Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus miesto lopšelių darželiu sąrašas

Labas mamytes, o ka zinote apie Rokainiuose esama darzeli? Aciu 4u.gif
Papildyta:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaivike: 04 rugsėjo 2011 - 20:19
O kur čia tie Rokainiai?
Atsakyti
4u.gif ci a Vilniaus raj. Rokainiai. As cia dar tik atsikraustysiu ax.gif gal net Rukainiai. Ne Ro doh.gif nezįnau. Vyro reikia paklaust tiksliai
Atsakyti
Sveiki, kam įdomu - Vilniuje atsidarė dvi naujos nevalstybinės Valdorfo darželio grupės Čiurlionio gatvėje, centre, prie Vingio parko. Priima vaikus nuo 2,5 metų. Galite kreiptis valdorfodarzelisc@yahoo.com
Atsakyti
QUOTE(vdc @ 2011 10 24, 19:34)
Sveiki, kam įdomu - Vilniuje atsidarė dvi naujos nevalstybinės  Valdorfo darželio grupės Čiurlionio gatvėje, centre, prie Vingio parko. Priima vaikus nuo 2,5 metų. Galite kreiptis valdorfodarzelisc@yahoo.com

thumbup.gif super !Reikes pasidometi
Atsakyti
Gal zinote kokiu geru darzeliu Pilaiteje? Ieskojau www.vilniusvaikams.lt, vilnius.lt, bet nerandu atsiliepimu. Ka galite parekomenduoti?
Atsakyti
QUOTE(nektarinas360 @ 2012 02 23, 21:31)
Gal zinote kokiu geru darzeliu Pilaiteje? Ieskojau www.vilniusvaikams.lt, vilnius.lt, bet nerandu atsiliepimu. Ka galite parekomenduoti?


Pilaitėj du darželiai yra: Gilužis ir Pilaitukas, bet papulti į juos šansai ne kokie verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(budvista @ 2012 02 24, 11:48)
Pilaitėj du darželiai yra: Gilužis ir Pilaitukas, bet papulti į juos šansai ne kokie verysad.gif


Yra skelbimas internete, kad balandį atsidarys privatus Vydūno g. Skambinau, kaina kaip visur, bet kadangi man auklė kainuoja brangiau, o dukrytei labai reikia draugų, aš užsirašiau. Jei kam įdomu www.abadele.lt dabar remontuojasi, bus Vydūno 19, vietoj buvusios "Pilantos" vaistinės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daugiavaikė4 @ 2012 03 09, 08:41)
Yra skelbimas internete, kad balandį atsidarys privatus Vydūno g. Skambinau, kaina kaip visur, bet kadangi man auklė kainuoja brangiau, o dukrytei labai reikia draugų, aš užsirašiau. Jei kam įdomu www.abadele.lt dabar remontuojasi, bus Vydūno 19, vietoj buvusios "Pilantos" vaistinės  smile.gif


Labai atidžiai stebėkit ir aiškinkitės jų veiklą, nes abadėlė buvo uždaryta dėl labai grubių pažeidimų (na nenoretumet kad jusu vaika migdytų rūsyje prie +16)

Sustabdyta abadėlės veikla
Atsakyti
Kur galima perziureti privaciu darzeliu sarasa. Ar imanoma? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(madumuazelka @ 2012 03 15, 10:21)
Kur galima perziureti privaciu darzeliu sarasa. Ar imanoma?  smile.gif


Daug ka cia galit rasti
Atsakyti
Nuo keliu metu priimamas vaikas i darzeli-mokykla?
Vedeja priima prasyma tik nuo 2013 metu o mazei jau tada bus virs 3,5 metu, ar gali tokio tipo darzelis priimti vaika nuo 2,5 metuku? g.gif
Aciu.
Atsakyti