Įkraunama...
Įkraunama...

Ar yra čia mamyčių, negalinčių maitinti krūtimi?

Nuo savaitės nemaitinu krūtimi savo mažiuko, nes kažkaip susirodė, kad jis neiščiulpia pakankamai, kad svoris lėtai auga, o ir vaikelis nepavalgęs nuolat neramus. Pradėjau nusitraukinėti pienelį ir duoti iš buteliuko. Vargas, aišku, dvigubas - ir maitinti, ir pienelį nusitraukinėti. Mažiui dar tik penkios savaitės, o aš vis dažniau pamąstau, kaip būtų gerai, kad pienas baigtųsi doh.gif Kol kas dar turiu pienelio, bet jo nedaugėja, o kadangi dėl laiko stygiaus rečiau nusitraukiu (keturis kartus per parą), tai sūneliui mano pienuko jau trūksta, porą kartų tenka duoti mišinuką. Dabar dar toks vaizdas, kad paragavęs mišinuko, jis mano pieną labai nenoriai geria: rangosi, vartosi, atpylinėja. Žodžiu, kažkokia nesąmonė - vargstam abu, ir jis, ir aš verysad.gif
Pasidalinkite patirtimi, dėl kokių priežasčių negalėjote maitinti krūtimi, ką tada darėte ir kiek laiko apskritai turėjote pienelio (ar nusitraukinėjant jis ne anksčiau dingsta?). Gal kas galite palyginti, ar ilgiau maitintas krūtimi vaikas serga mažiau?
Atsakyti
Su maitinimu irgi turejau vargo. verysad.gif pirmomis dienomis vaikas vis verkdavo, prasydavo kruties, bet truputi patraukes dar garsiau pravirkdavo..maniau skauda pilvuka, o pasirodo, kad pieno mazai turejau doh.gif teko pradeti duoti misinuka.Kai gavo maisto is buteliuko, mano Laurutis visai nebenorejo kruties, nes ten ir nedaug pieno ir traukti sunku - tad pradejau nusitraukineti..Nusitraukdavau kelis kartus dienoje, kartais daugiau budavo pieno, kartais visai mazai. Mano maziui tik 7 savaites, o jau savaite kaip pati nemaitinu, nes pienas eme ir dingo. Nors isbandziau visus liaudyje zinomus budus pieno kiekiui didinti, mano vaikas dabar valgo tik misinukus verysad.gif
Atsakyti
as nuo savaites nemaitinu pati.O priezasciu daug.Itraukti spenelia-maze neistraukdavo.Nusitraukinejau pati-gavosi mastitas.Zodziu finalas-uzristos krutys ir vaistai mazinantys pienelio gamyba.
Atsakyti
Ir mes turėjom bedų, spenieliai šiek tiek įtraukti, bet mažiui pavyko ištraukti, visus apkandžiojo, nusitraukt neišėjo, gal buvau įsitempus, taip sukandus dantis visą pirmą menesį prasikankinom. pienas sunkiai ėjo. mišinuko mažius nenorėjo jokio, buteliuko iš vis neeme, iš puoduko, šaukštelio taip, bet kiek iš jų pamaitinsi... taigi visą pirmą menesį aš jį ištisas dienas tik laikiau prie kruties, po truputi valgė, bet beveik visą laiką ir miegodamas. , pati nei valgyt nueit negalėjau, vyras maitino, paėmė atostogų. bet prasikankinom ir dabar džiaugiuosi, pirmą men priaugo 1,7 kg blink.gif paskuj maitinau tik mp iki 5 men. bandė pienas kelis kart dingt, nes mažius valgo daugiau nei aš sugebėjau, aš atrodau kaip šakalis, o jis burbulis. jei jis gertu mišinuką, nesikankinčiau su mp. mišinuku ramiai maitinčiau.
Atsakyti
maniskiui 6sav. bet maitinimas man kancia nuo pradzios. is pradziu spenelius nugrauze. tada nusitraukinejau. gydytoja patare bandyt maitint paciai. ir visai kruties neeme. rietesi reke ir vsio. tada bandziau su anspeniais maitint. ir mums pavyko smile.gif taip maitinau gal gera menesi, kol.... prasidejo pagal mane alergija nuo silikono. cia man. blink.gif speneliai labai skausmingi pasidare, pamaitinus jie pabala, o paskui toks skausmas atrodo kad degintu verysad.gif .dabar ir vel nusitraukineju, siek tiek geriau. tik is vienos kruties pienuko maziau, ir sunkiai bega,sakau gal man pavyko papuka perkaitinti laiku nepamaitinus? schmoll.gif nu zodziu vargstu, terliojuosi ir laukiu kol praeis 4men. doh.gif
Atsakyti
na del maitinimo mes ir ilgai vargom. ligoninej jau truko pienuko tai nakti visada primaitindavau. paskui grizus namo viskas susitvarke tik kad labai speneliai buvonukramtyti tai kai vaikiukas valgydavo as beveik verkdavau. kelias savaites taip ir valgem bandziau ir nusitraukinet. veliau speneliai susitvarke nes pakeiciau maitinimo poza. taip valgem apie menesi, kai lelkai buvo apie pusantro menesiuko, nebuvo galimybes pamaitinti tai daviau misisnuka, ir tada viskas ir prasidejo. mp valgydavo tol kol lengvai traukiasi o tik reiki stipriau traukt ir prasidedavo riksmai, asaros ir viskas, tada duoavau misinuka, dar kelis kartus bandziau trauktis, taciau is abieju nusitraukus vaikui ir tai neuzteko, tai dabar mms jau du menesiukai ir savaitele, ir valgom misinuka, tik is ryto po naktinio miegelio, vis dar duodu kruti tai valgo truputuka, kol apsimiegojus, o paskui vel imame misinuka, nes jau ir pienelio nelabai yra, jau dabar pati jauciu kad jo beveik nesigamina, taciau kol dar nors kiek turiu tai taip ir duosiu, juk svaika leliukui tas pienelis norsjo ir labai nedaug gauna smile.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Tik liūdnos istorijos verysad.gif

