Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip suvilioti senbernį?

QUOTE(vavux @ 2007 04 24, 18:21)
Noa ir Ale Boba, bet tai kad man tas krepsinis visai nepatinka smile.gif as negaliu taip del jo aukotis smile.gif

O senbernio nori? dry.gif Tada kentėk!

QUOTE
jis ir galvoja, kad noriu uz jo teket, nors as visaip jam paneigiau smile.gif

Pala pala, o tai kokioj tu čia viliojimo fazėj g.gif Maniau, pradinėj?!

Blyn, taip ir prisipažinčiau. Sakyčiau, nu, labai noriu už tavęs ištekėt bigsmile.gif Viso gyvenimo, sakyčiau, mano svajonė, škia. Tau, mol, priežiūra garantuota geresnė kaip nepilnamečių kolonijoj, penki vaikai ir ūkis - tad dabar jau tamstyte prašome malonėti ir mane vesti bigsmile.gif

Gal ir malonės biggrin.gif

QUOTE(Stasiulis @ 2007 04 24, 20:55)
... gerai kad dar apie mane temu nekuriate smile.gif

aciukas wink.gif

...


Tai kad mes tave pirmą kartą matom bigsmile.gif

O tu iš viso - kas per vienas? Prisitatyk, nuotrauką įdėk, pačiulbėk meiliai - gal ir užvesim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Stasiulis @ 2007 04 24, 20:55)
... gerai kad dar apie mane temu nekuriate smile.gif

aciukas wink.gif

...


tai tu pats temą apie save užvesk, sukurk problemą, o mes spręsim mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš tai įsivaizduoju, kad jis tiesiog tam krepšininkui pavydi hihihi.gif Galvoja - ot kaip gerai, kad vat taip mane šitaip gundytų bigsmile.gif

Nu kuo gi mes kaltos, kad tavęs niekas nenori, kad dėl tavęs niekas nesikankina, Stasiuli, a? bigsmile.gif
Atsakyti
aha, rimtai,gerb.temos autore, sumatonijai cia mus visas is dusios tau patarinejancias. Kas ten dabar per santykiai pas jus? Konkretumo prasytume. O tai su visokiais stasiuliais maisyti pradesime: is abieju vienodai daug informacijos..

Laukiam, pasiruiosusios skubiai padeti. Kai tik liga ivardinsit.
Atsakyti
QUOTE(vavux @ 2007 04 24, 17:21)
Snaige, bet matai, vistiek jis tave gi mylejo, vaiku norejo smile.gif vadinasi, buvo pasirenges isipareigoti. Sveikinu smile.gif


aciu 4u.gif ,bet sunkiu darbu tai pasiekiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(snaige @ 2007 04 24, 13:54)
oi kaip sunku su  tais senais bernais  doh.gif va neseniai pavyko su juo susituokti vasario menesi.Ir tai po 5,5 metu draugystes  doh.gif  biggrin.gif lauzos ,maivos nenori isipareigojimu.Nu ka as pastojau(mes abu to norejom) ir teko jam mane pagaliau vesti ir prisiimti atsakomybe uz seima  ax.gif



O tu negali, pradeti krpesiniu dometis ir jo paprasyti tau taisykles paaiskinti ir t.t...?!

Sekmingos Medziokles !!! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Slibiniukas @ 2007 04 25, 13:58)
O tu negali, pradeti krpesiniu dometis ir jo paprasyti tau taisykles paaiskinti ir t.t...?!

Sekmingos Medziokles !!! smile.gif


tikriausiai zinute buvo skirta ne man g.gif nes nematau jokio rysio tarp krepsinio ir mano MB lotuliukas.gif jis visiskai nesidomi krepsiniu.O beto jau medziokle baiges laimikis rankose biggrin.gif
Atsakyti
Taigi sakiau, kad pas mus kaip ir platoniski santykiai smile.gif tik jis labai jau smaikstus yra smile.gif ir kazkada uzmete, kad as noriu uz jo teket wink.gif
o as nenoriu tuo krepsiniu dometis sad.gif negi tai vienintelis budas?? juk turi mane mylet tokia, kokia esu. nezinau, gal uzkeret ji reikia biggrin.gif
Atsakyti
Senbernis...30 metų...sportininkas...šmaikštus...ir butą turi...sakot galima suviliot?...matyt juokaujat...jis pats pasirinks...kadanors...galbūt net ne moterį...
Atsakyti
QUOTE(GalBut @ 2007 04 26, 16:12)
jis pats pasirinks...kadanors...galbūt net ne moterį...

jis ir apie tai juokavo smile.gif nezinau, verkt cia ar juoktis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vavux @ 2007 04 26, 16:52)
jis ir apie tai juokavo  smile.gif  nezinau, verkt cia ar juoktis  doh.gif

Tai jeigu tip juokauja, gal tu kito senbernio pradek zvalgytis... g.gif
Atsakyti
QUOTE(vavux @ 2007 04 26, 11:40)
nezinau, gal uzkeret ji reikia biggrin.gif
nueikit pas bureja 4u.gif
Atsakyti