Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno miesto lopšelių darželių sąrašas.

QUOTE(Almera @ 2006 05 23, 13:43)
NerinChick, labai suintrigavai su tokiais gerais atsiliepimais. Gal yra daugiau mamu, kuriu vaikuciai lanko si darzeli? O kur rekomenduotumete vesti 2 metu vaikuti, kad paskui galetu pereiti i si darzeli. Aciu

Almera, nenoriu tavęs gąsdinti, bet patekti į šį, kaip ir bet kurį kitą gerą darželį, nėra lengva: savo mergytę į "Žemyną" užrašiau kai jai dar nebuvo nei pusės metukų... Taigi, visų pirma patarčiau kuo skubiau apsilankyti pas darželio vedėją ir išsiaiškinti realias galimybes.
Kažkaip specialiai tam rengti vaiko tikrai nereikia, bet jeigu vedėja pasakytų, kad galimybių yra, patarčiau periodiškai apie save priminti - norinčių yra tiek daug, kad... visko gali pasitaikyti ;-) ax.gif
Vaikai į darželį priimami nuo 3 metukų amžiaus.
Atsakyti
Labas, na as cia labai kvaila klausima turbut uzduosiu... Nuo kokio amziaus priima i lopseli darzeli, ar visuose vienodai?
Atsakyti
QUOTE(ad23 @ 2006 06 21, 10:24)
Labas, na as cia labai kvaila klausima turbut uzduosiu... Nuo kokio amziaus priima i lopseli darzeli, ar visuose vienodai?

Ne nevisuose vienodai, vieni priima nuo metukų kiti nuo 1,5m. treti nuo 2 m. Visi darželiai priima nuo 3m. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ENIGMA @ 2006 06 21, 11:44)
Ne nevisuose vienodai, vieni priima nuo metukų kiti nuo 1,5m. treti nuo 2 m. Visi darželiai priima nuo 3m.  smile.gif

Aciu labai uz info...
Atsakyti
QUOTE(ENIGMA @ 2006 06 21, 11:44)
Ne nevisuose vienodai, vieni priima nuo metukų kiti nuo 1,5m. treti nuo 2 m. Visi darželiai priima nuo 3m.  smile.gif


Gal kartais turi informacijos, kurie Kauno lopšeliai darželiai priima vaikučius nuo metukų?
Atsakyti
QUOTE(Liucka @ 2006 07 04, 15:15)
Gal kartais turi informacijos, kurie Kauno lopšeliai darželiai priima vaikučius nuo metukų?

šitai ir mane labai domintų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Liucka @ 2006 07 04, 15:15)
Gal kartais turi informacijos, kurie Kauno lopšeliai darželiai priima vaikučius nuo metukų?



QUOTE(Matelyk @ 2006 07 17, 20:57)

šitai ir mane labai domintų  ax.gif


Išsiunčiau užklausimus į savivaldybę, deja kolkas atsakymų nesulaukiau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Matelyk @ 2006 07 17, 21:57)

šitai ir mane labai domintų  ax.gif


Kaune priima lopšelis - darželis "Šermukšnėlis", kalniečiuose, žinau tiksliai, nes maniškelanko ten.
Atsakyti
QUOTE(vitcka @ 2006 07 18, 21:29)
Kaune priima lopšelis - darželis "Šermukšnėlis", kalniečiuose, žinau tiksliai, nes maniškelanko ten.

kalniečiuose man nelabai pakeliui ax.gif geriau būtų kur nors šilainiuose ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vitcka @ 2006 07 18, 21:29)
Kaune priima lopšelis - darželis "Šermukšnėlis", kalniečiuose, žinau tiksliai, nes maniškelanko ten.

Ka tik ten paskambinau, pasakė kad priima nuo 1,5 metukų ir anksčiau niekaip schmoll.gif
Atsakyti
Tai va, apskambinau keletą darželių apie kuriuos buvau girdėjus, kad priima nuo metukų, tai paaiškėjo, kad nuo metukų priima i du: Pagrandukas (Krėvės pr. 58) ir 83-as l/d (Žuvinto 8)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingrida.S: 01 rugpjūčio 2006 - 10:32

Gal zinot kokie darzeliai yra viljampoleje ar centre,nelabai orentuojuos tose gatvese . Isanksto didelis aciu uz info. 4u.gif
Atsakyti