Aš negalėjau pradėt maitinti vaikiuko krūtimi, nes jis gimė neišnešiotas, gulėjo inkubatoriuje... Man pienukas ėmė gamintis tik 6parą, o prieš tai buvo tik vos vos priešpienio. O vaikui valgyt reikia... Valandą laiko traukdavau 5-10ml priešpienio, o likusią dozę gaudavo mišinuko (nes mažėjo kraujyje gliukozės). Labiausiai širdį skaudėdavo, kad naujagimis mano per vargus atneštą pienuką nenoriai, vaipydamasis traukdavo, o mišinukas kaip už ausies nueidavo doh.gif
Vėliau laukiau kad vaikas sustiprėtų, kad galėtų pats traukti, bet vis atrodė jis toks mažas ir bejėgis.... Taip kad krūtimi nemaitinau visai verysad.gif

Bet galiu pasidžiaugt, kad jau 8,5mėn vaikas geria mano pieną wub.gif

Žinoma, buvo krizių, kai pieno mažėjo tiesiog akyse, bet jas pavyko įveikt thumbup.gif

Klausi ar vaikai daugiau serga - nežinau. Mano vaikas dar nė karto nesirgo thumbup.gif , bet manau kad mano pienukas tik viena iš priežaščių mirksiukas.gif

