Įkraunama...
Įkraunama...

Ar yra čia mamyčių, negalinčių maitinti krūtimi?

QUOTE(tiekto @ 2007 06 29, 20:15)
mazajam sesios savaites, o dickiui sesi metai bigsmile.gif  o kokios grazios datos net nebuvau pastebejus  bigsmile.gif
o tavo dukryte tikra fainuole  thumbup.gif


Dekui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(amri13 @ 2007 06 29, 20:53)
smagu, kad viskas gerai dabar, ir kad turejot kas jus palaike is medicinines puses ir jums padejo  4u.gif aukit sveiki ir laimingi!  wub.gif


aciu biggrin.gif
Atsakyti
mamytės, o kiek pienelio reikia kūdikiui iki mėnesio?pradėjo atrodyti, kad pienelio pas mane per mažai ir mažė nepavalgo
Atsakyti
QUOTE(ingutera @ 2007 07 02, 10:22)
mamytės, o kiek pienelio reikia kūdikiui iki mėnesio?pradėjo atrodyti, kad pienelio pas mane per mažai ir mažė nepavalgo


O is ko tu sprendi ape tai?
pienelio reikia kiekvienam vaikuciui individualiai. yra, kurie valgo po 50-60 ml pirma menesi, o yra ir kur valgo po 140-150 ml. mano drakosiukas valge pirmas dvi sav po 60, o paskui tik aukstyn. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingutera @ 2007 07 02, 10:22)
mamytės, o kiek pienelio reikia kūdikiui iki mėnesio?pradėjo atrodyti, kad pienelio pas mane per mažai ir mažė nepavalgo


O kodel tau taip atrodo, is kokiu pozymiu? g.gif
Pasisverkit ir suzinosit, stebek ar pakankamai tustinasi ir slapinasi. O neramumo priezasciu buna daug, taip kad nereikia iskart manyti,kad nera pienuko ax.gif
Papildyta:
QUOTE(amri13 @ 2007 07 02, 10:30)
O is ko tu sprendi ape tai?
pienelio reikia kiekvienam vaikuciui individualiai. yra, kurie valgo po 50-60 ml pirma menesi, o yra ir kur valgo po 140-150 ml. mano drakosiukas valge pirmas dvi sav po 60, o paskui tik aukstyn.  4u.gif


O maniske dar ir dabar valgo tiek,kiek 2men kudikis doh.gif (pagal misinuko pakuotes rekomendacijas). Na kartais MP suvalgo daugiau, bet misinuko visada 150ml ar net maziau. Bet svorio kaip matot priaugam visai normaliai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 07 02, 11:57)
O maniske dar ir dabar valgo tiek,kiek 2men kudikis  doh.gif  (pagal misinuko pakuotes rekomendacijas). Na kartais MP suvalgo daugiau, bet misinuko visada 150ml ar net maziau. Bet svorio kaip matot priaugam visai normaliai  thumbup.gif

tai ir gerai.reiskia sveika mergaite thumbup.gif
o gal todel kad tu jau primaitini koselem? g.gif
Atsakyti
QUOTE(butvydiene @ 2007 07 02, 17:23)
tai ir gerai.reiskia sveika mergaite thumbup.gif
o gal todel kad tu jau primaitini koselem? g.gif


Na suvalgom max 30g kolkas, daugiau neiveikia, tai ir nesiulau. Gali but del to, bet kodel gi jos poreikiai nedideja? g.gif Kaip apsistojo nuo 3.5men ties 150ml, tai daugiau ne pro kur schmoll.gif
Atsakyti
na va, tim dabar paskaiciau sita skyreli... o jau trys menesiai kaip griauziu save- kad bloga mama, kad nesugebejau mamytes pienelio suneliui issaugoti... kad gal ne taip ka dariau... pienuko truko jau pirmomis dienomis, dar ligonineje, ciulpdavo viena kruti valanda,kita valanda,ir vistiek verkdavo... sesute patare pasiulyti misinuko- pavalge ir uzmigo... ir ko tik nedariau... priaugau po gimdymo 5kg(prie 20-ties nestumo metu "prilipusiu"...), valgiau visas mociuciu isgirtas chalvas, gliukoze, geriau tas a la laktacija skatinancias arbatytes, vyras ant ranku nesiojo, miegojau pirma savaite vos ne tiek pat kiek mazius... ir vistiek po 3 savaiciu pienelio visai nebeliko... gal genai(mane mama iki pusantro menesio krutimi temaitino,ir tai reikedavo primaitinti, nes buvo mazai), gal kad maziukas gime anksciau(37sav)- visokiu gal ieskojau... ir verkem abu su maziuku, kai atsirado "misinuku bedos"...
sugriauziau save, o dabar ziuriu- ne man vienai toks liudeselis...
aciu bigsmile.gif
sekmes visoms mamytems! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rikutis @ 2007 07 03, 10:47)
na va, tim dabar paskaiciau sita skyreli... o jau trys menesiai kaip griauziu save- kad bloga mama, kad nesugebejau mamytes pienelio suneliui issaugoti... kad gal ne taip ka dariau... pienuko truko jau pirmomis dienomis, dar ligonineje, ciulpdavo viena kruti valanda,kita valanda,ir vistiek verkdavo... sesute patare pasiulyti misinuko- pavalge ir uzmigo... ir ko tik nedariau... priaugau po gimdymo 5kg(prie 20-ties nestumo metu "prilipusiu"...), valgiau visas mociuciu isgirtas chalvas, gliukoze, geriau tas a la laktacija skatinancias arbatytes, vyras ant ranku nesiojo, miegojau pirma savaite vos ne tiek pat kiek mazius... ir vistiek po 3 savaiciu pienelio visai nebeliko... gal genai(mane mama iki pusantro menesio krutimi temaitino,ir tai reikedavo primaitinti, nes buvo mazai), gal kad maziukas gime anksciau(37sav)- visokiu gal ieskojau... ir verkem abu su maziuku, kai atsirado "misinuku bedos"...
sugriauziau save, o dabar ziuriu- ne man vienai toks liudeselis...
aciu  bigsmile.gif
sekmes visoms mamytems! thumbup.gif


Svarbiausia, kad stengeisi ir darei, ką galėjai. Už tai galima pagirti ir jokiu būdu nereikia graužtis schmoll.gif Sėkmės ir jums! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE
Bet su antspeniu man nepatare maitinti akusere, sake kad ne viska istraukia is kruties, tai gali buti problemu su latakeliais.

man taip buvo, kai viena diena pamaitinau per anstpeni, tai kita diena tokiais guzais nuejo, skausmas baisinis, nusitraukti nepavyko, matyt kazas uzsikimso ten, tai siaip taip su kompresu pagalba susitvarkiau
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti