Įkraunama...
Įkraunama...

Pilates mankšta

QUOTE(tempo @ 2014 06 15, 16:40)

Isbandzius pasirinkau pilatesa.

Man tai vis dar pati geriausia mankšta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ispamas @ 2014 06 17, 10:11)
Man tai vis dar pati geriausia mankšta smile.gif

drinks_cheers.gif man irgi smile.gif
o kur jūs vaikštote?
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2014 06 18, 08:25)
drinks_cheers.gif man irgi smile.gif
o kur jūs vaikštote?

Smetonos g. Virš Maximos. Mažoji pilates studija
Atsakyti
Sveikos,
Galite parekomenduoti pilates treniruotes Vilniuje Pašilaičių, Fabijoniškių, Justiniškių mikrorajonuose ir norėtųsi, kad būtų dieną. Radau tik impuls.lt, 7muzos.lt bei graziosformos.lt (nors šie vakare). Gal kas lankote ir galite parašyti atsiliepimus? Aš labiausiai noriu lankyti dėl nugaros raumenų sutvirtinimo, svorio numetimas nesvarbu.
Atsakyti
Kaune trenere Zaicenkoviene vesdavo treniruotes LSU, bet jau nebeveda ten. Gal zinote kur dabar ji veda treniruotes Kaune? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(geggle @ 2014 09 30, 16:33)
Kaune trenere Zaicenkoviene vesdavo treniruotes LSU, bet jau nebeveda ten. Gal zinote kur dabar ji veda treniruotes Kaune? smile.gif

https://www.facebook...481817205248406
Atsakyti
Sveikos!
Gal kas patars kur galima derinti pilates ir plaukimo treniruotes Vilniuje? Turiu problemų su nugara ir norėčiau rimtai užsiimti.
Atsakyti
Sveiki, gal zinote nauju pilates studiju Vilniaus senamiestyje? Niekaip nerandu infomacijos apie tas Vilniaus gatveje, nors zinau, kad yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Referee @ 2014 11 28, 19:56)
Sveiki, gal zinote nauju pilates studiju Vilniaus senamiestyje? Niekaip nerandu infomacijos apie tas Vilniaus gatveje, nors zinau, kad yra smile.gif

Nelabai senamiestyje, bet visai netoli, nors teoriškai kaip ie Senamiestis -
http://pilatesas.weebly.com/
Čia dirba antrus metus - pasidomėk, jei tiks vieta
Atsakyti
Būtų įdomūs atsiliepimai apie šioje studijoje Gražios formos vedamus pilates užsiėmimus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adera777: 16 spalio 2015 - 12:28
QUOTE(Adera777 @ 2015 10 16, 13:24)
Būtų įdomūs atsiliepimai apie šioje studijoje Gražios formos vedamus pilates užsiėmimus

Pati paklausiau, pati atsakysiu smile.gif
Buvau jau dviejuose užsiėmimuose, galiu pasakyti, kad labai patiko ir planuoju pratęsti. Instruktorė jauna, linksma panelė, kuri ne tik parodo kaip atlikti pratimą, bet ir vaikšto, pataria, pataiso, kaip atlikti teisingai. Akcentuoja pilvo įtraukimą, "dubens užrietimą", kvėpavimą. Nesu lankiusi kitur, nelabai turiu su kuo lyginti, bet prieš einant domėjausi, skaičiau, kad kai kur nepataria, neprieina. Man patiko smile.gif
Atsakyti
Sveikos, gal yra lankančių pilatesą Šiaurės sp. klube, Kaune?
Atsakyti