Linkiu kad pienukas greit nesibaigtų ir artimųjų supratimo mirksiukas.gif (aš jau nuo ketvirto mėnesio gidėjau: tu ką - dar maitini?)
4u.gif
Atsakyti
Pas mane pieno jau ligoninėje nebuvo pakankamai kiek mažoji reikalaudavo, todėl sesutė dadėdavo po truputį mišinuko. Taip kankinaus mėnesį, dienom pati maitinau kas valandą, o nakčiai mišinuko. Po poros valandų vėl reikalaudavo. Paskui bandžiau nusitraukinti,nes ji bevalgydama užmigdavo ir likdavo nedavalgius. Bet apžorai vistiek mažai buvo. Ir visą laiką išberta buvo, tai aš savo maistą ribojau iki minimumo, nes galvojau beria nuo to ką aš valgau. Tai gavo man dieta ir pasekmė ta kad visai dingo pienas. Kai nustojau maitinti (jai mėnuo buvo) praėjo bėrimas. Pasirodo mano pienui alergiška doh.gif
Atsakyti
Aš tai pradžioje turėjau pieno į valias. Tik manasis kleckas cezarinukas buvo per silpnas normaliai pavalgyti. Iš pradžiu rodės, kas valgo, bet kai pasvėrė prieš išvaziuojant iš ligoninės išaiskėjo, kad tik akis muilino. Numėtė svorio daugiau nei galima, o ir kuo labiau silpo, tuo mažiau pienelio išgerdavo. unsure.gif Kabodavo ant krūties po 4 val. doh.gif Iš nuovargio užmigdavo. Prie viso komplekto prisidėjo nugraužti speneliai, užsidegusios pakaitomis tai viena, tai kita krūtys. Pradėjau nusitraukineti ir maitinti iš buteliuko. verysad.gif
Taip vargau iki 3 mėn. Vis bandžiau maitinti pati, ne is buteliuko, bet rėkdavo, klykdavo ir spardydavosi vos krūtį pamatęs. Didžiausias pasiekimas buvo, kad pavyko pora savaičių rytais pačiai pamaitinti, nes būdavo užsimiegojęs ir nelabai suprasdavo, kad iš papulio valgo. doh.gif
Pienelio pastoviai mažėjo, o nuo trijų mėn. teko įvesti mišinuką. kuo toliau tuo daugiau mišinuko teko duoti, vis mažiau pienelio buvo. Galiausia užtekdavo vos 1 maitinimui per dieną. O paskui, kažkur ties 5 mėnesiu pienelis visiškai užsirišo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Isida: 01 gegužės 2007 - 18:24
sveikutes,
as_ir_pati_nemaitinu_savo_4_men_sunelio.Pirma_menesi_maitinau_pati,bet_pradejo_mazeti_pienukas.Pradejau_nutraukineti_tai_vargais_negalais_prtitraukdavau_20-30ml.Teko_primaitinti_misineliais.
Su_pientraukiu_"zaisdavau"kas_2,5_val.Jau_taip_igrise_buvo.Irgi_mintys_kilo_kad_pienukas_geriau_dingtu.......

Bet_kai_po_sverimo_suzinodavau_kad_maziulis_priauga_virs_1kg,_tai_atrasdavau_savy_jegu_toliau_nutraukineti.

Ir_stai_jau_2menesiai_kaip_mazylis_valgo_tik_MP.


Linkiu_visoms_stiprybes_ir_kantrybes!!!


PS.:Atsiprasau,kad_nededu_tarpu-klaviatura_streikuot_pradejo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo little bear: 02 gegužės 2007 - 10:35
Mano vaikas neeme krutines nuo gimimo, o kai imdavo, tai po minutes, dvieju pradedavo springti, klykti ir tuom viskas pasibaigdavo visai savaitei, po sav. vel tas pats. Ismaitinau vaika 8 men. pientraukio deka. Svorio mazai priauginejo tiek valgant MP tiek kito maisto. Nusitraukinejau 5-6 kartus per para stabiliai ir iki 6 men. pienukas tik daugejo (nors ir labai letai). Zinoma mamos pienas yra geriausias ir sveikiausias, todel verta stengtis ji issaugoti kuo ilgiau jei tik imanoma. Jei su vieno pientraukiu sunkiai sekasi, verta pabandyti kita. Man su Avento pientraukiu buvo labai paprasta nusitraukineti.
Atsakyti
pirmieji matomi spaudzhiant kruti pieno lashai atsirado i 3para po operacijos wink.gif
per tas paras, ir veliau, zhinoma, speneliai buvo tokie nugrauzhti, kad matesi ne tik skilinejimai, bet ir zhaisdeles, vaikas atpylineja, tad su krauju atpildavo net.
visi gydytojai primygtinai liepdavo nenustot maitint, kentet, atseit pripras tie speneliai prie grauzhimo, sugis (jau nuo pirmuju paru isigyjau irnaudojau antspenius). durnele, tikejau jais. po 3sav maitinau su asharom, vaikas irzlus, klykdavo, valgydavo po 30min su max 15min pertrauka. nakchiai duodavau msihinuko, nes neuzhtekdavo pieno, tada vaikas bent pamiegodavo pora valandu!
pasigavau mastita, reabilitologe pasiule neduot ish tos kruties, kurioj baisiausi shasheliai, nusitraukinet pientraukiu ir taip maitint. deja speneliai trukinejo net nutraukinejant. zhinoma, pieno nutraukinejant mazhejo, taip palaipsniui perejau prie mishinuku.
nesigailiu. vaikas normaliai gyvent pradejo. irzlus, verkiantis vaikas virto i ramu, mieganti vaika. ir visus MP dievintojus, liepianchius kentet, galechiau pasiust toli toli.
Atsakyti