Įkraunama...
Įkraunama...

Po narkozės

QUOTE(ciuncia @ 2007 09 24, 09:57)
ax.gif vat galiu jau pasidalinti informacija  blush2.gif  daktarė sakė, kad mažylį po narkozės galima planuoti jau po kitų mėnesinių, kai prasivalo kraujas. Taip kad, po narkozės sulaukiat savo dienų ir į darbus  lotuliukas.gif



Sveikutes,

Ka tik prie jusu prisijungiau, tikiuosi priimsite. Man spalio 29d. darys laparoskopija. Gal kuriai is jusu ja dare anksciau? Noreciau daugiau apie ja suzinoti. Man apstiko dermoidine cista
Atsakyti
O gal kam teko daryti kojos venų operaciją ir kiek laiko po jos nereikėtų pastoti?
Atsakyti
Klausimą keliu į viršų, nes labai rūpi atsakymas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jūržolė: 26 liepos 2008 - 08:18
Sveikutes, kai planavome savo maziausiaji, tai pries tai ta "proga" man buvo isoperuotos varikozines koju venos su spinaline nejautra, gyd paske, kad vaikeli jau galima planuoti sekanti cikla, nes narkozei naudojamos medziagos greit suyra ir yra pasalinamos is oraganizmo. Pastojau is karto,praejus 2 sav po operacijos, turim sveika suneli smile.gif
Atsakyti
blink.gif vajee...
kazkaip apie tai net nepagalvojau doh.gif
mes planuojam maza dziaugsmeli isigyt o mane pries 15 dienu operavo. Protinius dantukus visus keturis ispjove doh.gif dare pilna narkoze klinikose. Operavo 2 valandas. Poto dar savaite geriau ketanova ir ibuprofena g.gif cia nuskausminamieji. blush2.gif a bobute buvo sia savaite(pirmoji po narkozes)
kazi uzteks jei dar menesiuka palauksim ??
Atsakyti
Po laparoskopijos gydytojas leido bandyti jau sekanti cikla.Turbut nuo operacijos sunkumo priklauso. g.gif
Atsakyti
QUOTE(birbusiukas @ 2008 09 22, 09:21)
blink.gif  vajee...
kazkaip apie tai net nepagalvojau  doh.gif
mes planuojam maza dziaugsmeli isigyt o mane pries 15 dienu operavo. Protinius dantukus visus keturis ispjove  doh.gif  dare pilna narkoze klinikose. Operavo 2 valandas. Poto dar savaite geriau ketanova ir ibuprofena  g.gif  cia nuskausminamieji.  blush2.gif  a bobute buvo sia savaite(pirmoji po narkozes)
kazi uzteks jei dar menesiuka palauksim ??

Už ką čia taip baisiai išlupo juos? ohmy.gif
Atsakyti
QUOTE(R.A. @ 2008 09 22, 11:12)
Už ką čia taip baisiai išlupo juos? ohmy.gif


tai, kad virsutinis augo i zandikaulio kaula, o apatiniai skersai gulejo nervu kanale doh.gif tai visi dantukai buvo pradeja klibet blink.gif tai teko imtis tokiu priemoniu bo jau kitos iseities nebuvo
Atsakyti
pastojau iskarto po tonzilito operacijos
net nesu visiskai tikra ar ne pries ja blush2.gif
Atsakyti
mano drauge 3 metus niekaip negalejo susilaukti kudikelio........vyras jos apturejo eile operaciju kokie penki rengenai nes buvo trukes skrandis ir dare valimus...o kur dar narkoze nu zodziu buvo baisu...tai va daktarelis sake va je dabar jau kokiepuse metu saugokites nestumo...o ka jus manot grizo po ligonines, meiles pilnos kelnes ir stai iskart leliukas...o gavosi mazutis dailutis sveikas kaip ridikas.....turbut vyro grikiukams tai tik padejo ax.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės ir dar ne mamytės biggrin.gif

Gal yra tokių, kurios pastojo po strumos operacijos?

Man visiškai pašalino skydliaukę prieš kokių 40 dienų. Šiaip gandrą tai kviečiam nuo vasaros, tik neatskrenda... wub.gif
Atsakyti
Sveikutės, aš taip tap labai noriu antro vaiko..bet va.. apturėjau avariją, kurios metu truko blužnis, o manė, kad kepenys..tai darė laparotomija... tai yra randas nemažas.. ir prabėgę tik 6 mėn..
ar imanoma planuot vaiką? gal kuriai taip buvo?kaip randas? ar labai skauda tempiantis pilvui...ar aplamai reikia laukt pora metų..kaip po kokio cezario pjuvio...
o taip nėra kantrybės blush2.gif
Atsakyti