Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairios paskolos

QUOTE(mekika @ 2014 03 14, 12:44)
sveikim man nutiko tokia situacija, uzvakar nuejau i pokalbi del darbo, manes paprase asmens kodo (neva reikia darbo birzai patikrint ar jie gaus ten subsidijas, jei mane priims) ir pakviete kita diena i trumpa apmokyma, ir pasake kad vakare paskambins ir pranes ar mane prieme ar ne, tai man taip ir nepaskambino, o mano asmens  kodas pas juos liko, dabar sedziu bijau, kad prisipirks visokiu dalyku kreditu ar prisiims paskolu ir is viso nezinau ar jie gali tokio dalyko prasyt, kaip ak kodo ir ka man dabar reiktu daryt  ar eit i policija, rasyt koki pasiaiskinima ar ka? Mamai pasakiau, tai ta pradejo mane gazdint, sedziu kaip ant adatu dabar laukiu kada prades eit anstoliai ir siaip visokios saskaitos.....

Nieks nieko neprisiims smile.gif ir nieko jie su jusu kodu nepadarys.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2014 03 14, 12:22)
Nieks nieko neprisiims smile.gif ir nieko jie su jusu kodu nepadarys.


O kaip tie greitieji kreditai, kur internetu uzsakomi kaip smscredit ar panasiai?
Atsakyti
QUOTE(mekika @ 2014 03 14, 13:34)
O kaip tie greitieji kreditai, kur internetu uzsakomi kaip smscredit ar panasiai?

Reikia jusu prisijungimo prie el.bankininkyste kodu,reikia paso arba ATK,jeigu kitoj vietoj imti.
Atsakyti
as niekad nieko panasaus nesu eus, tai neisivaizduoju ko ten reikia ir kaip ten reikia... o mama yzia, kad per televizija mate, kaip kazkokiai moteriskiai panaisiai pridare balazin kiek kreditu....
Atsakyti
QUOTE(mekika @ 2014 03 14, 16:08)
as niekad nieko panasaus nesu eus, tai neisivaizduoju ko ten reikia ir kaip ten reikia... o mama yzia, kad per televizija mate, kaip kazkokiai moteriskiai panaisiai pridare balazin kiek kreditu....

Su vienu asmans kodu jokiu kreditu negali paimti.
Atsakyti
nors tiek gerai smile.gif
Atsakyti
Tėvukai prašė pasidomėti
Norėtume sužinoti ar su tokiomis mūsų galimybėmis galime gauti paskolą būstui pirkti ?
esam su vyru abu invalidai
invalidumai mūsų: ~500lt it ~900lt
Turimas turtas 8ha žemės ir sodyba.
suma būtų 50 000lt
Rastume ir laiduotoja jai būtų reikalingas.
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2014 03 15, 20:05)
Tėvukai prašė pasidomėti
Norėtume sužinoti ar su tokiomis mūsų galimybėmis galime gauti paskolą būstui pirkti ?
esam su vyru abu invalidai
invalidumai mūsų: ~500lt it ~900lt
Turimas turtas 8ha žemės ir sodyba.
suma būtų 50 000lt
Rastume ir laiduotoja jai būtų reikalingas.

Vilniuje - beveik jokių šansų, pajamos 1400 per abu. Kitame mieste - priklausomai nuo būsto kainos, bet daug vilčių nedėčiau.
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2014 03 16, 11:14)
Vilniuje - beveik jokių šansų, pajamos 1400 per abu. Kitame mieste - priklausomai nuo būsto kainos, bet daug vilčių nedėčiau.

As visai vilciu nedeciau - bankai neprisiima rizikos, kai gaunamos tik pasalpos, kadangi is ju (jei butu nemokama uz paskola ir atsirastu isiskolinimas) antsoliai negali atskaityti (arba gali itin mazai) ismoku. Taigi cia realiai esme ne busto kainose, net ne pajamu dydyje, o pajamu saltinyje
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2014 03 15, 21:05)
Tėvukai prašė pasidomėti
Norėtume sužinoti ar su tokiomis mūsų galimybėmis galime gauti paskolą būstui pirkti ?
esam su vyru abu invalidai
invalidumai mūsų: ~500lt it ~900lt
Turimas turtas 8ha žemės ir sodyba.
suma būtų 50 000lt
Rastume ir laiduotoja jai būtų reikalingas.

Bankas pripazista pajamas, kurios gaunamos nuolat. Greiciausiai Jusu invalidumo pasalpa sodroje atsispindi kaip terminuota, todel tokios pajamos negali buti pripazistamos.
O siaip su tokiom pajamom reiketu bendraskolio.
Atsakyti
merginos labai reikia patarimo,
ar verta mazinti banko marza 0,5 procento, siuo metu 3,5,
vienkartinis mokestis bankui uz sutarties pakeitima -500 lt,
Atsakyti
Noriu paklausti. Norėjau pirkti lizingu fotoaparatą, jau prie kasos paaiškėjo, kad esu pametusi savo ATK. Daviau vairuotojo pažymėjimą, kuris yra sena pavarde (neseniai ištekėjau, ATK jau buvo nauja pavarde). Bet vistiek negavau lizingo, nes anot kasininkės, sodra nerodo pajamų (dirbanti esu). Kame reikalas? Juk a.k tai nesikeičia...

Prie to pačio - pasidariau naują kortelę, padaryta buvo 15d (ant kortelės parašyta), atsiėmiau ją 22d., o 23d vėl bandžiau pirkti lizingu tik šį kartą internetu (per general financing). Vėl šnipštas. Patvirtinant savo tapatybę (iš banko sąsk. pervedant 1cnt), išmetė lentelę, kad a.k. nepatvirtintas... Gal dar neaktyvuota ATK? Tai kada jau galėsiu tą prakeiktą fotiką nusipirkti? smile.gif
Atsakyti