Įkraunama...
Įkraunama...

Pilates mankšta

QUOTE(dimming @ 2011 05 26, 12:40)
Dairausi kur lankyti Vilniuje. Stimulus (Konstitucijos 6) lygtais vyksta?
Kur jus lankotes?kokios kainos?


šiandien akcija čia, aš nusipirkau abonementą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(iremas @ 2011 05 27, 14:19)
šiandien akcija čia, aš nusipirkau abonementą mirksiukas.gif


o kokia trenerė dirba body lounge? ar nedirbo ji anksčiau power gym?
gal žinot, ar gera trenerė gemma centre dirba? būtų visai smagu pigiau netoli darbo pasportuoti https://www.dyl.lt/a...dymo-treniruote
Atsakyti
QUOTE(MisKaprizas @ 2011 06 14, 15:46)
o kokia trenerė dirba body lounge? ar nedirbo ji anksčiau power gym?
gal žinot, ar gera trenerė gemma centre dirba? būtų visai smagu pigiau netoli darbo pasportuoti https://www.dyl.lt/a...dymo-treniruote

Ingrida, kiek man žinoma, Power gym nedirbo.
Power gym pilates veda Aušra, ta pati, kuri neseniai pradėjo dirbti Gemmoje. Be to, dar dirbo Savicko klube, Impuls - ko gero, daugumoje Vilniaus klubų. Gemmoje, kaip suprantu, pilates veda dvi trenerės - Eglė ir Aušra, pilates -kalanetika turėtų vesti Aušra - reikėtų tikslintis pačiam centre.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bezdžionė: 15 birželio 2011 - 08:19
QUOTE(MisKaprizas @ 2011 06 14, 14:46)
o kokia trenerė dirba body lounge? ar nedirbo ji anksčiau power gym?
gal žinot, ar gera trenerė gemma centre dirba? būtų visai smagu pigiau netoli darbo pasportuoti https://www.dyl.lt/a...dymo-treniruote


kiek teko buti Gemmoje tai vedė Aušra, labai faina trenerė thumbup.gif , o body lounge veda Ingrida ir Svetlana mirksiukas.gif
Atsakyti
Sporto klubas Leta - Šilainiuose, Kuršių g. 7. Eisiu ten nuo šiandien, galėsiu papasakot kaip patiko smile.gif 8k 120lt, 12k-150lt, jei perki 3 men 8k per men 255lt (pasiteirausiu ar galima dalimis uz 3 men moket)

QUOTE(popelka @ 2011 02 28, 11:17)
Kaune kiek ieškojau pilateso treniruotes veda: 4u.gif
Kauno jogos studija - kaina uz 2 k per sav./1 mėn - 140 lt
Kauno jogos namai - 2 k sav/1 mėn - 120 lt
02 pilates Jonavos g. - 5 kartai - 150 lt, 10 k - 250 lt ir t.t....
Ąžuolynas - tos pačios kainos kaip 02.
Impuls (Oazė) - pas juos būna abonementai tam tikram laikui ir gali naudotis viskuo, eit i basena i treniruotes ir kitur. Bet pilates pas juos būna deja tik 1 karta per savaite verysad.gif normaliu laiku po darbo, o kita diena vidury dienos. Tai nelabai ten stubura primankštinsi su tuo vienu kartu. unsure.gif Aisku duos naudos ir baseinas...
Amazon gym - jų puslapyje nesupratau nei kainų, nei laiko unsure.gif bet pilates kaip ir vyksta.
Dainavos sporto klubas - pats pigiausias, 2 k sav/1 mėn - 80 Lt.
...
...



Atsakyti
Jei niekas nepasikeitė Kaune dar Baltų 55 vyksta pilateso treniruotės mirksiukas.gif
Atsakyti
na merginos pasidalinkit dar kas informacija 4u.gif
Atsakyti
Kaune kiek ieškojau pilateso treniruotes veda: 4u.gif

