Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip suvilioti senbernį?

QUOTE(vavux @ 2007 04 19, 13:46)
tai vat, as ir galvoju, kaip cia man ji sudominti. nes jam idomi tik viena sritis wink.gif o manes tas nelabai ir domina smile.gif
nezinau, ka daryt smile.gif

Tai kam tada jis Tau apskritai, jei nėra nieko, kas būtų įdomu abiems - eksperimentiniams tikslams bene?
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2007 04 20, 01:06)
Tai kam tada jis Tau apskritai, jei nėra nieko, kas būtų įdomu abiems - eksperimentiniams tikslams bene?

kaip tai nėra nieko? gal ji dar nieko nežino, nes bendrauja ne taip ir dažnai...aš esu 100 procentų įsitikinus, kad yra ne vienas ir ne du dalykai, kas jiems patiktų daryti kartu...gal gaminimas, pvz., bet juk ji to nežino dar...
tam ir reikalingas, kad sužinotų ir suprastų, reikalingas ar ne tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(vavux @ 2007 04 19, 10:44)
labai aciu smile.gif tiek daug atsakymu, net nesitikejau smile.gif labai idomu suzinot jusu nuomones smile.gif na, jis man tikrai patinka, ir noriu ji suvilioti ne vienai nakciai, o ilgiau. jis turejo mergina ir ne viena, bet ir nedaug ju smile.gif na, as kiek ji pazistu, tai matau, kad jis tiesiog yra idealistas. iesko tos, kuria tikrai myletu. manau, kad buvo iskaudintas, del to nenori jokiu "siaip" santykiu. o su tevais gyvena, bet esme ta, kad jis turi savo buta. bet jam tiesiog patogu taip. valgyt padaro, pasirupina juo smile.gif
tai va, ir nezinau, ka cia daryt wink.gif ka jus manot?
musu santykiai tik draugiski, bet ir tai, retai bendraujam smile.gif

na man tai nepatiktu toks variantas... suviliosi, o poto tu jam galesi valgyt daryt ir rupintis...
30metis jau senokai pats turetu tai sugebeti...
Atsakyti
Na, jei jis megsta patoguma, reiskiaisi, gali ji suvilioti pasiulydama jam didesni patoguma nei jis gauna namie. Tau reikes:
* pasiulyti jam savo buta
* tvarkyti ir buta ir senberni. Tik, siukstu, ne ikyriai, o taip, kad jis nieko nepastebetu.
* maista, koki ir priprates gauti namie (subtiliai isklausinek apie jo megstamiausius patiekalus, gerai butu, jei pasikonsultuotum su jo mama, pasimokytum is jos gaminimo.)
* seksa po maisto. Va cia tavo pagrindis koziris. To mama pasiulyti negali biggrin.gif

Sekmes!
Atsakyti
QUOTE(Alė Boba @ 2007 04 20, 12:29)

* seksa po maisto. Va cia tavo pagrindis koziris. To mama pasiulyti negali biggrin.gif



thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Soulmate @ 2007 04 20, 09:08)
kaip tai nėra nieko? gal ji dar nieko nežino, nes bendrauja ne taip ir dažnai...aš esu 100 procentų įsitikinus, kad yra ne vienas ir ne du dalykai, kas jiems patiktų daryti kartu...gal gaminimas, pvz., bet juk ji to nežino dar...
tam ir reikalingas, kad sužinotų ir suprastų, reikalingas ar ne  tongue.gif

Tai aš ir sakau, kad vertėtų pradėti nuo žinojimo spragų lopymo, nes "žinoti", kad nori suvilioti žmogų, kurio absoliučiai nepažįsti - kaip sau norite, bet mažų mažiausiai kvaila. Eidama gatve prasilenki su n tokių, su kuriais vargais negalais rastum bent po vieną bendrą pomėgį, bet gi nesikari ant kaklo kiekvienam.
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2007 04 20, 16:04)
Tai aš ir sakau, kad vertėtų pradėti nuo žinojimo spragų lopymo, nes "žinoti", kad nori suvilioti žmogų, kurio absoliučiai nepažįsti - kaip sau norite, bet mažų mažiausiai kvaila. Eidama gatve prasilenki su n tokių, su kuriais vargais negalais rastum bent po vieną bendrą pomėgį, bet gi nesikari ant kaklo kiekvienam.

