovaneles  mirksiukas.gif

As kartais dovanoms pararau gelyciu is "tampomo"popieriaus...visai neblogai atrodo...

Gal visai neblogai butu ir mamytems tokios gelytes... blush2.gif

http://public.fotki....-/p1230107.html

Nuostabios wub.gif gal gaminimo paslaptį galima ax.gif ir apie kotelius ,ir apie lapelius , žodžiu ,apie viską mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš seniau darydavau mamytei dovanėles tik savo rankomis, nes jai labai tokios patikdavo. Dabar vieną esu padovanojusi, bet kovo mėnesį. Galėjau mamos dienos palaukt. lotuliukas.gif O šiaip visai nieko idėja, ką nors numegzti, nunerti ar dar kokį rankų darbą sugalvoti ir padovanoti. Tik labiau praktiškas dovanas mėgstu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuikiniauskienė: 23 balandžio 2007 - 07:54
ACIU 4u.gif

SORRY, kad neparasiau placiau kaip tas rozytes gaminti... blush2.gif

Na pirmiausia reikia is norimos spalvos popieriaus prisikarpyti lapeliu, mazdaug 8-10 cm (cia ziedui) Ir tris sonines krastines susukti su pirstu galiukais 4u.gif

Vienam ziedui vidutiniskai reikia 10-12 lapeliu, ir tie visi lapeliai yra suklijuojami ant kotelio, o koteli daru is mediniu iesmiuku, ju visokiu ilgiu buna, tai cia pagal nora...tu iesmiuku as perku Maximoje prie visu lauko kepsniniu niekuciu.

Toliau daromi lapeliai aplink zieda - atsikerpama popieriaus juosta ir is vienos puses sukarpoma 2 cm plocio juostelemes, bet neperkerpama iki galo, ir taip pat susukami krasteliai visu lapeliu. ir paskui priklijuojama prie rozes ziedo apacios.

taip pat kaip ir rozes ziedlapiai yra daromi lapeliai ir koteliui, tik mazesniu matmenu ir priklijuojami prie kotelio, koteli apklijuojant zalios spalvos popieriumi.
Koteliui tai geriausiai apklijuoti yra su siaura popieriaus juostele - apsukant ji.

Turbut viska parasiau g.gif darant atrodo viskas daug aiskiau, o kai reikia parasyti gali buti ir nesuprantamai blush2.gif

Jei kas bus neaisku butinai paaiskinsiu lotuliukas.gif


Ir dar cia padariau kelias nuotraukytes atskiru detaliu, gal kas aiskiau bus, jei kas sugalvosit pasigaminti sau ar mamytems tokiu gelyciu...

http://public.fotki.com/v-g-d/gls-/


Atsakyti
v&q&d, ačiū už paaiškinimą ,tik dar klausimėlis,klijavimui lipalą naudojat ar kokius kitus klijus?
Savaitgalis bus ilgas , tai reiks pamėgint clap.gif
Papildyta:
QUOTE(radasta_ @ 2007 04 19, 14:44)
Pernai mamai numezgiau moherinį šalį. Begalo buvo laiminga, darbe jai visi pavydėjo  smile.gif, o šiemet dovanos dar nesugalvojau  g.gif

Aš buvau skarą nunėrusi, tai ir labai džiaugėsi smile.gif žinau , kad labai jai patiktų servetėlė su gulbėm , bet neišeis man jos nunert rolleyes.gif laiko stoka...paliksiu kitiems metams.
Atsakyti
tik dar klausimėlis,klijavimui lipalą naudojat ar kokius kitus klijus?

Naudoju lipala, ir geriau kai buna tokie tirstesni, nes jei skystesnis lipalas tada labai grreitai popierius istezta ir sunkiau suklijuoti lapelius...

SEKMES darbuose

Gero ilgojo savaitgalioi visoms MAMYTEMS 4u.gif
Atsakyti
Jei tik gausiu to popieriaus būtinai bandysiu padaryti prie kiek keistos mano dovanos- pinto rėmelio su popierinėm gėlės
(užvadinta pinimu, jei ką) blush2.gif blush2.gif blush2.gif

Mano keistoka dovana
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NKriste: 30 balandžio 2007 - 18:45
NKriste man tai gražu. Pabandysiu tą pinimą ir aš.Originalus darbelis.Svarbu,kad yra kas įvertins.
Atsakyti
as tj darysiu savo mamai tas geles kur rodė is tampomo popieriaus, pradejau daryti pabandymui viena, uzdėjau 3 lapelius... nz kas gausis.. ;D
Atsakyti