Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus miesto lopšelių darželiu sąrašas

Laba vakara, mamytes. Turiu klausimeli...kokie darzeliai randasi naujaninku rajone? ir gal kas zino:mano dukrai 2.5 metu, jau metai kaip kaune lankom darza. Dabar planuoju skubiai persikelti i Vilniu, ar bus didele problema pakliuti mano vaikui i darza?
Atsakyti
Mamytes, padekite prasau issirinkti gera lopseli Zirmunuose 4u.gif Musu auklyte iseina kitur dirbti ir jau nebeturiu kantrybes ieskoti vel aukles verysad.gif
Galvoju leisti i lopseli... unsure.gif
Gyvenu Fabijoniskese, bet Vandenis, i kuri uzsirase, priima tik nuo 2 metuku, o mums dar tik 1,5 m bus... bet dirbu Zirmunuose, tai gal geriau leisiu kol kas i prie darbo esanti lopsiuka...

Labai dekinga busiu uz rekomendacijas! 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Žirmūnuose sudėtinga su darželiais - dauguma perpildyti. Siūlyčiau susirašyti kelis darželius ir skambinti į visus iš eilės - gal netyčia kur nors pasiseks.
Atsakyti
Sveikos! Ar yra mamyciu is Vosyliuku! I kokius darzekius Jus vedate savo vaikucius? Turime problemele: kadangi mes priklausome Traku raj, tai Vilniaus raj. darzeliai nenori musu priimti, o vezti vaikuti i Traku darzeli butu absurdas, nes dirbame Vilniuje. Gal galite ka patarti 4u.gif
Atsakyti
cia tai faktas kad zirmunuose su darzeliais l.sudetinga,nes vaikui buvo 1m uzrasiau o daba sako jus net 2.5m nebus vietoj jam.reikejo nuo gimimo tai va,situacija ne kokia tuose zirmunuose
Atsakyti
tokia situacija visur su darzeliais buvau ir as darzeli, kai mazas tik gime tai eile musu tik kitais metais rudeni kai vaikuj bus 2,5 metuku, sakes.... ir visur perpildyta, nu ir reikalai o i privatu nesinori nes uzdirbti kad sukloti privaciam darzeliuj nesinori, ir auklej taip pat, tada kam dirbti ? na mums pasiule dar markuciu darzeli tipo twen vietu gali buti, reiks skambinti doh.gif verysad.gif
Atsakyti

Mamytes, gal ir ne visur tokia situacija. Bet kai aš užrašiau savo pipira 1m į darželi buvom eilej 5ti., po 1,5metu ateinu - sako vietu nera, labai sudetinga.. bla-bla-bla. Taigi mes buvom 5ti eilej !! Sako pirminybė šalia gyvenantiems, dirbantiems, studentams ir t.t. Mums darželis nepriklausė. Trine, trine vėdeja, vaikščiojau pas ją gal kokius 4-5 kartus, buvau nužiūrėjus šį darželi ir man labai patogu buvo į ji vesti, tai žut-but tūrėjom papulti. Ir kaškur jau rugsėjo 5-6 diena (atseit kai grupė pilnai suformuota ir yra laisva vietelė) galutinai ištraukiau/išmaldavau iš tos vedėjos sutikima, kad užrasytu į grupė.
Dabar vaikštom ir matau kad koridoriuje net ne visos spinteles vaiku užimtos - yra 2 laisvos vietos. blink.gif Klausimas - kam reikėjo burti kad ner vietu, jiegu net dabar paliktos 2 laisvos vietos - "saviems"? Pastebėjau, kad teveliai dauguma užima geras pareigas, kas menesį perkam grupėj "dovanų" - žaliuzės, žaislai ir t.t.
Aš manau vedėja sąmoningai atrinkinėjo tevelius g.gif , pagal jai žinomus kriterijus, burė man apie sunkia darželio padėti, apie tai kad nefinansuoja ir panašiai, nu supratau .... nunešiau saldainių ir vokelį - tai neėmė (taip kvailai nesijaučiau niekada gyvenime) !! Bet po to apsilankymo užrašė, ir sako su šipsėna - viska geriau nešk į grupė. doh.gif Nu įšvada mano rašliavos - jiegu pasakė vietu nera, tai nereiškia kad tikrai nėra galimybės priimti vaiką, reikia prašyti, eitu, reikalauti (jeigu turit pagrindą), visada yra išeitis. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vikute9 @ 2007 10 01, 13:04)
Sveikutes.
O mes tik nesenai persikeleme i Vaduvos gatve ir darzelis musu kieme randasi, bet vietu mano 2005m gimimo vaikezui nei su ziburiu nerasi. Ka patarsit is artimiausiu darzeliu? Beda dar ir tai kad beveik tame paciame rajone ir dirbu (netoli Gariunu) tai reiktu sukti nebent i lazdynus arba i Grigiskes vezti


Siūlyčiau pabandyti kreiptis į Vilkpėdės darželį - mokyklą. Visai netoli jūsų. Yra jis - Gerosios Vilties g. 15. Tel. 85 2339838. Labai geras darželis, super direktorė, super auklėtojos. Mes labai patenkinti.
Atsakyti
Gal galit pasakyti, kokiu dokumentų reikia, 'prisirašant' į darželį? Ar reikia pažymos apie gyv. vietą? Tiksliau - jei darželis 'pagal rajoną' - kaip įrodoma, kad žmogus būtent ten gyvena? O jei žmonės nuomojasi būstą ir nėra ten vietos deklaravę, kaip tada?..
Atsakyti
Mes nesem dokumentus - tai jokiu gyvenamos vietos deklaracijos nereikia. tiesiog asmens dokumento, gimimo liudijimo. na ir sypsenos - kad gal greiciai priimtu.
Atsakyti
Labai aciu uz info thumbup.gif Norejau paklausti ar veikia darzelis prie misioneriaus ligonines,kazkaip neradau sarasiuke? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ode @ 2007 11 26, 17:48)
Gal galit pasakyti, kokiu dokumentų reikia, 'prisirašant' į darželį? Ar reikia pažymos apie gyv. vietą? Tiksliau - jei darželis 'pagal rajoną' - kaip įrodoma, kad žmogus būtent ten gyvena? O jei žmonės nuomojasi būstą ir nėra ten vietos deklaravę, kaip tada?..


Paklausia adreso, bet nieko netikrina. Tad gali issiaiskint pries eidama koki sakyti jei netinka pagal rajona (juokauju) biggrin.gif Jokiu deklaraciju ir net mano asmens dokumento neklause.

Mums reikejo tik vaiku gim.liudijimu. Vietoje parasai prasyma - uzpildai duota forma, pasako kada priims ir tada eini pas savo gydytoja gauti sveikatos pazymos. Tas mums uztruko ilgiau nei uzsirasymas i darzeli, beveik dvi savaites. Mat daro slapimo tyrimus ir kelias dienas tenka laukti, tada pasirodo daktare vel turi pamatyti vaika. Pazyma galioja ne ilgiau savaites. Kai jau gauni, eini ax.gif
Atsakyti