kątik perskaičiau tavo komentarą vienoj temoj ir pagalvojau..protingai pasakei...nu bet žiūriu čia...ir vėl doh.gif kraštutinumas ir kabinėjimas prie žodžių
absoliučiai nieko čia netinka, ji pažysta vyrą ir jis jai patrauklus...nežinojimas, ką jis mėgsta ir ko nemėgsta nereiškia absoliučiai nieko nežinoti apie jį...va ax.gif
ir neiškart ant kaklo kiekvienam..kas sakė kad čia iškart ant kaklo ir dar kiekvienam? g.gif
temos prasmė kokia? "kaip suvilioti..."...jei būtų iškart ant kaklo kiekvienam, tai ir temos nebūtų ir mes su tavim čia nekomentuotume...bo kaip "ant kaklo kiekvienam" - daug sugebėjimų nereikalaujantis procesas biggrin.gif
Atsakyti
Smalsute, man jo reikia, nes man tiesiog gera su juo. Kai kelis kartus buvau susitikus su juo, tai buvau laimingiausias zmogus, kol laukdavau to pasimatymo smile.gif Cia sunkiai apsakomas jausmas, bet man taaaip gera su juo. cia net protu nepaaiskinsi.
Lamia, as suprantu, kad variantas ne koks, bet cia mano protas neveikia smile.gif As tiesiog NORIU buti su juo smile.gif
Ale Boba, tu jauciu visiskai teisi biggrin.gif Zinai, man atrodo, kad as netgi galeciau ismokt valgyt del jo gamint biggrin.gif Absurdas. Man atrodo, as isimylejau smile.gif be atsako....
Papildyta:
Soulmate, tu teisi, ant kaklo juk galima bet kuriam pasikabint smile.gif
Bet man tai ne to reikia smile.gif Man reikia to vienintelio, kuris mane myletu iki gyvenimo pabaigos smile.gif man gaila saves, kai taip rasau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vavux @ 2007 04 20, 19:55)
Smalsute, man jo reikia, nes man tiesiog gera su juo. Kai kelis kartus buvau susitikus su juo, tai buvau laimingiausias zmogus, kol laukdavau to pasimatymo smile.gif Cia sunkiai apsakomas jausmas, bet man taaaip gera su juo. cia net protu nepaaiskinsi.
(...)
Man reikia to vienintelio, kuris mane myletu iki gyvenimo pabaigos smile.gif man gaila saves, kai taip rasau doh.gif

Tai viskas gi labai puiku console.gif - gera pradžia pažinčiai, bet manyčiau, kad bet kuriuo atveju tas svajoniu princas turi teisę ir su tėvais gyventi, ir miegoti nors ir su flaneline pižama su meškiukais, ir apskritai turėti senberniškų įpročių, apie kuriuos gal net nenumanai. Ne vilioti jį Tau reikėtų, o geriau pažinti vienam kitą - abiems. mirksiukas.gif
Atsakyti
davai, pradziai isisaiskinkim zodzi SUVILIOTI sitam kontekste..

ar galetum konkreciau ivardinti savo norus jo atzvilgiu ir trukdzius, neleidziaincius ju igyvendinti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(vavux @ 2007 04 19, 09:46)
Sveikos, merginos. Žinot, man patinka vaikinas. Jam 30 metų. Merginos neturi. Gyvena su tėvais. Kaip manot, ar įmanoma tokį suviliot?  blush2.gif

Įmanoma, kaip ir bet kokį kitą. Mano dieds irgi buvo 29 metų, tiesa, su tėvais negyveno. Nieko aš jo neviliojau, pats susiviliojo bigsmile.gif

O su tėvais... Nu čia sunkesnis atvejis. Bet jei taviškiui įdomi tik viena sritis ir jis gyvena su tėvais - tai bus ne kitaip, kaip programuotojas, ypatinga senbernių rūšis bigsmile.gif Bet jie irgi suviliojami, kaip ir kiti, kai kurie net veda ir vaikų turi... bigsmile.gif Viliok, ir suviliosi, ot tai sudėtingumas viliojimo... Paprašyk, kad monitorių išrinktų, kad kompą perinstaliuotų, į svečius pakviesk, nu ir gundyk, kas tave laiko?
Papildyta:
Te tau instrukciją, internete mėtosi...

Vyras programuotojas: kaip atpažinti, įsigyti ir prižiūrėti

--------------------------------------------------------------------------------


Turbūt ne viena moteris savo gyvenime susiduria su tokia problema - nusipirkote naujus baldus, pakabinote stilingas užuolaidas, bet namie vis tiek kažko trūksta. Tai reiškia, kad jūsų interjerui reikia paskutinio štricho - vyro. Mes jums patartume įsigyti programuotoją - jis nereiklus, netrukdys jums ir neužims daug vietos.

