Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus miesto lopšelių darželiu sąrašas

QUOTE(Liagushka @ 2008 05 28, 09:42)
aš savo mažylę vos poros mėnesių užrašiau į keturis darželius (prie namų ir pre darbo): atėjus laikui į vieną iš jų tikrai - esu įsitikinus - rasiu vietą pagal Raganiukes_G surašytą priėmimo į ikimokyklines įstaigas tvarką. Labai gerai suprantu, kad kitų vaikų atžvilgiu toks pareiškimų padavimas iškart į kelias įstaigas nėra teisingas, nes atėjusiems po manęs jau bus rodoma dirbtinė ilga eilė. Bet esu įsitikinus, kad šitaip elgiuosi ne aš viena  verysad.gif ir manau, kad tai viena iš Švietimo sistemos spragų, kurią labai nesunku ištaisyti: įdiegti kompiuterizuotą registravimo į darželius tvarką - atsidarai ir matai, kokia eilė. Ir tada nebūtų įmanoma apsidraudžiant registruot į kelis darželius, nebūtų dirbtinių eilių ir garantuotas skaidrumas.
Kaip paprasta, ar ne? Įdomu, Švietimo skyriuj mąstančių žmonių nėra, kai toks paprastas sprendimas?  ax.gif


Duombazė ne naujiena. Švietimo ministerija jau seniai išleidusi savivaldybėms rekomendacijas dėl centralizuoto vaikų priėmimo: http://www3.lrs.lt/p...c_l?p_id=215191, kuriose siūloma "savivaldybėje sukurti ar papildyti duomenų bazę apie švietimo įstaigas, vykdančias ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą, ir vaikus, lankančius ir pageidaujančius lankyti šių įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes.
Duomenų bazės paskirtis – centralizuotai tvarkyti duomenis apie savivaldybės švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes ir jas lankančius bei pageidaujančius lankyti vaikus, sudarant sąlygas organizuoti centralizuotą vaikų priėmimą bei juos paskirstyti, optimaliai tenkinti tėvų (globėjų) poreikius ir teikti patikimą, tikslią informaciją vietos bendruomenei." Tik matyt ji arba nesukurta arba sukurta "dėl varnelės" ir tinkamai ja nesinaudojama.... Nėra tiesiog teisės aktuose draudimo teikti prašymą tik į vieną darželį.
Atsakyti
Sveikos smile.gif kazkaip nieko negaliu rasti apie darzeli ''Šviesa" Fabijoniskese. Jis yra, bet info jokios unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Spurgaite @ 2008 05 28, 11:16)
Duombazė ne naujiena. Švietimo ministerija jau seniai išleidusi savivaldybėms rekomendacijas dėl centralizuoto vaikų priėmimo:

matyt, išleidusi tam, kad užsidėtų pliusiuką cool.gif
Jei tai būtų padaryta ne formaliai - galėtų kontroliuot ir matyt realią situaciją.

Oi, kaip reikėtų kitokio požiūrio šioje srityje... ax.gif
Atsakyti
is savo patirties sakau kad lopšelis darželis ,,Žilvinėlis" yra is ties puikus savo dukrele ten vedziau ir mes tikrai likome patenkintos biggrin.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif gal kuri zinote ar yra "international" darzeliai vilniuje? maciau saraselyje pamineti specialieji darzeliai, gal kuri galetu paaiskinti kuo jie ypatingi? aciu is anksto ax.gif
Atsakyti
del specialiuju darzeliu jau issiaiskinome, dabar nekur nerandu apie international ir kitu religiju darzelius - mokyklas, jei tokios yra g.gif
Atsakyti
"Drevinukas" - gal kas galite pateikti, kokios nors info apie šį darželį? Būčiau labai labai dėkinga
Atsakyti
QUOTE(rylka @ 2008 07 14, 09:49)
"Drevinukas" - gal kas galite pateikti, kokios nors info apie šį darželį? Būčiau labai labai dėkinga


Yra temos atskirai apie kiekviena darzeli mirksiukas.gif
Apie "Drevinuka" visa info rasite cia : http://www.supermama...;#entry17880007
Atsakyti
Aciu, pati ir radau, taciau neatisdaro, nepateikia jokios info
ale, uzdaryta, catas istrintas ir pan.
Atsakyti
QUOTE(rylka @ 2008 07 14, 10:50)
Aciu, pati ir radau, taciau neatisdaro, nepateikia jokios info
ale, uzdaryta, catas istrintas ir pan.


Hm, keista, man viska kuo puikiausiai rodo g.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes vilnietes 4u.gif
Neseniai atsikrausčiau į Vilnių ir ieškau darbelio. Visai norėčiau būti auklėtoja arba psichologe (pabaigusi šios krypties studijas) Vilniaus lopšeliuose darželiuose, darzeliuose-mokyklose. Būčiau dėkinga už informaciją į AŽ arba el. paštu s_vita@mailbox.lt , kur pamatysite, isgirsite apie siūlomas tokias darbo vietas wub.gif
Atsakyti
Jau ir man, tik is kito kompo:)))
Atsakyti