Įkraunama...
Įkraunama...

Pilates mankšta

QUOTE(ra2ga @ 2012 01 30, 14:34)
as radau youtubej 3 video po 10 min. pradedantiesiems (rusu kalba)
vakare dariau, o kita diena vakarop pasijaute ant raumenu  thumbup.gif
aisku nepaspeju paskui, bet stengiuos, kad atlikimo kokybe butu gera, o ne kiekybe  biggrin.gif

Pilatese svarbiausia ne kiekybė, o kokybė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bezdžionė @ 2012 01 30, 16:14)
Pilatese svarbiausia ne kiekybė, o kokybė smile.gif

atrodo taip ir parasiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2012 01 30, 16:47)
atrodo taip ir parasiau  ax.gif

Tikrai taip, viskas gerai 4u.gif Paprastai esam įpratę atlikti kuo daugiau pakartojimų, o pilatese svarbiau juos atlikti kuo teisingiau, nors ir mažesne amplitude, užtat efektas - garantuotas. Sakoma "Pilatese mažiau yra daugiau" 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Sveikos, lankiau pilates pernai, šiemet vėl atnaujino treniruotes, jau trečias mėnesis vaikštau good.gif Man labai patinka. Darbas sėdimas, judesio ir šiaip mažai, o per pilates išsitempia raumenukai, visai kita savijauta. Skaudėjo nugaros apačią, gal dėl neteisingos sėdėsenos doh.gif , vaikščiojau į masažus, pagerėjimas buvo, bet praėjo. O sportuojant po mėnesiuko ir dingo, nebejaučiu, aišku, reguliariai vaikštau į treniruotes.
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2012 02 02, 22:03)
Sveikos, lankiau pilates pernai, šiemet vėl atnaujino treniruotes, jau trečias mėnesis vaikštau good.gif Man labai patinka. Darbas sėdimas, judesio ir šiaip mažai, o per pilates išsitempia raumenukai, visai kita savijauta. Skaudėjo nugaros apačią, gal dėl neteisingos sėdėsenos  doh.gif , vaikščiojau į masažus, pagerėjimas buvo, bet praėjo. O sportuojant po mėnesiuko ir dingo, nebejaučiu, aišku, reguliariai vaikštau į treniruotes.

Sveiki,
gal ne paslaptis kur ir pas ką lankot? 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juozelija @ 2012 02 02, 21:32)
Sveiki,
gal ne paslaptis kur ir pas ką lankot? 4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Pas Indrę, Masiulio mokyklos patalpose wink.gif
Atsakyti
gal kasnors lankote Pilatesa Ozo g. Impulse pas Olga ? Kokie butu atsiliepimai ? 4u.gif

as siuo metu lankau Gemmoj pas Egle, man ten super, tik kad treniruotes du kart per savaite as noreciau triju kartu ax.gif paziurejau Impulse man tvarkarastis idealus tik va noreciau gal lankancios kokiu atsiliepimu parasys mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MaGre: 03 vasario 2012 - 18:24
QUOTE(Dasha @ 2012 02 03, 12:16)
Pas Indrę, Masiulio mokyklos patalpose wink.gif

Man labiausiai patiko Amazongym pas trenerį - vyrą. Nepamenu vardo. Bet dabar Amazongym nėra internete. Jaučiu užsidarė. Galvojau, kad kur nors jis kitur veda. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(MaGre @ 2012 02 03, 19:23)
gal kasnors lankote Pilatesa Ozo g. Impulse pas Olga  ? Kokie butu atsiliepimai ?  4u.gif
as siuo metu lankau Gemmoj pas Egle, man ten super, tik kad treniruotes du kart per savaite as noreciau triju kartu  ax.gif  paziurejau Impulse man tvarkarastis idealus tik va noreciau gal lankancios kokiu atsiliepimu parasys  mirksiukas.gif

Nepykite, bet Olga net is tolo nepanasi i pilates trenerė doh.gif ir daug klasikiniu pratimu daro savotiskai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(marianela @ 2012 02 14, 15:02)
Nepykite, bet Olga net is tolo nepanasi i pilates trenerė doh.gif ir daug klasikiniu pratimu daro savotiskai unsure.gif

O tai gal ji rodo pre pilates ir pilates klasikinių pratimų variantus, nes kol kas grupė gana silpna ir klasikinius pratimus tiesiog nėra su kuo daryti g.gif
Tiesa, nebuvau jos pilates treniruotėse, bet žinau, kad ji yra sertifikuota pilates instruktorė ax.gif
Gal gali papasakoti daugiau apie jos pilates treniruotes?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bezdžionė: 14 vasario 2012 - 14:09
QUOTE(Bezdžionė @ 2012 02 14, 15:07)
O tai gal ji rodo pre pilates ir pilates klasikinių pratimų variantus, nes kol kas grupė gana silpna ir klasikinius pratimus tiesiog nėra su kuo daryti g.gif
Tiesa, nebuvau jos pilates treniruotėse, bet žinau, kad ji yra sertifikuota pilates instruktorė ax.gif
Gal gali papasakoti daugiau apie jos pilates treniruotes?

Po Pilates studijos, kur buvo Body Control Pilates as matau dideli skirtuma blink.gif
Atsakyti
QUOTE(marianela @ 2012 02 14, 15:36)
Po Pilates studijos, kur buvo Body Control Pilates as matau dideli skirtuma  blink.gif

Tai koks tas skirtumas?
Atsakyti