ATPAŽINIMAS
Paprastai programuotojo veidą dengia tankus plaukų sluoksnis. Daugeliui iš jų auga barzda ir ūsai (ir viena, ir kita jums kartkartėmis teks pakirpti, kad programuotojas neprarastų prekinės išvaizdos). Programuotojo žvilgsnis visada klaidžioja, paakiai pajuodę, nugara palinkusi į priekį.

IŠLAIDOS
Deja, bet programuotojui įsigyti jums prireiks didelių išlaidų. Jums reikės: - asmeninio kompiuterio su naujausios modifikacijos procesoriumi; - stalo ir kėdės; - peleninės; - daug dešrelių ir alaus; - pusės litro talpos kavos puodelio.

GYVENAMOSIOS VIETOS
Programuotojai gyvena įvairiose vietose, nepriklausomai nuo klimato sąlygų. Mūsų kraštuose juos dažniausiai galima aptikti tokiose parodose kaip "Infobalt". Jei medžioklę pradėsite ne sezono metu, pereikite per kompiuterinės technikos parduotuves. Jūs pamatysite kelis individus, atitinkančius ankstesnį aprašymą. Jie vartys kompiuterių žurnalus arba kalbėsis vienas su kitu vartodami gausybę jums nesuprantamų žodžių.

GYVENIMO BŪDAS
Programuotojas yra naktinis gyventojas, todėl jam reikės atskiro kambario. Tačiau programuotojui nereikia atskiros vietos miegoti - jis pasnaus padėjęs galvą ant klaviatūros arba jūsų lovoje, kai jūs būsite darbe.

PRISIJAUKINIMAS
Programuotojui prisijaukinti reikalinga bet kokia kompiuterio detalė. Grakščiai mosuodama ta detale ir kalbėdama bet kokius kompiuterinius terminus, artinkitės prie programuotojo. Paskui paprašykite pataisyti jūsų "netyčia" sugedusį kompiuterį. Programuotojas seks paskui jus, lyg būtų užkerėtas. Namie pavaišinkite jį dešrelėmis ir alumi. Po šio veiksmo programuotojas veikiausiai jau niekur neišeis.

DEMONSTRAVIMO BŪDAS
Prieš įsigydamos programuotoją, pagalvokite, kaip demonstruosite jį savo draugėms. Niekada nestatykite monitoriaus prie sienos. Paprastai programuotojas nenusisuka nuo jo, net tuomet, kai jam į ausį garsiai šaukiama, todėl draugėms galėsite pademonstruoti tik jo nugarą. Darbo vietą geriausia įkurti taip, kad programuotoją galima būtų apžiūrėti iš visų pusių. Nepamirškite kambaryje įrengti oro kondicionavimo sistemą, antraip programuotojo nesimatys per cigarečių dūmus.

DRESAVIMAS
Gaila, bet programuotojas, galima sakyti, nedresuojamas. Nesudėtingus veiksmus (ėjimas į parduotuvę duonos, televizoriaus įjungimas) programuotojas atlieka, ypač jei paskatinami jo refleksai - duodama dešrelių ir alaus. Jei programuotoją pavyksta atitraukti nuo kompiuterio (tokiomis akimirkomis jis pavojingas), galima vestis jį į parduotuvę, kad panešiotų jums pirkinius. Taip pat būtina žinoti, kad kitoms vyrų rūšims gerai suprantamas komandas (pavyzdžiui, "uždaryk langą" ) programuotojai suvokia neteisingai. Jei seksite mūsų rekomendacijomis, jūsų numylėtinis visą laiką bus linksmas ir žvalus, džiugins jus ir puoš jūsų butą ar namą.
Atsakyti
Ale Boba, zinai, as noriu su juo buti amzinai smile.gif stai kaip noriu ji suvilioti smile.gif man tikrai nereikia jo nusitempti i lova wink.gif
o trukdziai tokie, kad reikia kaip nors ji sudominti. ai, zodziu, man atrodo, viskas be sansu smile.gif jei vaikinas nenori, tu gi jo nepriversi.
Noa, tai zvengiau kaip skaiciau apie tuos programuotojus biggrin.gif
Tik deja, jis ne programuotojas wink.gif
Atsakyti