Kauno jogos studija - kaina uz 2 k per sav./1 mėn - 140 lt
Kauno jogos namai - 2 k sav/1 mėn - 120 lt
02 pilates Jonavos g. - 5 kartai - 150 lt, 10 k - 250 lt ir t.t....
Ąžuolynas - tos pačios kainos kaip 02.
Impuls (Oazė) - pas juos būna abonementai tam tikram laikui ir gali naudotis viskuo, eit i basena i treniruotes ir kitur. Bet pilates pas juos būna deja tik 1 karta per savaite verysad.gif normaliu laiku po darbo, o kita diena vidury dienos. Tai nelabai ten stubura primankštinsi su tuo vienu kartu. unsure.gif Aisku duos naudos ir baseinas...
Amazon gym - jų puslapyje nesupratau nei kainų, nei laiko unsure.gif bet pilates kaip ir vyksta.
Dainavos sporto klubas - pats pigiausias, 2 k sav/1 mėn - 80 Lt.
Šeimos klubas "Klotonė" (senamiestis, Vilniaus g. 7) - grupėse iki 12 žmonių - 1 mėn. 170 Lt, 3 mėn. 475 Lt., bet nenurodyta kiek kartų per savaitę, greičiausiai laisvas grafikas.
Sporto klubas "Šiaurė" (Šiaurės pr. 8c) - 8 kartai 100 Lt, 12 kartų 120 Lt (išnaudoti per 2 mėn.)
Arkanas - (Sąjungos a. 6, Vilijampolė) abonementas 120 Lt, pilates vyksta 2 k/sav. Kaip atskira disciplina yra stuburo mankšta. (Čia apskritai man įdomu pasirodė nes toks rytietiškas tas klubas, rolleyes.gif vyksta visokie tokie užsiėmimai kaip Tai Chi, Tailando boksas, Rytietiški šokiai... Aromaterapijos seminarai, Ajurvediniai, Ma-uri masažai ir t.t.)
topdance.lt 90 lt/2 k.sav, tik nesupratau kokiam laikotarpiui ta kaina
"Šokių deivės"
Baltų 55 vyksta pilateso treniruotės


Būtų įdomu išgirsti lankančių atsiliepimus 4u.gif
Atsakyti
Gal kas turite trenerės, dirbusios Jakšto g. Vilniuje, telefono Nr. ar kitus kontaktus? Kažkur nusimėtė, nežinau, kada vėl prasidės treniruotės rugsėjo mėn. Ar gal kas planuoja lankyti ir jau žino, kada vyks treniruotės?
Atsakyti
Sveiki, aš taip pat norėčiau išbandyti šiuos pratimus Vilniuje . Įdomu, gal kas žino , pigesnių, bet neprastų užsiėmimų ? O gal tiesiog atsisiųsti video ? Jeigu taip, gal kas galėtų nepagailėti nuorodos?
Kaip matau, dauguma naudojasi emule programa, pas mane yra torrentas, bet deja, sporto video failų ten beveik nėra...
Atsakyti
QUOTE(_dalyvė_ @ 2011 08 30, 13:11)
Sveiki, aš taip pat norėčiau išbandyti šiuos pratimus Vilniuje . Įdomu, gal kas žino , pigesnių, bet neprastų užsiėmimų ? O gal tiesiog atsisiųsti video ? Jeigu taip, gal kas galėtų nepagailėti nuorodos?
Kaip matau, dauguma naudojasi emule programa, pas mane yra torrentas, bet deja, sporto video failų ten beveik nėra...

sveiki
su video pamokom sportuot yra gerai, man labai patinka, bet pilatese reikia suprasti KAIP daryti pratimus, is savo patirties galiu pasakyti, kad pati nesugalvociau ir nesuprasciau niuansu. be to namuoe man nepavyksta taip "stipriai" pasportuot kaip su trenere, ir dar tam kad isvengti traumu reikia taisiklingai atlikti judesius, del to rekomenduociau tikrai nebent pradet pilatesa su treneriu.


ar Jums yra kada nors atsitike kokiu "stebuklu" - man praeita savaite labai skaudejo kelio sanari ir tiktai po vieno uzsiemimo skausmas dingo, lekiau kaip ant sparnu, negalejau patiketi, tikrai stebuklas smile.gif
Atsakyti
Dažni man tokie stebuklai smile.gif Man dažnai skauda nugarą, spėju, „sustingsta“ nuo sėdimo darbo, įspausta sprandas, bet užtenka pasitampyti per pietu pertrauką pilatese – ir skausmeliai pasimiršta. Be to, buvau skaudžiai pasitempus keliems mėnesiams petį treniruoklių salėje. Tepalais tepiau, sportus buvau pamiršus, nes skaudėjo dirbant su svoriais, po kelių mėnesių bandžiau – nieko neišėjo, kol vėl grįžau tik į pilates – po mėnesio paprastų pratimėlių vėl galėjau normaliai treniruotis ir treniruoklių salėje. Matyt, ne veltui daug kur pasaulyje į pilates mankštos paslaptis gilinasi reabilitolojai, kineziterapeutai.

O dėl video ir „gyvų“ pamokų – visiškai sutinku. Bet atvirkščias variantas – palankius metus kitus sportuoti savarankiškai – visai nieko. Tik klausimas, kur gauti motyvacijos – man salėje sportuoti kartu su visais daug smagiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bezdžionė: 02 rugsėjo 2011 - 12:36